המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בארץ V7 - הסלמה בדרום

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בארץ V7

הודעהעל ידי felix_r » 18 אפריל 2018, 22:14

עכשיו אני רק מפחד מאיזה שלימזל במטס שיהרוס לנו את החג ויעשה לנו פאדיחות בעולם
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 18 אפריל 2018, 22:40

Holiday_Armadillo כתב:
jol9 כתב:טקס נהדר ומיוחד היה היום.
הנאומים קצת ארוכים ומתישים אבל כל השאר - מרגש ויפה.
לא

לגמרי כן.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 אפריל 2018, 22:41

jol9 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
jol9 כתב:טקס נהדר ומיוחד היה היום.
הנאומים קצת ארוכים ומתישים אבל כל השאר - מרגש ויפה.
לא

לגמרי כן.
נופ
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 18 אפריל 2018, 23:12

בהחלט כן
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 18 אפריל 2018, 23:33

MTA2311 כתב:בהחלט כן
דבר בשם עצמך
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 19 אפריל 2018, 07:21

יש כאלה שהם בכיינים פתולוגיים בכל דבר טוב ימצאו רע ומה שבעיני הרוב הוא רע בעינהם הוא כמובן הכי טוב , היה טקס מכובד ראוי ויפה למדינה שחוגגת 70 שנה לנס היווסדה ונס קיומה , מאורגן למופת , מרגש , ראוותני במידה , מעורר גאווה , אבל למה להחמיא ולמה לפרגן ?

ישבתי וצפיתי בטקס וקיבלתי בחילה , בכל הערוצים כמעט דאגו להביא חמוצים ומתוסכלים עלובים שלא מסוגלים להתעלות על עצמם גם בערב כזה שידאגו למנה הקבועה של חוסר פירגון תסכול ושינאה עצמית בבירבורי רקע עלובים והזויים שלהם .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי felix_r » 19 אפריל 2018, 20:13

חמוד מצעד האורות. לא הקרנבל בריו, אבל חמוד :)
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 20 אפריל 2018, 01:11

מקאדו 3 כתב:יש כאלה שהם בכיינים פתולוגיים בכל דבר טוב ימצאו רע ומה שבעיני הרוב הוא רע בעינהם הוא כמובן הכי טוב , היה טקס מכובד ראוי ויפה למדינה שחוגגת 70 שנה לנס היווסדה ונס קיומה , מאורגן למופת , מרגש , ראוותני במידה , מעורר גאווה , אבל למה להחמיא ולמה לפרגן ?

ישבתי וצפיתי בטקס וקיבלתי בחילה , בכל הערוצים כמעט דאגו להביא חמוצים ומתוסכלים עלובים שלא מסוגלים להתעלות על עצמם גם בערב כזה שידאגו למנה הקבועה של חוסר פירגון תסכול ושינאה עצמית בבירבורי רקע עלובים והזויים שלהם .

:thumbup

המדינה עוברת תהליך כואב של התנתקות ממדינת ת"א ומהאליטות השולטות, וזה לא פשוט להם לוותר על מה שהיה שלהם מ1948.
השלב הבא זה לרסן את הבג"צ ולהחזיר את השליטה לכנסת שנבחרת על ידי רוב העם בבחירות דמוקרטיות, ולא לשלושה
שופטים שפוסקים לרוב על פי השקפותיהם הפוליטיות.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 20 אפריל 2018, 01:45

חח
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 20 אפריל 2018, 07:53

Holiday_Armadillo כתב:חח

תגובה עמוקה ומכבדת
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 20 אפריל 2018, 11:37

jol9 כתב:
מקאדו 3 כתב:יש כאלה שהם בכיינים פתולוגיים בכל דבר טוב ימצאו רע ומה שבעיני הרוב הוא רע בעינהם הוא כמובן הכי טוב , היה טקס מכובד ראוי ויפה למדינה שחוגגת 70 שנה לנס היווסדה ונס קיומה , מאורגן למופת , מרגש , ראוותני במידה , מעורר גאווה , אבל למה להחמיא ולמה לפרגן ?

המדינה עוברת תהליך כואב של התנתקות ממדינת ת"א ומהאליטות השולטות, וזה לא פשוט להם לוותר על מה שהיה שלהם מ1948.
השלב הבא זה לרסן את הבג"צ ולהחזיר את השליטה לכנסת שנבחרת על ידי רוב העם בבחירות דמוקרטיות, ולא לשלושה

הודעה איומה.

בוא תתאר לי את תהליך ההתנתקות ממדינת תא. משקיעים יותר כסף בפריפריה אולי? או שהתכוונת שהמעבר הוא להתנחלויות, כי אז זה הגיוני.

אף אחד לא מעוניין להחזיר את השליטה לכנסת. הכנסת היא אחד הפרלמנטים הכי מסורסים בעולם המערבי. כל הכוח נמצא בידי הממשלה, שלמעט בית המשפט העליון, אין עליה שום פיקוח.

השופטים בבית המשפט העליון לא פוסקים לרוב על פי השקפת עולמם הפוליטית, ולא ברור לי איך אדם שלא קרא פסק דין אחד כל ימי חייו מתיימר להגיד דבר כזה. אני בספק אם אתה מכיר חמישה שופטים בעליון בכלל.

ביבי יכול להיות מרוצה אבל. כאילו הקראת דף מסרים ממנו. שטיפת מוח במיטבה.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי MTA2311 » 20 אפריל 2018, 12:03

אה, והימין בשלטון כבר יותרר מ20 שנה למעט תקופה קצרה של ברק. איזה בדיוק תהליך של התנתקות מהאליטות? ולמה הוא לוקח כל כך הרבה זמן אם זה הכיוון?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 20 אפריל 2018, 16:16

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:

הודעה איומה.

בוא תתאר לי את תהליך ההתנתקות ממדינת תא. משקיעים יותר כסף בפריפריה אולי? או שהתכוונת שהמעבר הוא להתנחלויות, כי אז זה הגיוני.

אף אחד לא מעוניין להחזיר את השליטה לכנסת. הכנסת היא אחד הפרלמנטים הכי מסורסים בעולם המערבי. כל הכוח נמצא בידי הממשלה, שלמעט בית המשפט העליון, אין עליה שום פיקוח.

השופטים בבית המשפט העליון לא פוסקים לרוב על פי השקפת עולמם הפוליטית, ולא ברור לי איך אדם שלא קרא פסק דין אחד כל ימי חייו מתיימר להגיד דבר כזה. אני בספק אם אתה מכיר חמישה שופטים בעליון בכלל.

ביבי יכול להיות מרוצה אבל. כאילו הקראת דף מסרים ממנו. שטיפת מוח במיטבה.

' השופטים בבית המשפט העליון לא פוסקים לרוב על פי השקפת עולמם הפוליטית' אתה רציני ? הם ב 90 אחוז מהמקרים לפי השקפת עולם פוליטת שמאלנית על סף פוסט ציונית .

אתה צודק בזה שהימין הרבה זמן בשלטון ולא ממש מנסה להחזיר את מערכת המשפט ובג'ץ בפרט לגודלו ומקומו הטבעי אבל זה בעיקר בגלל שבמערכת הפוליטית יש הרבה מאוד אנשים שרועדים מפחד לצאת נגד הדיקטטורה השיפוטית פן יאונה להם רע , זה נראה לך במקרה שכל מי שהתקרב למשרד המשפטים עם אג'נדה של לקצץ הבמכויות בגץ ולהפסיק את הדיקטטורה שלו נתפר לו איזשהו תיק ? יעקב נאמן חים רמון רובי רבלין וייש עוד כמה אני בטוח .

אם לא יעשה מעשה וינוטרל חלק מהכח המטורף שנלקח על ידו בגלל איזשהו חוק שעבר ברוב של 31 לפני יותר מ 20 שנה , אני ואתה בדרך הבטוחה להיותמיעוט במדינת כל אזרחיה , השילטון פה פשוט נחטף ע'י קבוצה קיצונית שיכורת כח .
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי MTA2311 » 20 אפריל 2018, 16:55

שאלה. קראת פעם בחייך פסק דין, שאתה מרשה לעצמך לקבוע שהשופטים פוסקים ב"90% מהמקרים", לא פחות ולא יותר על פי השקפת עולמם הפוליטית?

לקרוא כותרות בynet, ופרשנויות של סמוטריץ' ומירי רגב על פסיקות זה לא מספיק. צריך להבין את ההנמקות.

המציאות היא כמובן שונה לחלוטין. הסטטיסטיקה היא שמאז 1995 בגץ פסל פחות מחוק אחד בשנה בממוצע. הוא גם הכשיר משפטית את רוב המדיניות הבטחונית של ממשלות ישראל לדורותיה, כולל נוכחות בשטחים, סיכולים ממוקדים וכו'.

בואו נפסיק רגע עם הפופוליזם, ונבדוק לעומק דברים לפני שיוצאים בהצהרות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי MTA2311 » 20 אפריל 2018, 17:05

ובקשר ל"חוק ההוא", שנועד להגן על זכויות האדם של כולנו במדינה, גם שלך, כל מה שממשלת הימין המהוללת הייתה צריכה לעשות בשביל לשנות את המצב, זה לשנות אותו/לבטל אותו/להוסיף פסקת התגברות ברוב של שני חברי כנסת מול אחד. זה הכל.

הממשלה הזאת יודעת להעביר חוקים יפה מאוד כשהיא רוצה, ויש לה מן הסתם רוב בכנסת. אבל קל מאוד לא לעשות שום דבר באף תחום 20 שנה, ואז להאשים את בגץ שהורס הכל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 20 אפריל 2018, 17:49

MTA2311 כתב:ובקשר ל"חוק ההוא", שנועד להגן על זכויות האדם של כולנו במדינה, גם שלך, כל מה שממשלת הימין המהוללת הייתה צריכה לעשות בשביל לשנות את המצב, זה לשנות אותו/לבטל אותו/להוסיף פסקת התגברות ברוב של שני חברי כנסת מול אחד. זה הכל.

הממשלה הזאת יודעת להעביר חוקים יפה מאוד כשהיא רוצה, ויש לה מן הסתם רוב בכנסת. אבל קל מאוד לא לעשות שום דבר באף תחום 20 שנה, ואז להאשים את בגץ שהורס הכל.

דיי כבר עם הלא קראת ובלה בלה בלה , מי צריך לקרוא פסקי דין בשביל להבין שבגץ משרת אג'נדה שמאלנית בד'כ , והוא לא צריך לבטל חוקים ( אגב גם חוק אחד בשנה זה יותר מדי ) מספיק שהוא נעתר לכל מיני עותרים הזויים במקום לגלגל אותם מכל המדרגות בעיקר אם הם מהצד הנכון ומשרתים את האג'נדה הנכונה , ידעת למשל שניצלנו על חודו של קול מעתירה לאיחוד משפחות של פלסטינים שהיתה מכניסה לפה 250 אלף פלסטינים תחת מעטה של איחוד משפחות ? שבית משפט קבע שאסור לגרש אריתראי בגלל שהוא ערק מהצבא שם וזה מסוכן לו לחזור ? שצריך להחזיר גופות מחבלים ( שחלקם הוחזרו ) כשייש עוד גוםות חיילים אצל החלאות ? או שזה הכל בשביל לשמור עלי ועלייך ?

עוד כל מיני החלטות הזויות אין ספור שלא ממש דואגול לי ולך אלה מטיבות יותר עם אוייבנו מסתנננו ושונאינו ... אולי אתה תתייחס לדברים האלה לפני שאתה שולח כל אחד לקרוא פסקיי דין של החונטה שחושבת כמוך כנראה ...
נערך לאחרונה על ידי מקאדו 3 בתאריך 20 אפריל 2018, 17:57, נערך פעם אחת בסך הכל.
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי MTA2311 » 20 אפריל 2018, 17:53

ה-0 הופנה אליי?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי מקאדו 3 » 20 אפריל 2018, 17:55

ממש לא לא שמתי לב אפילו ...
תמונה
מקאדו 3

הודעהעל ידי felix_r » 20 אפריל 2018, 20:42

אמנון אברמוביץ' חלאה. אפילו רוני דניאל איבד עשתונות והתפרץ אליו בשידור ישיר
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי jol9 » 21 אפריל 2018, 00:00

אור, הדברים שאתה כותב משולים לזה שאני אשלח אותך לגדול בשכונת עוני בפריפריה לפני שתוכל לדבר על הפריפריה.
אני לא צריך ולא יכול לקרוא פסקי דין. אני מקשיב לאנשים שקראו יותר מאחד, ומבינים יותר ממני, וכנראה גם ממך בעניין.
למשל יורם שפטל, שנותן אינספור דוגמאות בנושא.
אתה מוזמן להאזין כשיש לך זמן:
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־20 אורחים