Switch to full style
נושא נעול

שאר הענפים

28 יולי 2012, 21:31

אשכול לענפים יותר קטנים או פחות מעניינים.

Re: שאר הענפים

30 יולי 2012, 15:29

איזה אכזבה עד עכשיו
הישראלים לא עשו כלום וגם שני מתחרים בג'ודו(בחור ובחורה)שרציתי שיזכו לא הצליחו

Re: שאר הענפים

30 יולי 2012, 16:42

Holiday_Armadillo כתב:איזה אכזבה עד עכשיו
הישראלים לא עשו כלום וגם שני מתחרים בג'ודו(בחור ובחורה)שרציתי שיזכו לא הצליחו

אליס שלזינגר הודחה?

Re: שאר הענפים

30 יולי 2012, 16:46

היא מתחרה מחר ב11:30. יש לוח שידורים נהדר של ynet, בו אפשר למצוא מידע בקלות.

Re: שאר הענפים

30 יולי 2012, 16:50

אז על מי היא דיברה?

Re: שאר הענפים

30 יולי 2012, 16:57

היא התכוונה שישראלים באופן כללי אכזבו וגם מתחרים שהיא רצתה (לא ישראלים) נכשלו.

Re: שאר הענפים

30 יולי 2012, 17:06

אהה, תודה, לא קראתי נכון..

Re: שאר הענפים

31 יולי 2012, 12:38

לא רק אצלנו יש שכונה..

שין א-לאם הקוריאנית יושבת בוכה על במת הסיף. כרגע היא הפסידה את חצי הגמר האולימפי בדקר בשנייה האחרונה. קהל בריטי עצבני שורק לה בוז, ובמקביל מהומה ליד שולחן המזכירות.

מה קרה? קרב חצי הגמר עמד על שוויון 5:5 שנייה לסיום ההארכה, כששובר השוויון שייך לקוריאנית מול האלופה האולימפית מגרמניה בריטה היידמן. בסיף קובעים מראש מי ינצח במקרה של תיקו בסוף ההארכה. הגרמניה דקרה, לא ברור אם לפני או אחרי שהשעון הראה .0:00 היה פער מסוים בין הרגע שבו סימנה השופטת לסייפות לסייף ובין הרגע שבו הופעל השעון. השאלה היא מי קובע: אם זו השופטת, הקוריאנית צריכה להיות המנצחת; אם השעון הוא חזות הכל - הניצחון הולך לגרמניה על חודה של מאית שנייה, ובמספרים: 0.01 שניות.

כאן הגישו הקוריאנים ערעור בהתאם לחוק, אבל לא כל כך בהתאם לנימוס הבריטי, שצעק בשפה לא ברורה. הקהל, שמאוד מתמצא בהרכב של ארסנל אבל הגריל כרטיסים לסיף, פירש את העובדה שהקוריאנית לא עוזבת את הזירה בכך שהיא לא משלימה עם ההחלטה. שריקות בוז מחרישות. האמת היא שבסיף עזיבת הזירה היא השלמה עם ההפסד.

מה שגרם להסתעפות בעלילה הוא העובדה שערעור כתוב עולה 700 יורו, אז שין הוסיפה לשבת על הבמה בזמן שנבחרתה הלכה לארגן את הכסף. הכרוז עידכן את הקהל שאם הערעור יתקבל, תהיה לגרמנים זכות לערעור נגדי. מעמדה של התאחדות הסיוף העולמית הגיע לשפל חסר תקדים.

מהצד השני חל שיפור מטאורי במעמדה הציבורי של הסייפת הישובה על הבמה. הכרוז הסביר לציבור את המצב, והקהל הבין שמדובר באזרח שהצדק איתו, יושב על מדרגות בית המשפט ומתחנן למשפט צדק מהקיסר. מה שנראה קצת מפוקפק הוא שלפתע הופיעו אנשים - לא קוריאנים - וביקשו ממנה לעזוב באמצעות מה שנראה כלחץ פיזי מתון. עכשיו כבר פשטה בקהל רוח מהפכנית, והתחושה הציבורית היתה שהפקידים הרשעים של ההתאחדות הבינלאומית מנסים למנוע מהסייפת לקבל את הצדק המגיע לה. "Stay" ,"Stay" צעק הקהל ברקיעות רגליים. שין א-לאם עזבה, והקהל הפך ממהפכני למאוהב. הספורטאי שחלום חייו נגוז נטש את הזירה למען הרוח האולימפית. נראה שהפרוצדורה הכריעה את הצדק. הגרמנים קצת גימגמו. לא כך רצו לזכות במדליה הראשונה שלהם במשחקים. אבל זה כנראה הספורט - ערעורים נמשכים 90 דקות ובסוף גרמניה מנצחת.

כדי להשלים את את הפארסה, אולצה שין להילחם על הארד רק עשר דקות לאחר סיום הפרשה. סייפת סינית בשם סון יו-ג'י מצאה עצמה מול קהל שנטה כולו לרעתה, ללא שום עוול מצידה. אבל זה כבר היה יותר מדי בעבור שין, שנוצחה והפסידה גם את הארד.

בגמר המזל כבר לא היה עם היידמן, והיא נכנעה 9:8 בהארכה לאוקראינית יאנה שמיקינה, שזכתה בזהב.

תמונה

Re: שאר הענפים

31 יולי 2012, 14:45

אהבתי פעם לצפות בהרמת משקולות וגם עסקתי בזה קצת כתחביב, משדרים את זה במקום כלשהוא היום ?
אני עוד זוכר את הדוב הרוסי ששקל איזה 150 ק"ג לפני 20 שנה , ענק שדחק איזה 180 ק"ג כאילו הרים ספר של דפי זהב. נדמה שהוא גם התיישב פעם בשירותים ושבר את האסלה וכמעט גמר את הקריירה.

Re: שאר הענפים

31 יולי 2012, 14:58

ומה עם קפיצות סוסים ? ענף מעניין וסקסי. גם לא יצא לי לראות .

Re: שאר הענפים

31 יולי 2012, 15:05

yarinsaky כתב:אהבתי פעם לצפות בהרמת משקולות וגם עסקתי בזה קצת כתחביב, משדרים את זה במקום כלשהוא היום ?
אני עוד זוכר את הדוב הרוסי ששקל איזה 150 ק"ג לפני 20 שנה , ענק שדחק איזה 180 ק"ג כאילו הרים ספר של דפי זהב. נדמה שהוא גם התיישב פעם בשירותים ושבר את האסלה וכמעט גמר את הקריירה.


אתמול שידרו ביורוספורט הרמת משקולות לנשים. סיניות עדינות במשקל 50 קילו שמרימות 100 קילו כאילו כלום.. לא מבין איך הן הגיעו לספורט הזה

Re: שאר הענפים

31 יולי 2012, 15:07

ערוץ 1 מתמקד יותר בתחרויות גדולות (כמו שחייה והתעמלות) או בענפים בהם יש נוכחות ישראלית. בשביל תחרויות קטנות יותר צריך לחפש בדרך כלל לינקים בנפרד (יש קישורים לאתרים באשכול של לו"ז ושידורים). שווה גם לבדוק ביורוספורט מדי פעם.
הרמת משקולות לגברים במשקל הכי כבד מתחיל ב6 באוגוסט.

אגב, לגבי תחרויות עם אפקט המשיכה - אין כמו כדורעף חופים :thumbup

Re: שאר הענפים

31 יולי 2012, 15:09

סיניות של 50 ק"ג שמרימות 100 ק"ג ? לא נשמע לי הכי בריא לגב שלהן. אבל מה אכפת להם, עוד בשר למטחנה.
האמת שמבחינה פיזית זה נשמע ממש טירוף, צריך לבדוק שלא מערבבים שם חומרים.

תודה, מישה. ה 6 באוגוסט מתקרב, אני מתכוון לצפות אם יהיה לינק. ;)

Re: שאר הענפים

31 יולי 2012, 15:34

אגב, כרגע יש הרמת משקולות (נשים) ביורוספורט.

Re: שאר הענפים

31 יולי 2012, 19:30

misha כתב:אגב, כרגע יש הרמת משקולות (נשים) ביורוספורט.כמו שירין אמר
ענף מעניין וסקסי.

Re: שאר הענפים

01 אוגוסט 2012, 12:41

misha כתב:
אגב, לגבי תחרויות עם אפקט המשיכה - אין כמו כדורעף חופים :thumbup


מה שמעניין לגבי כדורעף נשים (גם חופים וגם רגיל), שהנשים בו נראות טוב. לעומת זאת בכדורסל נשים, הנשים לא נראות כל כך טוב. וזה מוזר, כי בסך הכל בשני הענפים משתתפות בחורות גבוהות שקופצות גבוה. אז נכון, בכדרוסל יש מגע פיזי, והשחקניות צריכיות להיות יותר חזקות, אבל לדעתי ישנו גם אפקט של התלבושות: צמודה בכדורעף (רגיל לא חופים), ורחבה בכדורסל.

Re: שאר הענפים

01 אוגוסט 2012, 13:59

מביך: איגוד הבדמינטון העולמי פתח בהליכים משמעתיים כנגד 4 זוגות שונים, זאת בעקבות בקשתה של הועדה המארגנת של האולימפיאדה, שטוענת שבמשחקי אמש (שלישי) הספורטאיות ניסו להפסיד בכוונה. ותצאות הוועדה היו חמורות: 8 הנשים אשר היו שותפות לפארסה, שילמו ביוקר והורחקו מהמשחקים.
אם בוחנים את העובדות, אז נראה שזה פשוט בערב מביך לענף. מחזור הסיום של שלב הבתים בבדמינטון זוגות לנשים נערך כשכל העולות לרבע הגמר כבר נקבעו. מה שנותר לספורטאיות להיאבק עליו הוא רק הדירוג, אך מאחר וניצחון נוסף משמעותו הגרלה קשה יותר, כולן ניסו להימנע מניצחון.

זה התחיל כשזוג הסיניות וואנג צ'יאולי ויו יאנג לא נראו ממש בעניין של לנצח את הקוריאניות יונג קיונג-און וקים הא-נה בקרב על ראשות בית א'. אחרי שמספר חשוד של חבטות מצד שני הזוגות הלך אל הרשת, השופט גער במאמנים והמשחק הסתיים לבסוף בניצחון הקוריאניות 14:21, 11:21, אבל מבט בלוח הסטטיסטיקה הראה שאף ראלי לא ארך יותר מ-4 חבטות.

אבל זה לא נגמר שם: זוג נוסף של קוריאניות, ג'ונג און וקים מינג-ג'ון, ניסו להפסיד לזוג מאינדונזיה, מיליאנה ג'ווארי וגריסייה פולי. ברגע שהאינדונזיות הבינו מה קורה, הם הגיבו בגישה פאסיבית משלהן, אבל כשהקהל החל לשרוק בוז, השופט לקח אחריות, הוציא כרטיס שחור ופסל את הזוגות.

מאמן קוריאה מסר בתגובה: "הסינים התחילו. הם היו הראשונים שעשו זאת. ההגרלה מסובכת מדי, והם לא רצו לפגוש אותנו בחצי הגמר. האיגוד חייב לעשות משהו בקשר לזה". מאמנת הסיניות היתממה: "הן רצו לשמור אנרגיה, והיריבות היו ממש טובות".


:roll: :roll: :roll:

Re: שאר הענפים

02 אוגוסט 2012, 00:21

עידכון על הסייפת הדרום-קוריאנית
הסייפת הדרום-קוריאנית, שהפסידה בחצי הגמר בשנייה האחרונה בשל שערוריית שיפוט ומיררה בבכי שעה ארוכה עד שפונתה בכוח (ובהמשך הפסידה כמובן בקרב על הארד), תפוצה: איגוד הסיף הבינלאומי הודיעה ששין א-לאם תקבל מדליית ארד באופן חריג ומיוחד.

Re: שאר הענפים

02 אוגוסט 2012, 05:02

פונתה בכוח ולא דקרה אף אחד ? מזל שהיא לא סייפת מרוקאית. :D

Re: שאר הענפים

02 אוגוסט 2012, 07:56

שמישהו יסביר מה זה לעזאזל הספורט המשונה הזה שמשודר כרגע ביורוספורט??
זה נראה כמו כדורגל, רק שמשוחק על אספלט, עם מקלות הוקי וכדור טניס..... :unsure
נושא נעול