המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ת'רד ההיכרות הרשמי של צהבת!

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד ההיכרות הרשמי של צהבת!

הודעהעל ידי החציל האצטקי » 07 ספטמבר 2014, 01:23

yzafrir כתב:בגלל שאני לא אוהב הודעות ארוכות אני יעשה את זה קצר...
שם וגיל : ירון ( צפריר זה שם משפחה אבל הקטנה...) בן 38
עיסוק : מהנדס בחברה ביטחונית
קצת על עצמי : נשוי + שניים ( השלישי בדרך) .
חולה כדורסל מאז שאני זוכר את עצמי , בילדות שיחקתי בקבוצה (אליצור קרית אונו) אבל כשראיתי שלא הגיע לגובה של שחקן מקצועי ( אני 180) אז פרשתי...
תחביבים : מכוניות\טיסנים\מסוקים עם שלט , מערכות סטראו ו קולנוע ביתי ו גאדג'טים באופן כללי...
הקשר שלי לפורום החל ב-2007 . כתבתי הרבה בפורום האוהדים הרישמי של מכבי ו בפורום הסקאוט שהקים גוט בזמנו...
מנוי למכבי מגיל 13 (מתנת בר מיצווה) בהתחלה בשער 11 ובעונה של מקדונלד שפר ונייט שהייתה אמורה להיות עונה פיננסית עברתי למקומי הנוכחי בשער 6 למטה שורה שלישית .
למה אני אוהב את מכבי ? כי בשנות השמונים זה כל מה שהיה במדינה הזאת והתמכרתי...אני אוהד מכבי בכל ספורט שקיים...

איפה הייתם משחקים? היה אז צ'יינין?
סמל אישי של המשתמש
החציל האצטקי
חבר כבוד

הודעהעל ידי Asf » 07 ספטמבר 2014, 14:45

- שם - אסף
- גיל- 29
- עיסוק- סטודנט נצחי (קודם אנימציה, כרגע מדעי המחשב)
- קצת על עצמי- תחביבים/משפחה/צבא/לימודים/כל דבר אחר.- קודם כל שינה, אח"כ תחביבים של עצלנים- סדרות, סרטים, צפייה בצבע מתייבש וכו'. בסוף ספורט על שלל ענפיו פרט לשחייה צורנית.
- הקשר שלי לפורום צהבת? - הצטרפתי אחרי עונת פרקינס פארגו, מאז אני כאן באופן יומיומי, בעיקר קורא ופחות כותב.
- למה אני אוהב מכבי ת"א?- המשחק הראשון שראיתי היה שלה מול קבוצה איטלקית (מכבי הפסידה), מאז אני אוהד אותם.
- פרט מעניין שלא יודעים עליי.- מסוגל למחוא כף עם יד אחת. :grin
נערך לאחרונה על ידי Asf בתאריך 06 אוקטובר 2016, 22:15, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי LIAV10 » 07 ספטמבר 2014, 14:54

בקרוב מאוד כרמל תכתוב שכדאי שתלמד אותי את הסעיף האחרון.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי מקובי » 07 ספטמבר 2014, 14:58

שם וגיל- קובי בן 28

עיסוק- עבדתי 4 שנים בבנק לאומי, כרגע מחפש עבודה.

קצת על עצמי- ת'אמת מלבד מכבי החיים שלי די משעממים, עברתי את המסלול הרגיל של תיכון, צבא, תואר... כרגע מחפש את המיועדת ;). מכיתה ה' אני אוהב כדורסל ולפני כמה שנים הגשמתי חלום ככה שאני מאמן כדורסל (הקורס היה די מאכזב יש לציין...) בקיצור אם יש לכם שאלות אתם מוזמנים לשאול :)

הקשר שלי לצהבת- הכל התחיל מהפנטזי ליג הראשונה בצהבת (איפשהו בגיל 16) , הייתי עוזר מאמן של אוהד גרינוולד וככה התחלתי להיחשף יותר ויותר לאנשים פה, באותו שלב גם למדתי בת"א אז ביקשתי והפכתי להיות כתב ההיסטוריה של צהבת (הלכתי אחרי הלימודים לבית אריאלה ונברתי בעיתונים מצהיבים כדי להכין כתבות...). בזמנו המקום הזה היה יחידה מגובשת של אנשים שגם הכירו מחוץ לפורום אם זה בהיכל ואם זה באירועים שונים (טורניר צהבת, טורניר משותף עם אוהדי י-ם וכד') עד היום יש בהיכל סוג של "גוש צהבת". חזרתי אחרי שנתיים שוב להיות כתב באתר.
היו שלבים שהפורום הלך למקומות שלא אהבתי וניסיתי להתנתק, אבל צהבת תמיד היתה הבית ותמיד תהיה. בגללה מצאתי חבר שהוא יותר מאח ככה שהמקום הזה תמיד יהיה חשוב לי. בכל מקרה- 12 שנים לא הולכים ברגל...

למה אני אוהב את מכבי ת"א- עד כיתה ג' הייתי הילד הכי חנון בעולם, לא התעניינתי בספורט בכלל וזה פשוט לא עניין אותי, ואז באיזה יום אחד היה לנו שיעור חופשי ולכיתה ו' היה שיעור ספורט ככה ששתי הכיתות רצו את המגרש, בנוסף 2 החברים הטובים שלי לא הגיעו אז לא היה לי ברירה אלא לשחק כדורגל (2 הכי טובים של ו' היו איתנו) בקיצור שמתי גול... חגגתי בטירוף... ואז שאלו אותי את מי אני אוהד ובלי לחשוב עניתי מכבי.
מאז זה נכנס בי ממש ממש חזק, התחלתי להתעניין ולחקור, בהתחלה יותר כדורגל אח"כ יותר כדורסל, כיום אני אוהב את שתיהן באותה מידה (לשחק אני מעדיף כדורסל)
היה לי מנוי לכדורגל כבר בגיל 16, לכדורסל היה לי מנוי בגיל 17 (ויתרתי על המנוי כדורגל בשלב הזה אם כי עדיין המשכתי להיות בארגון אוהדים השחקן ה-12) הלכתי גם למשחקים של הכדורעף (אין עליהם) בקיצור החיים שלי סבבו סביב מכבי (ת'אמת אפשר לומר עד היום אם כי אני מנסה לצמצם)

פרט מעניין שלא יודעים עלי- אני מחושב ואוהב סיכונים. אני יודע שזה קצת מנוגד מצד אחד אני שוקל כל דבר מאתיים פעם אבל מצד שני אני גם אעשה דברים שיראו לא הגיוניים אם אני אדע שיש סיכוי סביר שהדברים שאני ארצה יתגשמו...
את הטיסה לפיינל פור בברצלונה סגרתי חצי שנה מראש במחשבה שבמידה ומכבי לא תעלה לפחות אני אבלה בברצלונה, אראה כדורגל (דרבי של ברצלונה) וכד', בסוף זה יצא מושלם (גם מכבי עלתה וגם היה קלאסיקו בחצי גמר צ'מפיונס...) ככה שזה הפך לטיול ספורט מטורף.
את הטיסה למילאנו סגרתי אחרי ההפסד לצסק"א בהיכל (עוד בשלב הבתים) ברגע שהבטחנו את המקום השלישי ומילאנו הבטיחה את המקום השני בבית המקביל במחשבה שבמקרה הגרוע ביותר אני אראה שם את גמר הליגה האירופית (באותו זמן יובנטוס היתה בחצי הגמר... והיינו בטוחים שהיא תעלה ותהיה חוויה...) אז אמנם זה לא הסתדר כמו שרצינו (יובה עפה, והכרטיס עלה יקר...אבל היה חוויה) אבל כל מה שקרה בהמשך הסוף שבוע היה כ"כ בלתי נתפס שזה מפצה על הכל.
אז... מי סוגר איתי כבר למדריד? ;)
מקובי

הודעהעל ידי מכביסט24 » 07 ספטמבר 2014, 17:24

אחלה ת'רד :)
גם אני לא טיפוס של מגילות, אז סליחה מראש חח..

שם וגיל: רון, 30 (בסוף החודש. עדיין מתקשה לעכל..)
עיסוק: מפעיל מכונות בבית דפוס. מקווה בעתיד להתקדם למשהו קצת יותר רציני..
קצת על עצמי- תחביבים/משפחה/צבא/לימודים/כל דבר אחר: רוב החיים שלי סובבים סביב הספורט. אני משתדל לשחק כדורסל לפחות פעם בשבוע עם חברים או לבד. אוהב לצפות בהרבה ענפי ספורט (כדורגל, כדוריד, כדורעף, אתלטיקה, טניס וכו'). לצערי עדיין רווק.. אבל לא מתייאש ;)
הקשר שלי לפורום צהבת? אם אני זוכר נכון נרשמתי לפורום ב-2004 כאשר זמן מה לפני כן הייתי נוהג לקרוא רק מבחוץ. אני זוכר את כל הדורות של הפורום הזה ומתגעגע לכל אחד מהם..
למה אני אוהב מכבי ת"א? אנחנו משפחה של מכביסטים בלי יוצא מן הכלל, גם מצד אמא וגם מצד אבא. התחלתי לאהוד את הקבוצה בצורה רצינית מעונת 1999/2000 בערך, אז נדבק בי סופית החיידק. אין יום שעובר שאני לא חושב על הקבוצה.. לצערי אני לא הולך הרבה למשחקים ומעולם לא הייתי מנוי, אבל אני מאוד מקווה שבעתיד אני אפצה על זה..
פרט מעניין שלא יודעים עליי: יש כמה דברים מביכים שאני מעדיף לשמור לעצמי בשלב זה :unsure

:grin
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 ספטמבר 2014, 18:42

LIAV10 כתב:בקרוב מאוד כרמל תכתוב שכדאי שתלמד אותי את הסעיף האחרון.

ליאב אתה מאכזב אותי. מה עם הודעת ההיכרות שלך?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 07 ספטמבר 2014, 18:44

מכביסט29 כתב:אחלה ת'רד :)

קצת על עצמי- תחביבים/משפחה/צבא/לימודים/כל דבר אחר: רוב החיים שלי סובבים סביב הספורט. אני משתדל לשחק כדורסל לפחות פעם בשבוע עם חברים או לבד. אוהב לצפות בהרבה ענפי ספורט (כדורגל, כדוריד, כדורעף, אתלטיקה, טניס וכו'). לצערי עדיין רווק.. אבל לא מתייאש ;)
הקשר שלי לפורום צהבת? אם אני זוכר נכון נרשמתי לפורום ב-2004 כאשר זמן מה לפני כן הייתי נוהג לקרוא רק מבחוץ. אני זוכר את כל הדורות של הפורום הזה ומתגעגע לכל אחד מהם..
למה אני אוהב מכבי ת"א? אנחנו משפחה של מכביסטים בלי יוצא מן הכלל, גם מצד אמא וגם מצד אבא. התחלתי לאהוד את הקבוצה בצורה רצינית מעונת 1999/2000 בערך, אז נדבק בי סופית החיידק. אין יום שעובר שאני לא חושב על הקבוצה.. לצערי אני לא הולך הרבה למשחקים ומעולם לא הייתי מנוי, אבל אני מאוד מקווה שבעתיד אני אפצה על זה..
פרט מעניין שלא יודעים עליי: יש כמה דברים מביכים שאני מעדיף לשמור לעצמי בשלב זה :unsure

זה נראה כאילו רק אתמול היית מכביסט23! איך הזמן עובר...
למי שלא יודע- מכביסט נוהג לעדכן בכל שנה את המספר בכינוי שלו בהתאם לגיל :)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 08 ספטמבר 2014, 08:36

החציל האצטקי כתב:
yzafrir כתב:בגלל שאני לא אוהב הודעות ארוכות אני יעשה את זה קצר...
שם וגיל : ירון ( צפריר זה שם משפחה אבל הקטנה...) בן 38
עיסוק : מהנדס בחברה ביטחונית
קצת על עצמי : נשוי + שניים ( השלישי בדרך) .
חולה כדורסל מאז שאני זוכר את עצמי , בילדות שיחקתי בקבוצה (אליצור קרית אונו) אבל כשראיתי שלא הגיע לגובה של שחקן מקצועי ( אני 180) אז פרשתי...
תחביבים : מכוניות\טיסנים\מסוקים עם שלט , מערכות סטראו ו קולנוע ביתי ו גאדג'טים באופן כללי...
הקשר שלי לפורום החל ב-2007 . כתבתי הרבה בפורום האוהדים הרישמי של מכבי ו בפורום הסקאוט שהקים גוט בזמנו...
מנוי למכבי מגיל 13 (מתנת בר מיצווה) בהתחלה בשער 11 ובעונה של מקדונלד שפר ונייט שהייתה אמורה להיות עונה פיננסית עברתי למקומי הנוכחי בשער 6 למטה שורה שלישית .
למה אני אוהב את מכבי ? כי בשנות השמונים זה כל מה שהיה במדינה הזאת והתמכרתי...אני אוהד מכבי בכל ספורט שקיים...

איפה הייתם משחקים? היה אז צ'יינין?

בטח שהיה כבר צ'יינין . זה גם היה האולם של התיכון שלי (בן צבי...) אבל כבר פרשתי לפני התיכון...
הייתה שנה שהגענו לליגה הלאומית ושיחקנו נגד מכבי , הייתי ילד אז וזו הייתה חוויה ענקית...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי Pnini10 » 08 ספטמבר 2014, 15:16

חדש בפורום!
שם וגיל:טום 17
עיסוק: לומד מדעי המחשב וסייבר
קצת על עצמי: משחק כדורסל 3-4 פעמים בשבוע ואוהד שרוף של מכבי כמובן עם מנוי כבר 7 שנים :D
תחביבים:כדורסל,NBA2K,מכבי :rolleyes
למה אני אוהב את מכבי? אז ככה ההורים שלי אוהדי מכבי מאז ומתמיד ופעם אחת שאבא שלי לא יכל ללכת הלכתי למשחק פרידה של וויציץ שהיה נגד אולימפיאקוס.... מפה לשם הלכתי למשחקי ליגה... מפה לשם הלכתי אחרי זה למשחק יורוליג אחד והתאהבתי... מפה לשם אין לאבא שלי יותר מנוי :rolleyes
אה וכן וכמובן שאני פשוט מת על פניני... המודל חיקוי שלי :wubyellow
Pnini10

הודעהעל ידי שמואל1 » 08 ספטמבר 2014, 17:13

Pnini10 כתב:חדש בפורום!
קצת על עצמי: משחק כדורסל 3-4 פעמים בשבוע ואוהד שרוף של מכבי כמובן עם מנוי כבר 7 שנים :D
למה אני אוהב את מכבי? אז ככה ההורים שלי אוהדי מכבי מאז ומתמיד ופעם אחת שאבא שלי לא יכל ללכת הלכתי למשחק פרידה של וויציץ שהיה נגד אולימפיאקוס.... מפה לשם הלכתי למשחקי ליגה... מפה לשם הלכתי אחרי זה למשחק יורוליג אחד והתאהבתי... מפה לשם אין לאבא שלי יותר מנוי :rolleyes

ברוך הבא לפורום!
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי מכביסט24 » 08 ספטמבר 2014, 17:57

שמואל1 כתב:
מכביסט29 כתב:אחלה ת'רד :)

זה נראה כאילו רק אתמול היית מכביסט23! איך הזמן עובר...
למי שלא יודע- מכביסט נוהג לעדכן בכל שנה את המספר בכינוי שלו בהתאם לגיל :)

שמואל, היתה תקופה שהיית ילד בן 14.. אתה מדבר עליי? :thumbup
אגב, פעם הכינוי שלי היה שאראס הגדול למי שזוכר..
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי rc4991 » 08 ספטמבר 2014, 19:41

ברוך הבא :D
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 08 ספטמבר 2014, 19:48

תמונה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Mta_atic » 09 ספטמבר 2014, 00:23

גם אני אצטרף לקלחת :)

- שם - דוד
- גיל- 25
- עיסוק- סטודנט למדעי המחשב.
- קצת על עצמי-תחביבים/משפחה/צבא/לימודים/כל דבר אחר.- אוהב מאד לטייל,לרוץ, לנגן (גיטרה), לקרוא, ולצפות בספורט (כדורסל/רגל וטניס בעיקר).
- הקשר שלי לפורום צהבת? - ב-2008, אחרי תקופה ארוכה של ישיבה על הגדר וקריאת תגובות בפורום החלטתי להצטרף ולקחת חלק למרות שבתקופה האחרונה לא כ"כ יוצא לי בגלל הלימודים.
- למה אני אוהב מכבי ת"א?- קשה לי לזכור איך ומתי זה התחיל, אבל איכשהו האהבה למכבי תמיד הייתה באוויר. למרות שאף אחד מהמשפחה שלי לא חובב ספורט, איכשהו אני היחיד שמטורף על מכבי ולמרות שאני נחשב לאדם רגוע, חברים (יש לנו ישיבה כמעט קבועה בימי חמישי) לא תמיד מזהים אותי במהלך משחק של מכבי כי כשאני נכנס לאווירה אני יכול לצעוק ולהשתולל.
- פרט מעניין שלא יודעים עליי - את הפיינל פור של עונת 2004/5 יצא לי לראות בדוכן פלאפל ( :? ) כי בדיוק הייתי חייב ללמוד לבגרות עם חברים בספרייה שהייתה ליד אותו דוכן, ומצד שני לא יכולתי לפספס מכבי אז איכשהו נפלה החלטה באמצע.
סמל אישי של המשתמש
Mta_atic
חבר כבוד

הודעהעל ידי התנין » 09 ספטמבר 2014, 00:33

:D
נערך לאחרונה על ידי התנין בתאריך 01 אוגוסט 2015, 12:55, נערך 3 פעמים בסך הכל.
התנין

הודעהעל ידי jol9 » 09 ספטמבר 2014, 12:09

מכביסט29, אם אתה אוהב טניס אז תשתתף איתנו בדיונים בשכונה...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 09 ספטמבר 2014, 13:20

מה בינתיים אני הכי זקן פה ??
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי LIAV10 » 09 ספטמבר 2014, 13:46

שמואל1 כתב:
LIAV10 כתב:בקרוב מאוד כרמל תכתוב שכדאי שתלמד אותי את הסעיף האחרון.

ליאב אתה מאכזב אותי. מה עם הודעת ההיכרות שלך?

אני כל הזמן אומר לעצמי אחר כך.
אני פשוט לא טוב בדברים האלה, אבל אנסה היום.
תמונה
יאללה הביתה.
כולם.
סמל אישי של המשתמש
LIAV10

הודעהעל ידי מכביסט24 » 09 ספטמבר 2014, 16:35

jol9 כתב:מכביסט29, אם אתה אוהב טניס אז תשתתף איתנו בדיונים בשכונה...

אני כבר בקושי נכנס לשכונה האמת.. אבל תודה על ההצעה :)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
מכביסט24

הודעהעל ידי rc4991 » 09 ספטמבר 2014, 18:34

yzafrir כתב:מה בינתיים אני הכי זקן פה ??

כרמל בת 40
קיוויתי שהיא תודיע על זה בסעיף "דברים שלא יודעים עלי" אבל נראה שהיא ממשיכה להתכחש
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־42 אורחים