המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בארץ V8

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בארץ V8

הודעהעל ידי A.Parker » 13 ספטמבר 2019, 17:36

jol9 כתב:
A.Parker כתב:
jol9 כתב:
A.Parker כתב:
jol9 כתב:
זה לא אדון יוני. זה עשרות משפטנים בכירים שקראו את כתב החשדות הזה וטוענים שמדובר בהבל הבלים.
בשבילי היה מספיק לדעת שזה זבל כשהבנתי שמדובר בתקדים עולמי...
אתה גם רואה את ״עומק״ התיקים מההדלפות שיוצאות לגיא פלג.

נאום בר אילן הוא חסר משמעות, כי כל הצעדים הרסמיים שנעשו מאז רק מרחיקים אותנו מפתרון שתי המדינות. אמר, אז אמר. הרבה יותר גרוע בעיניי שהוא לא מפנה את חאן אל אחמר.

ולגבי החמאס אני לא אמרתי שום דבר מהדברים שציינת, למעט זה ששבוע לפני בחירות אי אפשר לצאת למבצע. הביקורת שלי בנושא עזה והחמאס נאמרת כאן בכל הזדמנות וגם לי כבר נמאס לחזור על זה.

רק לפני כמה שעות אמרת לי מה לא נכון במה שפליקס כתב ושאסתור את זה

גם פליקס לא אמר את זה, למעט העניין של ממשלת מעבר, שעם זה גם אני לא מסכים.

בכל מקרה, לפליקס יש פה, והוא יכול לסנגר יפה מאוד על הדברים שהוא כותב.
אני כותב את דעתי, והיא די ברורה ומנומקת. מה שלא נראה לי אני מבקר, מה שנראה לי אני מהלל. די פשוט סה"כ.

לא, הוא אמר שהעוטף שמאלנים ושאין להם מה להתלונן שביבי מעביר לחמאס כסף. הוא גם מצדיק את ההתנהלות בעזה, או לכל הפחות לא מעביר עליה ביקורת.
וכן, לפליקס יש פה. אני בסך הכל לא מבין איך חשבת שמה שהוא אומר לגיטימי ועכשיו אתה אומר שלא.

זה מה שפליקס כתב:

אבל לא. אני לא בא להאשים את הקיבוצניקים בשל אמונתם השגויה. הם אנשים טובים בסך הכל, גם אם טעו, הם אזרחי ישראל, וחייבים לספק להם ביטחון. אני רק אגלה לך סוד קטן: הקיבוצניקים האלה בעצמם לא רוצים שצה"ל יחרב את עזה! לא ולא. הקיבוצניקים לא מוכנים לזה. הם רוצים שנעזור לעזתים. הקיבוצניקים בטוחים, שאם המצב הכלכלי בעזה ישתפר, כולם יחיו בשלום ובשלווה. אשרי המאמין.

אז הינה בא ביבי, ומעביר לעזה את הכסף הקטארי, כדי שלעזתים המסכנים יהיה מה לאכול. בדיוק כמו שהקיבוצניקים רוצים. לא? אז למה לעזאזל כל התקשורת השמאלנית תוקפת את ביבי? אני מבין למה מצביעי הימין כועסים, אבל למה זועקים מצביעי השמאל?

מה לא נכון פה?

זה רק חלק ממה שהוא כתב. חלק שלא כולל אף תלונה על ההתנהלות בעזה ("ביבי היה בצוק איתן", וואו כל הכבוד לו באמת) ושטוען שוב לרדיפה מהתקשורת. ובנוגע לחלק שהבאת - לא, זה ממש לא הפתרון וגם אתה יודע את זה. אני באמת לא מבין למה אתם מיתמם.
A.Parker

הודעהעל ידי jol9 » 13 ספטמבר 2019, 17:43

MTA2311 כתב:
jol9 כתב:
MTA2311 כתב:עשרות משפטנים בכירים? עשרות? בכירים? אשכרה? גם אם זה נכון, וזה לא נכון, בכתב החשדות אין ראיות. כלומר, כל המשפטנים הבכירים לכאורה האלה קובעים נחרצות שמדובר בתפירת תיק כשהם לא נחשפו אפילו לפסיק מחומר הראיות. מעניין, כמעט כאילו מדובר בנסיון לשכנע אנשים שהם לא משפטנים שזה בסדר להצביע לאדם שעומד בפני הגשת כתב אישום בשלושה תיקים.
לי בתור אדם שלא מכיר את הראיות, ולא יודע איך התיקים האלה יגמרו, הטענה לפיה כל אנשי הפרקליטות וכל אנשי היועץ המשפטי לממשלה הם שמאלנים שתפרו תיק לנתניהו נשמעת מופרכת. מוכן לקבל שחלק מהם אכן חיפשו אותו, נניח. אבל כולם? כל מי שישב בחדר לפני קבלת ההחלטה של מנדלבליט חיפש לתפור תיק לנתניהו? כל מי שנגע בתיק החל מהחקירות ועד ההחלטה הסופית? מנדלבליט עצמו? שמע, זה אפילו לא קונספירציה רגילה, זה ברמה של כדור הארץ שטוח והיהודים אחראיים ל9/11.

מעניין שאתה מדבר על צעדים רסמיים, כי ביבי לא עשה שום צעד רסמי בכל הקריירה הפוליטית שלו שהרחיק את פתרון שתי המדינות. אפילו לא אחד. לא בנייה אגרסיבית, לא סיפוח, לא טיפול בבנייה בלתי חוקית פלסטינית. רק דיבורים ומריחות זמן.

ולגבי עזה, טענה של "עוד שנייה בחירות", כשהיה לו שנה וחצי לטפל בעסק לא צריכה לעלות אפילו לא בצחוק. זה מביך.

עשרות, חלקם משפטנים, חלקם אנשי תקשורת. כולם אנשים ברמה גבוהה.
תשמע את זה למשל:
https://twitter.com/YairNetanyahu/statu ... 0402781184

אני לא אומר שיש שם קונספירציה של כולם, אבל אני בהחלט אומר שיש כאן נסיון לתפירת תיק. אתה רואה את זה באופן שבו גוייסו עדי המדינה, אתה רואה את זה בהאשמות עצמן, אתה רואה את זה בהדלפות, ובעיקר אתה רואה את זה בעכיפה הבררנית.

לגבי ענייני יו"ש - בוא נעשה הפרדה הגונה, לתקופת אובאמה ולתקופת טראמפ. בתקופת אובאמה אי אפשר היה לעשות שום דבר.
הדבר המשמעותי שכן נעשה הוא הדיפה של הלחצים על מנת להיכנס לשיחות ולויתורים כפי שאובאמה היה רוצה.
בתקופת טראמפ אנחנו רואים כבר כמה וכמה דברים שנעשו. ההכרה בי-ם, העברת השגרירויות, ההכרה בריבונות בגולן (לא קשור ליו"ש אבל מגיע מאותה המשפחה) ועכשיו העניין של בקעת הירדן תחילה. כלומר בקעת הירדן ולאחר מכן סיפוח. לא של כל השטחים כמובן, אלא של גושי ההתיישבויות הגדולים עם מיעוט פלסטינאי קטן.

האם זה ייעשה? לא יודע. מקווה מאוד שכן.

ושוב, לגבי עזה - אין מה לעלות את העניין הזה מולי, כי אני מבקר את ההתנהלות של הממשלה כל הזמן.

נסיון לתפירת תיק היה אמור להיעצר אצל מנדלבליט לא? או שגם הוא חלק מהעסק עכשיו?

העברת שגרירות לירושלים+הכרה בגולן אלה צעדים פוליטיים אמריקאיים. זה לא משפיע על הסכסוך ולא קובע שום עובדה בשטח. חשבתי שאחרי מה שהיה השבוע עם טראמפ ההבנה לגבי המקום של ישראל המערכת הגלובלית יהיה מובן יותר. לאף ראש ממשלה ישראלי, ואין שום הבדל בין ביבי לגנץ, אין שום יכולת להשפיע על המערכת הגלובלית. העברת השגרירות זה צעד שטראמפ חשב שיועיל לו פוליטית, ולכן הוא עשה את זה. בדיוק כמו שעכשיו הוא חושב שהסכם עם איראן זה צעד שישרת אותו פוליטית. ראש ממשלה ישראלי הוא ניצב זניח במקרה הטוב, ומעמסה במקרה הרע. ביבי בכל שנות שלטונו לא עשה שום צעד אקטיבי שהיה תחת סמכותו בשביל לקבוע עובדות בשטח, ודווקא תחת שלטון טראמפ זה בולט הרבה יותר. טראמפ עוד רגע סוגר קדנציה, מה עשינו פה? איך המצב באיוש השתנה? מישהו ניצל את הממשל האמריקאי הכי אוהד בהיסטוריה בשביל לבנות? לספח? נאדה.

מנדלבליט הוא לא כל יכול. גם לו יש אג'נדות ואינטרסים אישיים. הוא מתהלך בין הטיפות, והאמת אני לא מקנא בו. הוא רוצה מן הסתם להיות שופט עליון, והוא יודע שביטול האשמות נגדו יסגור לו את הדלת לשם באופן סופי.

לגבי החלק השני. בשנתיים הראשונות של טראמפ עסקו בעיקר בביטול ההסכם עם אירן, ובירושלים, והשנה השלישית בוזבזה על בחירות.
סיפוח זה השלב הבא.

אתה בעצם אומר שנתניהו לא מספיק ימני ולא מספיק מקדם אג'נדה ימנית. זה כנראה נכון. עדיין זה עדיף על גנרל דמיקולו שיבוא לעשות פה הסכמי שלום היסטוריים, ויגמור עם אלפי מחבלים חמושים 10 ק"מ מנתב"ג.

אגב, אני לא בטוח לגבי מה שאתה אומר על ההשפעה שיש לביבי. טראמפ עצמו אמר את הדברים, ואין לו באמת סיבה לומר אותם
אם הוא לא מאמין בזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 13 ספטמבר 2019, 17:45

A.Parker כתב:
jol9 כתב:
A.Parker כתב:
jol9 כתב:
A.Parker כתב:רק לפני כמה שעות אמרת לי מה לא נכון במה שפליקס כתב ושאסתור את זה

גם פליקס לא אמר את זה, למעט העניין של ממשלת מעבר, שעם זה גם אני לא מסכים.

בכל מקרה, לפליקס יש פה, והוא יכול לסנגר יפה מאוד על הדברים שהוא כותב.
אני כותב את דעתי, והיא די ברורה ומנומקת. מה שלא נראה לי אני מבקר, מה שנראה לי אני מהלל. די פשוט סה"כ.

לא, הוא אמר שהעוטף שמאלנים ושאין להם מה להתלונן שביבי מעביר לחמאס כסף. הוא גם מצדיק את ההתנהלות בעזה, או לכל הפחות לא מעביר עליה ביקורת.
וכן, לפליקס יש פה. אני בסך הכל לא מבין איך חשבת שמה שהוא אומר לגיטימי ועכשיו אתה אומר שלא.

זה מה שפליקס כתב:

אבל לא. אני לא בא להאשים את הקיבוצניקים בשל אמונתם השגויה. הם אנשים טובים בסך הכל, גם אם טעו, הם אזרחי ישראל, וחייבים לספק להם ביטחון. אני רק אגלה לך סוד קטן: הקיבוצניקים האלה בעצמם לא רוצים שצה"ל יחרב את עזה! לא ולא. הקיבוצניקים לא מוכנים לזה. הם רוצים שנעזור לעזתים. הקיבוצניקים בטוחים, שאם המצב הכלכלי בעזה ישתפר, כולם יחיו בשלום ובשלווה. אשרי המאמין.

אז הינה בא ביבי, ומעביר לעזה את הכסף הקטארי, כדי שלעזתים המסכנים יהיה מה לאכול. בדיוק כמו שהקיבוצניקים רוצים. לא? אז למה לעזאזל כל התקשורת השמאלנית תוקפת את ביבי? אני מבין למה מצביעי הימין כועסים, אבל למה זועקים מצביעי השמאל?

מה לא נכון פה?

זה רק חלק ממה שהוא כתב. חלק שלא כולל אף תלונה על ההתנהלות בעזה ("ביבי היה בצוק איתן", וואו כל הכבוד לו באמת) ושטוען שוב לרדיפה מהתקשורת. ובנוגע לחלק שהבאת - לא, זה ממש לא הפתרון וגם אתה יודע את זה. אני באמת לא מבין למה אתם מיתמם.

טוב, בוא ניתן לפליקס להשיב על הדברים שלו.
את הדעה שלי כבר אמרתי. לדעתי אנחנו לא חושבים רחוק אם בכלל בעניין העזתי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 ספטמבר 2019, 17:52

יוני איך נכנסנו לזה שוב איך
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Shay_uzan » 13 ספטמבר 2019, 17:53

ביבי, שוטף המוח הגדול ביותר בתולדות המדינה

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי jol9 » 13 ספטמבר 2019, 18:19

MTA2311 כתב:יוני איך נכנסנו לזה שוב איך

תכלס.
האמת, הרבה יותר מעניין יהיה לדבר אחרי הבחירות, ועוד יותר אחרי הקמת הממשלה...

(למרות שאתה איבדת תקווה באופן כללי).
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 13 ספטמבר 2019, 18:20

Shay_uzan כתב:ביבי, שוטף המוח הגדול ביותר בתולדות המדינה

בוא נעשה הסכם שאם אתה רוצה לדבר איתי, אז תדבר לעניין. אם הטענות שלי הזויות, אז תסביר למה, אם המוח שלי שטוף אז תסביר למה.

אם אין לך מה להגיד חוץ מסיסמאות ריקות מתוכן, אז אתה מוזמן לתקשר עם אנשים שיש להם סבלנות לזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 13 ספטמבר 2019, 18:21

jol9 כתב:

בוא נעשה הסכם שאם אתה רוצה לדבר איתי, אז תדבר לעניין. אם הטענות שלי הזויות, אז תסביר למה, אם המוח שלי שטוף אז תסביר למה.

אם אין לך מה להגיד חוץ מסיסמאות ריקות מתוכן, אז אתה מוזמן לתקשר עם אנשים שיש להם סבלנות לזה.
כי המחשבה שכולם משקרים חוץ ממנו זה שטיפת מוח... הדברים שאמרתי הם לא רייקים מתוכן אלא פשוט מה שאמרתי מבחינתך זה לא הגיוני כי רק ביבי צודק

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי jol9 » 13 ספטמבר 2019, 18:46

Shay_uzan כתב:
jol9 כתב:

כי המחשבה שכולם משקרים חוץ ממנו זה שטיפת מוח... הדברים שאמרתי הם לא רייקים מתוכן אלא פשוט מה שאמרתי מבחינתך זה לא הגיוני כי רק ביבי צודק

אבל אני לא אמרתי מעולם שכולם משקרים חוץ ממנו, ומה שקר בכלל קשור כאן?
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 13 ספטמבר 2019, 18:48

אם אתה אומר שמאות אנשי משטרה, פרקליטות ומשפט מנסים לתפור תיק פקטיבי לביבי נתניהו אז איל הם דוברי אמת?

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי jol9 » 14 ספטמבר 2019, 22:51

Shay_uzan כתב:אם אתה אומר שמאות אנשי משטרה, פרקליטות ומשפט מנסים לתפור תיק פקטיבי לביבי נתניהו אז איל הם דוברי אמת?

ושוב, אין כאן קשר לשקר או אמת.
אף אחד לא מכחיש שביבי קיבל סיגרים, ניסה לקבל עיתונות מפרגנת והקליט את מוזס בזמן שזה ניסה לסחוט אותו. השאלה היחידה היא לגבי הפליליות של המעשים האלה, והאם ראוי להעמיד בגינם ראש ממשלה מכהן לדין. בעיקר הדבר נכון בהקשר לתיק ה״גדול״, שהוא תקדים עולמי. כלומר, הפרקליטות בעצם עושה ניסוי על גבו של ראש ממשלה נבחר ומכהן בציפייה שיתפטר וכך התיק ייסגר.
אין לי הסבר אחר לזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 15 ספטמבר 2019, 00:02

jol9 כתב:
Shay_uzan כתב:אם אתה אומר שמאות אנשי משטרה, פרקליטות ומשפט מנסים לתפור תיק פקטיבי לביבי נתניהו אז איל הם דוברי אמת?

ושוב, אין כאן קשר לשקר או אמת.
אף אחד לא מכחיש שביבי קיבל סיגרים, ניסה לקבל עיתונות מפרגנת והקליט את מוזס בזמן שזה ניסה לסחוט אותו. השאלה היחידה היא לגבי הפליליות של המעשים האלה, והאם ראוי להעמיד בגינם ראש ממשלה מכהן לדין. בעיקר הדבר נכון בהקשר לתיק ה״גדול״, שהוא תקדים עולמי. כלומר, הפרקליטות בעצם עושה ניסוי על גבו של ראש ממשלה נבחר ומכהן בציפייה שיתפטר וכך התיק ייסגר.
אין לי הסבר אחר לזה.
והמשטרה והיועמש*
שוחד יכול להיות גם לא על סיגרים ושמפניות בשווי מליוניי שקלים, אלא על דברים קטנים מזה, תאמין לי היועמש יודע את החוק יותר טוב מכל אחד אחר במדינה הזאת
ואתה יודע מה... אם זה לא שוחד אלא מתנה מחבר, אז למה הוא לא דיווח על זה כחוק כמו כל ח"כ אחר? ולמה שרה ביקשה מאדלסון תחשיטים שעולים כמו רכב?
פוליטיקאים לא אמורים לקבל מתנות, גם אם זה מסטיק בזוקה, וזה לא

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 15 ספטמבר 2019, 00:13

אתה אומר שכיאלו לעשות הפיכה משפטית ככה זה קל, אתה מדבר כיאלו מנדלבליט הוא לא ליכודניק והמפכל אלשייך הוא לא ימני, כאילו 50% מחוקרי המשטרה היו ימנים ובאופן מוזר אף אחד לא יצא והתקומם על הנסיון הפיכה הזה
ונוסיף לזה את המשפטנים הכי קרובים למנדלבליט שהם 23 במספר ש21 מהם חשבו ש3 התיקי תיקי שוחד ורק 2 אמרו ש1000 ו2000 הם תיקים שמרמה והפרת אמונים זה המונח שכולם יסכימו איתו
אז לא, שי ניצן לבד לא עשה הפיכה משפטית בישראל כי מה לעשות, יש עוד 120 חוקרים, משפטנים, עדים, משטרה והיועמש שמסכימים איתו... בנתיים הדבר היחידי שהם הדליפו לטובתו זאת שיטת חקירה שהיא מקובלת בארץ בנוגע לעדי מדינה ולא צינוק ענויים כמו שנתניהו אמר, אפילו היועמש אמר שהוא מודע לזה וזה חוקי

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי jol9 » 15 ספטמבר 2019, 12:24

מליוני שקלים... למה לא מיליארדי שקלים? הכל הולך הרי

אין תשובה טובה לעניין שעושים כאן תיק תקדימי על ראש ממשלה מכהן.
אין תשובה טובה על זה שלא חוקרים עשרות מקרים נוספים של תקשורת חיובית.
אין תשובה טובה לזה שאין מתת תמורת השוחד לכאורה...

התיקים האלה נועדו להזיז את נתניהו וליצור מציאות מאוזנת יותר מבחינה פוליטית.
זה כל הסיפור.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 ספטמבר 2019, 12:47

יש הרבה תשובות מצויינות, אבל להסביר את זה לבן אדם שהוא לא משפטן זה כמו שתסביר לי איך לתכנת.

עצם השאלה על סיקור חיובי בתור תמורה ועד כמה זה תקדימי זה מעיד על חוסר הבנה בתחום, אין מה לעשות. ולפני שתקפוץ על משפטנים בכירים וכו', מן הסתם יש להם אג'נדה, ותראה איזה יופי זה עיבד להם. מבחינה משפטית הם יודעים מצויין שבשביל עבירת שוחד לא צריך להוכיח תמורה בכלל, ושאין שום חשיבות לסוג טובת ההנאה.

כל כך התרגלת כבר לצטט את אראל סגל שהתחלת לקחת אמירות שלו בתור עובדות.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Shay_uzan » 15 ספטמבר 2019, 13:44

MTA2311 כתב:יש הרבה תשובות מצויינות, אבל להסביר את זה לבן אדם שהוא לא משפטן זה כמו שתסביר לי איך לתכנת.

עצם השאלה על סיקור חיובי בתור תמורה ועד כמה זה תקדימי זה מעיד על חוסר הבנה בתחום, אין מה לעשות. ולפני שתקפוץ על משפטנים בכירים וכו', מן הסתם יש להם אג'נדה, ותראה איזה יופי זה עיבד להם. מבחינה משפטית הם יודעים מצויין שבשביל עבירת שוחד לא צריך להוכיח תמורה בכלל, ושאין שום חשיבות לסוג טובת ההנאה.

דווקא בוא אלמד אותך, אפשר ללמוד פייתון בשבוע
אבל עכשיו ברצינות, אבל אתה צודק בכל מילה

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי jol9 » 15 ספטמבר 2019, 18:03

MTA2311 כתב:יש הרבה תשובות מצויינות, אבל להסביר את זה לבן אדם שהוא לא משפטן זה כמו שתסביר לי איך לתכנת.

רק אתה לא מדבר מפוזיציה? אובייקטיבי לחלוטין.

אגב אני מצטט לא רק את סגל אלא בעיקר את שפטל (ולא רק. ראית את הסרטון של מארק לוין?), שהוא כנראה מכיר את החוק טוב יותר מכולנו יחד.
נכון, גם הוא מדבר מפוזיציה, אלא שכאיש מקצוע, אין לו סיבה להעמיד את עצמו באור מגוחך.

בסופו של דבר, עצם זה שיש ביקורת וחילוקי דעות כל כך גדולים על התיקים האלה מוכיחים שמדובר בתיקים שנויים במחלוקת. אחרי השימוע, כשקו ההגנה ייצא לאור נוכל לדבר על זה יותר בפרטים.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 ספטמבר 2019, 18:09

jol9 כתב:

רק אתה לא מדבר מפוזיציה? אובייקטיבי לחלוטין.

אגב אני מצטט לא רק את סגל אלא בעיקר את שפטל (ולא רק. ראית את הסרטון של מארק לוין?), שהוא כנראה מכיר את החוק טוב יותר מכולנו יחד.
נכון, גם הוא מדבר מפוזיציה, אלא שכאיש מקצוע, אין לו סיבה להעמיד את עצמו באור מגוחך.

בסופו של דבר, עצם זה שיש ביקורת וחילוקי דעות כל כך גדולים על התיקים האלה מוכיחים שמדובר בתיקים שנויים במחלוקת. אחרי השימוע, כשקו ההגנה ייצא לאור נוכל לדבר על זה יותר בפרטים.

אין לי פוזיציה כי אני לא מכיר את הפרטים ואין לי מושג אם הוא לקח שוחד או לא. אני לא מביע פה שום דעה ערכית. אני מדבר על הסעיפים בחוק העונשין ועל הפסיקה הקיימת סביב עבירת השוחד. אם היית מכיר אותם לעומק היית מבין שעושים עליך סיבוב עם השטויות על תקדימים ותמורה, זה הכל. יכול להיות שהתיק יפול על ראיות וכו', אבל משפטן שאומר שחייבים מעטפות כסף בשביל לבסס עבירת שוחד הוא שקרן שמנצל חוסר בקיאות של הציבור הרחב בתחום.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי jol9 » 15 ספטמבר 2019, 18:22

טוב נשמה של חולד. בוא נחכה ונראה מה יהיה בשימוע ואז נחדש את הדיון האינסופי הזה.
בינתיים הציעו לך ללמוד לתכנת בשבוע. נשמע לי כמו דיל טוב.
אנשים מבזבזים ארבע שנים באוניברסיטה ואז עוד עשור בתעשייה בשביל להגיד שהם יודעים לתכנת...
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 15 ספטמבר 2019, 18:29

jol9 כתב:טוב נשמה של חולד. בוא נחכה ונראה מה יהיה בשימוע ואז נחדש את הדיון האינסופי הזה.
בינתיים הציעו לך ללמוד לתכנת בשבוע. נשמע לי כמו דיל טוב.
אנשים מבזבזים ארבע שנים באוניברסיטה ואז עוד עשור בתעשייה בשביל להגיד שהם יודעים לתכנת...

אתה מסדר לי עבודה אצלך בחברה?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־31 אורחים