המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

בחירות ספטמבר 2019

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: בחירות ספטמבר 2019

הודעהעל ידי שמואל1 » 12 ספטמבר 2019, 09:39

felix_r כתב:
שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
A.Parker כתב:
Holiday_Armadillo כתב:''ביבי, ב-2009 הבטחת למוטט את החמאס, מה קורה עם ההבטחה הזאת?''
''אנחנו בדרך''

#אמיתי

שקרנית
אמיתי, לערוץ 7 עכשיו
אין לו בושה. הוא צריך להתבייש על מה שהוא מעולל לתושבי הדרום.

לתושבי הדרום אף אחד לא מעולל כלום. אולי לתושבי המערב, אבל נעזוב את זה רגע. מה בדיוק הוא מעולל?
מה זאת אומרת? במשך עשור שלם הוא הפקיר את תושבי הדרום ואיפשר לחמאס ברצועת עזה להתבסס ולהתחמש באין מפריע.
כשביבי עלה לשלטון, החמאס בקושי היה מסוגל לשגר רקטות לאשקלון. היום הם מחזיקים בארסנל רקטות שמכסות את כל הארץ, עם יכולות שיגור של עשרות רקטות במקביל שמבטלות לחלוטין את כיפת ברזל. וזה בלי להזכיר את היכולות הצבאיות - קומונדו ימי, יחידת רחפנים, מנהרות התקפיות.
כל הדברים הללו לא היו כשביבי עלה לשלטון.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 12 ספטמבר 2019, 19:16

ביבי אוכל את החרא שבישלו לו רבין-פרס ושרון-אולמרט.
הוא בוודאי לא אשם בזה שהחמאס הגיעו לעזה, על נשקם.

מצד שני הוא בהחלט אשם בכך שהמצב הגיע לאן שהגיע בנקודת הזמן הזאת.
גם לזה יש נסיבות מקלות כמו כיפת ברזל (שהופכת את המצב לנסבל ולא מחייב את ישראל לפעולה), אובאמה ובעיקר חוסר רצון של המערכת הביטחונית למצוא פתרון אמיתי לבעיה, או במילים אחרות, חוסר הרצון של המטכל להילחם.

הנסיבות משתנות והתירוצים האלה כבר לא תופסים (והאמת גם לא ממש תפסו לפני).
יש את טראמפ בבית הלבן, יש את כוכבי במטכ״ל, היתה ממשלה ימנית עם רוב גדול להפעלת כוח ועדיין אנחנו כאן.
אני מאמין שמערכה קרובה מאוד וזה אפילו לא משנה מי ייבחר ביום שלישי.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 12 ספטמבר 2019, 23:01

jol9 כתב:ביבי אוכל את החרא שבישלו לו רבין-פרס ושרון-אולמרט.
הוא בוודאי לא אשם בזה שהחמאס הגיעו לעזה, על נשקם.

מצד שני הוא בהחלט אשם בכך שהמצב הגיע לאן שהגיע בנקודת הזמן הזאת.
גם לזה יש נסיבות מקלות כמו כיפת ברזל (שהופכת את המצב לנסבל ולא מחייב את ישראל לפעולה), אובאמה ובעיקר חוסר רצון של המערכת הביטחונית למצוא פתרון אמיתי לבעיה, או במילים אחרות, חוסר הרצון של המטכל להילחם.

הנסיבות משתנות והתירוצים האלה כבר לא תופסים (והאמת גם לא ממש תפסו לפני).
יש את טראמפ בבית הלבן, יש את כוכבי במטכ״ל, היתה ממשלה ימנית עם רוב גדול להפעלת כוח ועדיין אנחנו כאן.
אני מאמין שמערכה קרובה מאוד וזה אפילו לא משנה מי ייבחר ביום שלישי.

אין לו שום תירוץ להתנהלות הבזיונית שם. ולא, אני לא תומך בשטות של "מיטוט חמאס", אבל קצת יותר ביצים ופחות הכלה היו מצמצמים דרמטית את המצב שם.
A.Parker

הודעהעל ידי my man » 12 ספטמבר 2019, 23:02

הכי לא מרגיש בחירות בחיים האלה..
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי felix_r » 13 ספטמבר 2019, 00:25

שמואל1 כתב:
felix_r כתב:
שמואל1 כתב:
Holiday_Armadillo כתב:
A.Parker כתב:שקרנית
אמיתי, לערוץ 7 עכשיו
אין לו בושה. הוא צריך להתבייש על מה שהוא מעולל לתושבי הדרום.

לתושבי הדרום אף אחד לא מעולל כלום. אולי לתושבי המערב, אבל נעזוב את זה רגע. מה בדיוק הוא מעולל?

מה זאת אומרת? במשך עשור שלם הוא הפקיר את תושבי הדרום ואיפשר לחמאס ברצועת עזה להתבסס ולהתחמש באין מפריע.
כשביבי עלה לשלטון, החמאס בקושי היה מסוגל לשגר רקטות לאשקלון. היום הם מחזיקים בארסנל רקטות שמכסות את כל הארץ, עם יכולות שיגור של עשרות רקטות במקביל שמבטלות לחלוטין את כיפת ברזל. וזה בלי להזכיר את היכולות הצבאיות - קומונדו ימי, יחידת רחפנים, מנהרות התקפיות.
כל הדברים הללו לא היו כשביבי עלה לשלטון.

אתה חי בסרט.

קודם כל אני חוזר ואומר, תפסיק לקרוא לעוטף עזה תושבי הדרום. זה לא דרום, ולא תושבי הדרום גם אם זה דרומית ממדינת תל-אביב.

מפקיר במשך עשור? הגזמה פראית. ומי היה ראש הממשלה במבצע צוק איתן 2014? לא נתניהו?

אחרי צוק איתן היה שלוש שנים שקטות מאוד. עכשיו שוב מתקרבים לסבב נוסף בעזה. מה חדש?

גם לפני צוק איתן ירו על אשקלון. זה לא חדש. אתה טוען שהחמאס מפתח טילים יותר מתקדמים? מה חשבת שיקרה במשך השנים אחרי שנצא מעזה? הרי אותו דבר קרה גם עם חזבאללה אחרי שיצאנו מדרום לבנון.

נחזור רגע לתושבים. היחידים שבאמת סובלים יותר מבעבר זה תושבי העוטף שסובלים לא רק מפצמ"רים, אלא גם משרפות. בוא נדבר על התושבים האלה.

תושבי העוטף כולם קיבוצניקים שמאלנים. כאשר אתה היית קטן בסוף שנות ה 90 הם כולם יצאו להפגנות בעד פינוי גוש קטיף ובעד ההתנתקות. הם דרשו את זה. הם הפגינו בשביל זה. הזהירו אותם, אם נצא מעזה, אתם תהפכו למטרות. הם התעקשו!

כשהמתנחלים נפגעים מפיגועים ביהודה ושומרון, השמאלנים (חלקם) אומרים שהמתנחלים בחרו את זה בעצמם, אף אחד לא הכריח אותם להתנחל. אפשר להגיד דבר דומה לקיבוצניקים בעוטף עזה: אתם דרשתם שנצא מעזה! קיבלתם מה שרציתם.

אבל לא. אני לא בא להאשים את הקיבוצניקים בשל אמונתם השגויה. הם אנשים טובים בסך הכל, גם אם טעו, הם אזרחי ישראל, וחייבים לספק להם ביטחון. אני רק אגלה לך סוד קטן: הקיבוצניקים האלה בעצמם לא רוצים שצה"ל יחרב את עזה! לא ולא. הקיבוצניקים לא מוכנים לזה. הם רוצים שנעזור לעזתים. הקיבוצניקים בטוחים, שאם המצב הכלכלי בעזה ישתפר, כולם יחיו בשלום ובשלווה. אשרי המאמין.

אז הינה בא ביבי, ומעביר לעזה את הכסף הקטארי, כדי שלעזתים המסכנים יהיה מה לאכול. בדיוק כמו שהקיבוצניקים רוצים. לא? אז למה לעזאזל כל התקשורת השמאלנית תוקפת את ביבי? אני מבין למה מצביעי הימין כועסים, אבל למה זועקים מצביעי השמאל?

ולסיכום. הסבב הבא בעזה יגיע במקודם או במאוחר כמו שהוא תמיד מגיע. אבל אתה לא מצפה שנתניהו יצא למלחמה עם ממשלה זמנית? בעצם מה שלא יעשה, בתקשורת הוא יצא אשם. הרי לפני שנה האשימו את נתניהו שהוא מחמם את גזרה, כי הוא רוצה לצאת למלחמה בגלל החקירות... הרי נתניהו מעולם לא עשה שום דבר בכל חייו אם זה לא היה בשביל הבחירות או בשביל החקירות.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי A.Parker » 13 ספטמבר 2019, 00:29

רואה יוני, זו התופעה של הגנה על ביבי בכל מחיר
A.Parker

הודעהעל ידי jol9 » 13 ספטמבר 2019, 07:58

A.Parker כתב:רואה יוני, זו התופעה של הגנה על ביבי בכל מחיר

מה לא נכון במה שהוא אמר? תסתור דבר אחד במקום לדבר באוויר.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 ספטמבר 2019, 09:33

איך אני אוהבת לנהל שיחה עם מישהו כשמשאית תעמולת בחירות של הליכוד צורחת לי ליד האוזן עם אותו ג'ינגל ללא הפסקה
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 13 ספטמבר 2019, 09:37

Holiday_Armadillo כתב:איך אני אוהבת לנהל שיחה עם מישהו כשמשאית תעמולת בחירות של הליכוד צורחת לי ליד האוזן עם אותו ג'ינגל ללא הפסקה

:laugh1 :laugh1

אני מתפלל שזה ייגמר כבר. בחירות זה טוב פעם בארבע שנים. די.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי A.Parker » 13 ספטמבר 2019, 12:35

jol9 כתב:
A.Parker כתב:רואה יוני, זו התופעה של הגנה על ביבי בכל מחיר

מה לא נכון במה שהוא אמר? תסתור דבר אחד במקום לדבר באוויר.

באופן כללי ובלי קשר למה שנכתב כאן, אתה מוזמן להסתכל על התגובה של כרמל בת'רד המקביל שנוגעת בהגנה העיוורת על ביבי.

לגבי התוכן הספציפי פה:
1. אז עכשיו ביבי (או כל מנהיג אחר) צריך להתנהג לאותה אוכלוסיה על פי הגישה שלה? מה זו השטות הזאת? אז בבקשה, שיכיר גם בהתנחלויות כי מי שגר שם מחזיק בדעה הזאת.
2. ההתנהלות של ביבי בעזה זוועתית. לא אמרתי שצריך להתחיל מלחמה כל פעם, אבל כן צריך להגיב בצורה רצינית כשיורים עלינו (ואם זה יגרור מלחמה אז שיהיה, אחרי כמה פעמים הם יבינו את הלקח). הבן אדם לא פתח במבצע כשהיו מנהרות התקפיות שהיו מובילות למגה פיגועים של מאות הרוגים ומספר לא מבוטל של חטופים. האם זה גם בסדר? ומה עם הדרום שבוער כבר שנה וחצי? ירי טילים של חמאס ושאר הארגונים?
3. "לא מצפים ממנו לצאת למלחמה עם ממשלה זמנית". כי הדרום לא בוער כבר שנה וחצי וירי הרקטות התחיל עוד לפני כן?
4. וכמובן שחייבים לקנח בתלונות על התקשורת, כלי החדרת המסרים המשומן ביותר של ביבי.
A.Parker

הודעהעל ידי BIG sofo » 13 ספטמבר 2019, 15:20

מי כאן מצביע עוצמה יהודית?
BIG sofo

הודעהעל ידי MTA2311 » 13 ספטמבר 2019, 21:02

אין מנוס מלהצביע מחל

https://twitter.com/gilmishali/status/1 ... 19873?s=19
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 13 ספטמבר 2019, 23:08

MTA2311 כתב:אין מנוס מלהצביע מחל

https://twitter.com/gilmishali/status/1 ... 19873?s=19
אין משהו שאני יותר אוהבת מאנשים שאומרים ''ש'ך''
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 14 ספטמבר 2019, 20:03

נתניהו לרינה מצליח: "(שבאתי לראיון) חשבתי שתברכי אותנו (על דברים פוליטים)", אני לא מבין, הוא יודע שתקשורת לא תפקידה לברך אלא לבקר?
נעזוב את האובססיביות שלו כל הראיון

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמואל1 » 14 ספטמבר 2019, 20:04

ביבי מאבד את זה לגמרי בראיון לרינה מצליח
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Jack55 » 14 ספטמבר 2019, 20:16

שמואל1 כתב:ביבי מאבד את זה לגמרי בראיון לרינה מצליח

צדק בכל מילה, הגישה של רינה מצליח הייתה פשוט דוחה ולא מכבדת.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי ShiriV » 14 ספטמבר 2019, 20:21

ראיון שכולו פאניקה והפחדה. מה חדש..
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי A.Parker » 14 ספטמבר 2019, 20:48

קראתי היום "ראיון" של ביבי בישראל היום ומה אני אגיד? לא עמדו אפילו בציפיות הנמוכות שהיו לי מלכתחילה מהביביתון. כל הראיון מורכב משאלות של הרמה להנחתה לניגוח שאר המועמדים, אין שום שאלה קשה ופסקאות המעבר כוללות דברי שבח והלל לביבי ופגיעה במתחריו.

שתי פסקאות מעבר (לא ציטוט של ביבי!) לדוגמא:

מאחר שליברמן מקבל איתרוג מלא, ‭ 360‬ מעלות, עולות מן הסתם תיאוריות קונספירציה. אבל הכל גלוי ודבר לא מוסתר. פעולת ה"חבלה" של ליברמן הקנתה לו מעמד של חסינות ותהילה משום שמלבד כמה נזקים חמורים למדינה, הוא גם פגע בבנימין נתניהו והפך לתקוות השמאל.

ביום רביעי השבוע דווח בתקשורת האמריקנית שטראמפ ישקול הקלה בסנקציות בתור כרטיס כניסה לפגישה עם רוחאני. פיי טו פליי - זה לא הסגנון של טראמפ. הוא הרבה פחות עקבי וקוהרנטי במדיניות שלו מראש הממשלה נתניהו שיושב במכוניתו. אבל זה לא הימור פרוע שטראמפ מעריך מאוד את נתניהו ושומר על קשר קרוב וטוב איתו מסיבה פשוטה: הוא אוהב אנשים שדבקים במשימתם, בתוכניתם, פועלים בצורה נחושה ומוכנים להפעיל כוח לטובת האינטרסים הלאומיים.

ידעתי מראש שזה יהיה מגוחך, אבל לא חשבתי שברמה הזאת. אני מתבייש עבור "העיתונאי" שקיים "ראיון" כזה.
A.Parker

הודעהעל ידי Shay_uzan » 14 ספטמבר 2019, 20:55

Jack55 כתב:

צדק בכל מילה, הגישה של רינה מצליח הייתה פשוט דוחה ולא מכבדת.
אני ראיתי את כל השעתיים, עליו היא התייחסה בהכי כבוד והכי מפרגן, אבל מנגד הוא היחידי שהתייחס כל כך גרוע עליה...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 14 ספטמבר 2019, 20:59

ככה רינה מראיינת ובכל זאת היא המראיינת שהכי מקובלת על כולם... היא שואלת ממבט מאוד נטרלי ותוקפת את כולם באותה רמה (בראינות, הפרשנות זה משהו אחר)
היא ממש לא נתנה לו יחס מפלה

תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־22 אורחים