המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

ת'רד המלפפונים V6 - סיימנו (נכון לעכשיו)

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: ת'רד המלפפונים V6 - דרוש רכז!

הודעהעל ידי jol9 » 14 אוגוסט 2019, 19:01

A.Parker כתב:
jol9 כתב:
A.Parker כתב:
jol9 כתב:
A.Parker כתב:מכבי אמנם התחזקה (כנראה), אבל גם שאר הקבוצות. יש לך 5 סופר טימס ביורוליג, עוד אחד בהתוות (מילאנו) וניתן להניח שיהיו לפחות 1-2 קבוצות טובות יותר ממכבי גם בתרחיש שהיא תיתן עונה טובה. יהיה קשה להגיע לפלייאוף ולשם כך נדרשת קבוצה איכותית.

בארסה, ריאל, פנר וצסקא. זה 4 סופר טימס. אפס לא שם עדיין.
בלי קשר מכבי צריכה להיות מסוגלת להתמודד על הפלייאוף.

אפס בהחלט שם מבחינתי. ברגע שלארקין נכנס לעניינים (כנראה לאחר שירד מחלום ה-NBA), הם הפכו לקבוצה קטלנית. הם שמרו על כל הסגל (מלבד מוטום) ואני בהחלט חושב שהם הולכים להיות סופר טים בעונה הבאה.

סופר טים זה מקום אחר. הם לא בלבל של צסקא, פנר ואחרות, עד שלא יוכיחו יציבות בהצלחות שלהם לאורך כמה שנים. האמת גם בארסה לא שם אחרי ההיחלשות של השנים האחרונות, אלא שהם עשו רכש מרשים מאוד וקשה לראות את זה הופך לכשלון.

נראה לי שאתה מערבב את המונח סופר טים עם מועדון גדול. סופר טים זה הסגל של הקבוצה ומועדון גדול זה באמת תוצר של תהליך שכולל היסטוריה מפוארת, קהל וכו (לפחות ככה זה מבחינתי). אפס לגמרי עונה ההגדרה הראשונה ואני גם לא אתפלא אם תהיה יותר חזקה מריאל לדוגמא.

האמת שזה לא באמת כזה משנה...

בסופו של דבר, אין סיבה שמכבי לא תתמודד על המקומות 5-8, גם על פי התקציב שלה, גם על פי הסגל שלה (בהנחה ויגיע לכאן שחקן טוב נוסף לקו האחורי), גם על פי זה שיש המשכיות כזאת או אחרת, ומאמן טוב וכד'.
אנחנו לא פחות טובים מהיווניות, ממילאנו, מבאסקוניה וכו'.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 14 אוגוסט 2019, 21:40

jol9 כתב:
A.Parker כתב:
jol9 כתב:
A.Parker כתב:
jol9 כתב:

אפס בהחלט שם מבחינתי. ברגע שלארקין נכנס לעניינים (כנראה לאחר שירד מחלום ה-NBA), הם הפכו לקבוצה קטלנית. הם שמרו על כל הסגל (מלבד מוטום) ואני בהחלט חושב שהם הולכים להיות סופר טים בעונה הבאה.

סופר טים זה מקום אחר. הם לא בלבל של צסקא, פנר ואחרות, עד שלא יוכיחו יציבות בהצלחות שלהם לאורך כמה שנים. האמת גם בארסה לא שם אחרי ההיחלשות של השנים האחרונות, אלא שהם עשו רכש מרשים מאוד וקשה לראות את זה הופך לכשלון.

נראה לי שאתה מערבב את המונח סופר טים עם מועדון גדול. סופר טים זה הסגל של הקבוצה ומועדון גדול זה באמת תוצר של תהליך שכולל היסטוריה מפוארת, קהל וכו (לפחות ככה זה מבחינתי). אפס לגמרי עונה ההגדרה הראשונה ואני גם לא אתפלא אם תהיה יותר חזקה מריאל לדוגמא.

בסופו של דבר, אין סיבה שמכבי לא תתמודד על המקומות 5-8, גם על פי התקציב שלה, גם על פי הסגל שלה (בהנחה ויגיע לכאן שחקן טוב נוסף לקו האחורי), גם על פי זה שיש המשכיות כזאת או אחרת, ומאמן טוב וכד'.

יכול להיות, אבל זה יקרה בתסריט הטוב ביותר
A.Parker

הודעהעל ידי yellowaura » 14 אוגוסט 2019, 21:44

jol9 כתב:
A.Parker כתב:
jol9 כתב:
A.Parker כתב:
jol9 כתב:

בהנחה גדולה שנביא שחקן ראוי לקו האחורי.
ראינו לאיפה ווילבקין יכול לסחוב אותנו.
בינתיים הוא נשאר הגו טו גיא יחד עם בחור נחמד מהפועל אילת.
ובלי סטופר הגנתי בגארדים.

לדעתי בלי שחקן שיודע לעשות משהו ברמה טובה ב 7 שניות אחרונות אין סיכוי לכלום ולא משנה כרגע אם זה ניהול משחק ומסירה טובה או יצירה של מצב לעצמו בחדירה.
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי jol9 » 14 אוגוסט 2019, 21:56

מסכים עם שניכם. הסגל צריך להיות שלם וכרגע הוא לא.
לא מבקשים כאן את סטוקטון בשיאו. סה"כ שחקן שיוכל לתת 20-25 דקות טובות ביורוליג, ועדיף בשני צידי המגרש.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי NY boy » 14 אוגוסט 2019, 22:15

אנחנו פחות טובים מפנא, אולימפ, ומילאנו, לדעתי גם בפער לא קטן (בטח מפנא ומילאנו, אולימפ זה תלוי בכמה משתנים אבל הם גם הולכים להרוויח מלשחק רק במסגרת היורוליג דבר שלדעתי הולך לעשות להם מאד טוב ולתת לדיוויד לעשות מה שהוא יודע הכי טוב להכין את הקבוצה פיקס למשחקים). אני גם לא חושב שאנחנו טובים מקבוצות כמו ז'לגריס (ששאראס הוכיח שנתיים שעושה קסמים) או חימקי. אנחנו מקומות 12-9 על הנייר במקרה טוב, יכולים להאבק על 7-8 אם ממש מתחברים, ויכולים ליפול למקומות 13-15 דיי בקלות אם מסתבר ש1-2 מהזרים פלופים וכספי כזה נפצע פתאום...
NY boy

הודעהעל ידי my man » 14 אוגוסט 2019, 22:20

אם היו אומרים לכם לפני הקיץ שיביאו 2 שחקני רוטציה מהאנביאיי, שחקן חמישייה מאלופת היורוליג, שחקן מצטיין מליגת הקיץ ושחקן שהיה מעולה במכללות ויש לו פיט טוב עם הקו האחורי שלנו..הייתם לוקחים?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Jack55 » 14 אוגוסט 2019, 22:26

NY boy כתב:אנחנו פחות טובים מפנא, אולימפ, ומילאנו, לדעתי גם בפער לא קטן (בטח מפנא ומילאנו, אולימפ זה תלוי בכמה משתנים אבל הם גם הולכים להרוויח מלשחק רק במסגרת היורוליג דבר שלדעתי הולך לעשות להם מאד טוב ולתת לדיוויד לעשות מה שהוא יודע הכי טוב להכין את הקבוצה פיקס למשחקים). אני גם לא חושב שאנחנו טובים מקבוצות כמו ז'לגריס (ששאראס הוכיח שנתיים שעושה קסמים) או חימקי. אנחנו מקומות 12-9 על הנייר במקרה טוב, יכולים להאבק על 7-8 אם ממש מתחברים, ויכולים ליפול למקומות 13-15 דיי בקלות אם מסתבר ש1-2 מהזרים פלופים וכספי כזה נפצע פתאום...

אני ממש לא חושב שפאו יותר טובים מאיתנו על הנייר, בטח ובטח לא אולימפיאקוס...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי NY boy » 14 אוגוסט 2019, 22:27

my man כתב:אם היו אומרים לכם לפני הקיץ שיביאו 2 שחקני רוטציה מהאנביאיי, שחקן חמישייה מאלופת היורוליג, שחקן מצטיין מליגת הקיץ ושחקן שהיה מעולה במכללות ויש לו פיט טוב עם הקו האחורי שלנו..הייתם לוקחים?

לא. כי שמות זה לא מעניין. כבר הביאו לפה את גאודלוקס ו ווימס או את רוצ'סטי (טופ סקורר ביורוליג) ופארמר (שחקן של 8 נק' קריירה בנבא) כישראלים. בסופו של דבר משנה איכות הקבוצה הכוללת, איכות הקבוצה הנוכחית לא תספיק למאבק אמיתי על ההצלבה.
NY boy

הודעהעל ידי NY boy » 14 אוגוסט 2019, 22:29

Jack55 כתב:
NY boy כתב:אנחנו פחות טובים מפנא, אולימפ, ומילאנו, לדעתי גם בפער לא קטן (בטח מפנא ומילאנו, אולימפ זה תלוי בכמה משתנים אבל הם גם הולכים להרוויח מלשחק רק במסגרת היורוליג דבר שלדעתי הולך לעשות להם מאד טוב ולתת לדיוויד לעשות מה שהוא יודע הכי טוב להכין את הקבוצה פיקס למשחקים). אני גם לא חושב שאנחנו טובים מקבוצות כמו ז'לגריס (ששאראס הוכיח שנתיים שעושה קסמים) או חימקי. אנחנו מקומות 12-9 על הנייר במקרה טוב, יכולים להאבק על 7-8 אם ממש מתחברים, ויכולים ליפול למקומות 13-15 דיי בקלות אם מסתבר ש1-2 מהזרים פלופים וכספי כזה נפצע פתאום...

אם אתה לא חושב שקבוצה שמחזיקה את הרכז הכי טוב ביורוליג (שזאת העמדה הכי חשובה והכי קריטית) לא יותר טובה מאיתנו אז אין לי כל כך מה להתווכח על זה... לדעתי זה ברור. בשום תסריט לא נהיה יותר טובים מהם.
NY boy

הודעהעל ידי jol9 » 14 אוגוסט 2019, 23:03

הכל על הנייר. אין לך שום דרך לדעת איך ייראו פאו ואול' ובטח ובטח שלא מילאנו (למאמנים גדולים לוקח זמן להנחיל את השיטה שלו,
ואני לא מאמין שהקסם של מסינה יעבוד כל כך מהר).
גם למכבי יש את הצרות שלה, אבל באמת קשה מאוד לדעת איך הדברים יתחברו.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Mmm » 14 אוגוסט 2019, 23:04

פאו ממש אבל ממש לא מרשימה השנה ובטח אולי....אפרורה למדי
Mmm

הודעהעל ידי Jack55 » 14 אוגוסט 2019, 23:37

NY boy כתב:
Jack55 כתב:

אם אתה לא חושב שקבוצה שמחזיקה את הרכז הכי טוב ביורוליג (שזאת העמדה הכי חשובה והכי קריטית) לא יותר טובה מאיתנו אז אין לי כל כך מה להתווכח על זה... לדעתי זה ברור. בשום תסריט לא נהיה יותר טובים מהם.

זה ממש לא קשור, זה כאילו אתה אומר שלא משנה שאר הסגל העיקר שיש להם את הרכז הכי טוב והם כבר יותר טובים מאיתנו, שנינו יודעים שזה לא עובד ככה...
אם מסתכלים על שאר הסגל הוא נראה לא רע אבל אני ממש לא בטוח שהם יותר טובים מאיתנו, בטח שלא יותר טובים בפער.

קודם כל הקו הקדמי שלנו הרבה יותר טוב משלהם - פאפאיאניס, ווילי, תומאס, בנטיל וויוקאס ומיטוגלו לעומת בלאק, האנטר, אייסי, כספי, קלויארו וכהן. -אין מה להשוות בכלל, שלנו יותר טוב בכמה וכמה רמות.
אז נכון שהקו האחורי שלהם ינראה יותר טוב על הנייר משלנו אבל אני לא חושב שיש איזה הבדל אדיר, בטח אם מכבי יצליחו להביא בסופו של דבר מנהל משחק נחמד.
היתרון היחידי שיש להם זה בעמדת הרכז, חוץ מזה הסגל של מכבי יותר טוב כמעט בכל עמדה ופרמטר (וזה עוד בלי להתייחס למאמן הפח שהם הביאו)
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Rampel » 14 אוגוסט 2019, 23:58

Jack55 כתב:
NY boy כתב:
Jack55 כתב:

זה ממש לא קשור, זה כאילו אתה אומר שלא משנה שאר הסגל העיקר שיש להם את הרכז הכי טוב והם כבר יותר טובים מאיתנו, שנינו יודעים שזה לא עובד ככה...
אם מסתכלים על שאר הסגל הוא נראה לא רע אבל אני ממש לא בטוח שהם יותר טובים מאיתנו, בטח שלא יותר טובים בפער.

קודם כל הקו הקדמי שלנו הרבה יותר טוב משלהם - פאפאיאניס, ווילי, תומאס, בנטיל וויוקאס ומיטוגלו לעומת בלאק, האנטר, אייסי, כספי, קלויארו וכהן. -אין מה להשוות בכלל, שלנו יותר טוב בכמה וכמה רמות.
אז נכון שהקו האחורי שלהם ינראה יותר טוב על הנייר משלנו אבל אני לא חושב שיש איזה הבדל אדיר, בטח אם מכבי יצליחו להביא בסופו של דבר מנהל משחק נחמד.
היתרון היחידי שיש להם זה בעמדת הרכז, חוץ מזה הסגל של מכבי יותר טוב כמעט בכל עמדה ופרמטר (וזה עוד בלי להתייחס למאמן הפח שהם הביאו)
אם פאפאיאניס יזכר שהוא NBA פרוספקט ולא יהיה הצל של עצמו כמו בעונה האחרונה, אין לנו מי שיעצור אותו בקו הקדמי. אולי אולי בלאק שמאוד התקשה מול נפילים בעונה שעברה.

על הנייר, עמדה 5 שלנו לא שווה הצלבה, תפסיקו לשקר לעצמכם עם ה"סנטר פותח של אלופת היורוליג".
כשהקו האחורי מלא בסימני שאלה ועמדה 5 כל כך נמוכה וחד גונית לעומת רוב הקבוצות במפעל, הצלבה תהייה באמת הישג מטורף, כי המשמעות תהייה שהרבה דברים שלא נראים טוב על הנייר והרבה לקויות פשוט יסתדרו. אני לא מסכים עם כל הנקודות של NY boy, אבל אני מסכים עם השורה התחתונה שלו והיא שצריך להיכנס לפרופורציות, יש פה קבוצה למקום 10 בערך שמקווה לגנוב מקום להצלבה. שום דבר מעבר.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
Rampel

הודעהעל ידי NY boy » 15 אוגוסט 2019, 00:15

לא נעים להגיד, אבל קווים פנימיים לא מנצחים משחקים, הם עוזרים, אבל הכדורסל היום הוא כדורסל של גארדים. רכז מוביל (ולהם יש את הכי טוב באירופה לא סתם רכז) שווה כמו כל הקו הקידמי שלנו ביחד. ואתה מדבר כאילו יש להם חבורה של כלומניקים, יש להם סייז, אתלטיות, חברה צעירים עם אפסייד, יהיו טובים יותר או פחות הם יעשו את העבודה שלהם, ירביצו, ישמרו, וייקחו קצת ריבאונד. אבל בחוץ אלוהים ישמור, תגיד אתה באמת מאמין למה שאתה אומר? הם מעמידים את קלתאס, ג'ימר, ווסלי בעמדות 1-3 (מעריך שווסלי ישחק גם ב4 לפעמים), רייס (אלוף יורוליג כן בו נזכיר) כרכז מחליף רכז הכי טוב באירופה, פאפאס המצוין, ופפאפטרו כמחליף. כל עמדה שלהם, מ1-3 ועד המחליפים בעמדות האלה טובים משלנו (אלא אם יגיע פה איזה רכז תותח על חלל... ולא נראה לי שיגיע, אז וולטרס אפשר להגיד טוב מרייס, אולי). וכמובן לא הזכרתי את ריון בראון, שאם אצלנו בראיינט הוא הימור מהליגה, אז הם לקחו אחד כזה גם... ההבדל שאצלם זה שחקן שולי של השולי, אצלנו מוביל כנראה.

ובאמת שאם מישהו אומר שוב "אין להם מי שיעצור את הקו הקידמי שלנו" אני לא יודע לאן ללכת לחפש את עצמי. יש לנו קו קידמי טוב, פיזי, עם קליעה מבחוץ בעמדה 4, אבל בחיית כולם שחקנים משלימים, אף שחקן לא "שחקן מוביל" או יוצר או כזה שצריך לעצור אותו. בלאק לא הצליח לחגוג בהתקפה אפילו בליגה המסכנה שלנו. האנטר הוא שחקן של 6-7 נק' שהוא משחק לצד השחקנים הכי טובים באירופה. זה קו קידמי טוב, אבל אף אחד לא יצטרך "לעצור אותו". ושוב, משחקי כדורסל מנצחים גארדים בסוף. וכרגע קו החוץ שלנו הוא מהחלשים!!! ביורוליג.
NY boy

הודעהעל ידי yellowaura » 15 אוגוסט 2019, 00:40

על הנייר תמונה ברורה תקציבית (לא לפי סדר):
ריאל מדריד, פנרבחצה, צסקא, ברצלונה, מילאנו, חימקי, אנדולו אפס, פנאתנייקוס.

פנאתנייקוס לכאורה סגל די שיוויוני עם עדיפות לדעתי קלה למכבי אבל עם שחקן שובר שיוויון שעולה 2.5 מיליון דולר והוכיח השנה שהוא ההבדל בין טופ 8 ללא טופ 8.

לדעתי אנחנו בין מקומות 8-9.
יש מצב שחימקי ומילאנו למרות יתרון ברור באיכות ייפלו על חוסר ניסיון.

עדיין מבחינתי בלי גארד מנהיג אין שום דרך להתחרות על פיינל פור וזה בניגוד לעבר.

מאכזב מאוד שיש כאן אנשים שלעלות לטופ 8 מספק אותם.

אני מצפה שיבנו קבוצה שעל הנייר היא טופ 5-6 עם פוטנציאל להפתיע לטופ 4.

זה לא כדורגל אירופאי עם תקציבי ענק.
מלבד צסקא, ברצלונה, מדריד ופנרבחצה אין סיבה שלא להעמיד תקציב קרוב לכך.

מכבי מאבדת מהמותג שלה ואפילו האוהדים כבר הורידו ציפיות.

לכאורה מכבי הביאו הרבה דברים טובים אבל הקבוצות הגדולות נשפטות על כוכבי העל היקרים שיקפיצו אותם מדרגה שעולים מעל 2 מיליון דולר כמו מירוטיץ, היגינס, דה קולו, סלוקאס, קאלאתס, לארקין וכו')

בלי שחקן על נוכל להתמודד רק על טופ 8
סגל (שנה הבאה):
C- בלאק*, האנטר*
PF- אנתוני גיל*, כספי, כהן
SF- קאליניץ'*, בראיינט*, זוסמן
SG- ווילבקין*, דורסי*
PG- וולטרס*, גוני די
yellowaura

הודעהעל ידי Jack55 » 15 אוגוסט 2019, 03:28

NY boy כתב:לא נעים להגיד, אבל קווים פנימיים לא מנצחים משחקים, הם עוזרים, אבל הכדורסל היום הוא כדורסל של גארדים. רכז מוביל (ולהם יש את הכי טוב באירופה לא סתם רכז) שווה כמו כל הקו הקידמי שלנו ביחד. ואתה מדבר כאילו יש להם חבורה של כלומניקים, יש להם סייז, אתלטיות, חברה צעירים עם אפסייד, יהיו טובים יותר או פחות הם יעשו את העבודה שלהם, ירביצו, ישמרו, וייקחו קצת ריבאונד. אבל בחוץ אלוהים ישמור, תגיד אתה באמת מאמין למה שאתה אומר? הם מעמידים את קלתאס, ג'ימר, ווסלי בעמדות 1-3 (מעריך שווסלי ישחק גם ב4 לפעמים), רייס (אלוף יורוליג כן בו נזכיר) כרכז מחליף רכז הכי טוב באירופה, פאפאס המצוין, ופפאפטרו כמחליף. כל עמדה שלהם, מ1-3 ועד המחליפים בעמדות האלה טובים משלנו (אלא אם יגיע פה איזה רכז תותח על חלל... ולא נראה לי שיגיע, אז וולטרס אפשר להגיד טוב מרייס, אולי). וכמובן לא הזכרתי את ריון בראון, שאם אצלנו בראיינט הוא הימור מהליגה, אז הם לקחו אחד כזה גם... ההבדל שאצלם זה שחקן שולי של השולי, אצלנו מוביל כנראה.

ובאמת שאם מישהו אומר שוב "אין להם מי שיעצור את הקו הקידמי שלנו" אני לא יודע לאן ללכת לחפש את עצמי. יש לנו קו קידמי טוב, פיזי, עם קליעה מבחוץ בעמדה 4, אבל בחיית כולם שחקנים משלימים, אף שחקן לא "שחקן מוביל" או יוצר או כזה שצריך לעצור אותו. בלאק לא הצליח לחגוג בהתקפה אפילו בליגה המסכנה שלנו. האנטר הוא שחקן של 6-7 נק' שהוא משחק לצד השחקנים הכי טובים באירופה. זה קו קידמי טוב, אבל אף אחד לא יצטרך "לעצור אותו". ושוב, משחקי כדורסל מנצחים גארדים בסוף. וכרגע קו החוץ שלנו הוא מהחלשים!!! ביורוליג.

קודם כל אנחנו עדיין לא יודעים את זהות הגארד שיגיע לכן אנחנו לא יכולים לשפוט ולהשוות ברצינות את ההבדלים בין הקו האחורי, יכול להיות שמכבי יפתיעו אם איזה פליט NBA שהוא מנהל משחק טוב (רוב הסיכויים שזה לא יקרה אבל תמיד יש סיכוי).
וכמו שהם מעמידים את קלאת'ס, ג'ימר וג'ונסון אנחנו מעמידים את X (לא ידוע), ווילבקין וכספי - בעיניי כספי שחקן הרבה יותר טוב מווסלי והוא גם יכול לתרום הרבה יותר לקבוצה, בנוגע לפרידייט אנחנו עדיין לא יודעים איך הוא מגיע ואם הוא אכן יצליח להיות פה כוכב, אבל אם מסתכלים על המצב כרגע הוא ממש לא נופל מווילבקין שבעיניי לפחות הוא שחקן ברמה מאוד גבוהה, אבל זאת רק דעתי.
כמובן שקלאת'ס משדרג להם בטירוף את הטריו הזה, אבל אם מכבי יצליחו להביא מנהל משחק נחמד שיודע להפעיל את הגבוהים זה יהיה מעולה ובדיוק מה שאנחנו צריכים.

בנוגע לשאר השחקנים, קודם כל פאפאס חוזר מפציעה קשה של יותר מחצי שנה אז לדעתי התרומה שלו תהייה שולית מאוד, וככה או ככה גם שהיה בריא התרומה שלו בעונה שעברה לא הייתה מי יודע מה עם אחוזים רעים אז אני לא יודע אם באמת אפשר לקרוא לו "המצוין".
רייס זה בקאפ נחמד מאוד לקלאת'ס אבל אני לא חושב שכרגע בגיל 32 הוא יתרום יותר מוולטרס, אבל שוב זה הרבה יותר קשה לנחש עכשיו לפניי שאנחנו יודעים את זהות הגארד האחרון של מכבי.
פאפאפטרו אחלה של שחקן מהספסל ואין לי שום דבר להגיד נגד זה, אבל העלת ריון בראון שעם כל הכבוד לדעתי בראיינט שחקן יותר מוכשר ממנו שיכול לתרום יותר ביורוליג אם אכן יצליח לעשות את קפיצת המדרגה, אז בראיינט ישחק 15 דק' ובראון 10, לא הבדל כזה גדול.

בנוגע למשפט שהדגשת, לא הבנתי כל כך באיזה הקשר כתבת את זה, זה ממש לא מה שהתכוונתי או כתבתי.
ואני לא יודע מה איתך אבל כספי זה האימא של השחקן מוביל כנ"ל בלאק שבשנה הבאה רק ישדרג את עצמו לאחר עונה ראשונה של הסתגלות, וזה עוד בלי להזכיר את אייסי שאם אכן יצליח להביא את הדומיננטיות שלו בצבע הוא יהיה שחקן שיהיה מאוד קשה לעצור.
האנטר מהספסל זה מרשים מאוד ואפילו יותר מטיוס לדעתי, אמנם לא המחליף האידיאלי שהיינו צריכים מבחינת נתונים ויכולות כי הוא דומה לבלאק, אבל בכל מקרה בעיניי מהספסל הוא יכול להיות מושלם וזה יהפוך את מכבי לאימת צבע אכזרית.
ומשפט אחרון בנוגע לקו האחורי, אני מסכים איתך שכרגע הקו האחורי של מכבי לא מהחזקים במפעל, אבל אני חושב שזה יהיה יותר חכם לשפוט אותו לאחר שמכבי יחתימו את הגארד האחרון שלה, אם יצליחו להביא מנהל משחק איכותי זה ישדרג אותו בכמה וכמה רמות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי קובי » 15 אוגוסט 2019, 08:16

לנעול
הסגל שלי:
PG-שארונאס יאסיקביצ'יוס
SG-מיקי ברקוביץ'
SF-אנטוני פארקר
PF-ארל וויליאמס
C-ניקולה וויצ'יץ'
מחליפים:דרק שארפ, קווין מגי, נייט האפמן, אריאל מקדונלד, ג'ים בוטרייט, עודד קטש, דורון ג'מצ'י, מייסאו באסטון
מאמן:פיני גרשון
עוזרים:רלף קליין ודיוויד בלאט
סמל אישי של המשתמש
קובי

הודעהעל ידי שמואל1 » 15 אוגוסט 2019, 08:17

קובי כתב:לנעול
?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי שמוליק » 15 אוגוסט 2019, 09:12

yellowaura כתב:על הנייר תמונה ברורה תקציבית (לא לפי סדר):
ריאל מדריד, פנרבחצה, צסקא, ברצלונה, מילאנו, חימקי, אנדולו אפס, פנאתנייקוס.

פנאתנייקוס לכאורה סגל די שיוויוני עם עדיפות לדעתי קלה למכבי אבל עם שחקן שובר שיוויון שעולה 2.5 מיליון דולר והוכיח השנה שהוא ההבדל בין טופ 8 ללא טופ 8.

לדעתי אנחנו בין מקומות 8-9.
יש מצב שחימקי ומילאנו למרות יתרון ברור באיכות ייפלו על חוסר ניסיון.

עדיין מבחינתי בלי גארד מנהיג אין שום דרך להתחרות על פיינל פור וזה בניגוד לעבר.

מאכזב מאוד שיש כאן אנשים שלעלות לטופ 8 מספק אותם.

אני מצפה שיבנו קבוצה שעל הנייר היא טופ 5-6 עם פוטנציאל להפתיע לטופ 4.

זה לא כדורגל אירופאי עם תקציבי ענק.
מלבד צסקא, ברצלונה, מדריד ופנרבחצה אין סיבה שלא להעמיד תקציב קרוב לכך.

מכבי מאבדת מהמותג שלה ואפילו האוהדים כבר הורידו ציפיות.

לכאורה מכבי הביאו הרבה דברים טובים אבל הקבוצות הגדולות נשפטות על כוכבי העל היקרים שיקפיצו אותם מדרגה שעולים מעל 2 מיליון דולר כמו מירוטיץ, היגינס, דה קולו, סלוקאס, קאלאתס, לארקין וכו')

בלי שחקן על נוכל להתמודד רק על טופ 8

וןלבקין שחקן על
בלאק הפך להיות סנטר על
כספי מגיע עם רקורד מרשים מה NBA ואם לא יפצע, הוא שחקן על.
אבל בלי עושה משחק משובח, וולבקין שוב יבוזבז בעמדת הרכז בה הוא שחקן חלש, בלאק אייסי והאנטר לא יקבלו כדורים במקומות הנכונים וכספי יחתוך פנימה אבל לא יקבל כדור.
בלי אדאמס, כל שחקני העל שלנו הופכים לשחקני ליגת ווינר.
לא חסר לנו פאוורד? האם הסיבה לכך היא שיש לנו הנעלה שלא מסוגלת להכניס יד לכיס? שמסתתרת מאחורי "תקציב מאוזן" סטייל נס ציונה? לא הגיע הזמן שישחררו לנו את חיבוק הדוב של הלא יוצלחים האלה? לא הגיע הזמן שהגייט יראה להם את הדלת החוצה?
שמוליק

הודעהעל ידי שמואל1 » 15 אוגוסט 2019, 09:52

מבאס מאוד ששוב מכבי מזניחה את העמדה הכי חשובה במגרש, ועוד בקיץ שבו השוק היה מוצף ברכזים בכירים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] ו־13 אורחים