המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

שאלות קצרות לשי

5 שנים אחרי שהתארח אצלנו בפעם האחרונה, ״צהבת״ גאים לארח שוב את שי האוזמן!

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

שאלות קצרות לשי

הודעהעל ידי Mageguns » 18 אוקטובר 2019, 00:26

:hi שוב שלום שי!

בנושא הקודם רשמתי קצת ארוך ומייגע, במקרה הזה אנסה להיות עייני וקולע.
אני רוצה לציין לטובה את תוכנית הראיונות האישיים שלך, לדעתי מדובר בפורמט מוצלח ואתה מנהל אותו באופן מעניין וקולח.
בסופה של כל תוכנית ראיונות יש פינה של שאלות קצרות, חשבתי לעשות משהו דומה. אשמח אם תענה בקצרה על כל אחת מהן ואם תרצה כמובן תפרט בשמחה.

1) עומרי כספי- הרושם שנוצר ממשחקי ההכנה (קדם עונה) היה שהוא הגיע נורא חלוד ולא בכושר משחק, אבל ברגע שהתחילה העונה פתאום ראינו עומרי אחר. כמובן מדובר פה בסוג של הפתעה לטובה, ולמרות כל ההצהרות של הגורמים בקבוצה והוא עצמו שזה עניין של זמן עד שיכנס לכושר מלא. מה דעתך עד כה על החזרה וההופעות של עומרי כספי? והאם הוא באמת "מחביא" את היכולת הטובה?
2) יובל זוסמן ודני אבדיה- ניתן לראות הבדל ניכר בין ההתנהגות או יש לומר בגישה למשחק של שני הילדים, כאשר זוסמן נראה קצת מנותק וחסר אגרסיות ואילו אבדיה משחק בחוצפה טובה ולא מפחד לקחת מהלכים. לאור העתיד המסתמן של שניהם, כנראה שלאבדיה מקום מובטח בדראפט הקרוב וסיכויים גבוהים יותר להגיע ל-NBA. לדעתך זוסמן גם יכול להגיע לשם או שהוא כבר הגיע לתקרת הזכוכית שלו?
3) טיילר דורסי- אם נחזור שוב למשחקי הקדם עונה, היה ניתן לראות שחקן עם פוטנציאל התקפי גבוהה והתקווה פה בפורום הייתה שנמצא מחליף/שותף לוילבקין. אך כשהחלה העונה נראה כאילו נעלם לחלוטין (בין אם זה בעקבות החזרה של וילבקין שהשפיעה או אי הרישום לליגה המקומית). האם לדעתך מכבי מפספסים אותו והיה עדיף לרשום אותו לליגה? (גם על חשבון תקן זר, מאחר ונושא האזרוח עמו לא ברור)
4) סקוטי וילקבין- השחקן שמכבי הימרה עליו בעונה הקודמת ושילמה סכום כסף לא קטן על מנת להביאו ולהיות האיש שלה על המגרש. האם לדעתך, ולאור ההתרשמות שלך ממנו בדרושאפקה ובמכבי עד כה, זה היה מהלך נכון מצד מכבי? או שהם הימרו על הבן אדם הלא נכון או שבכלל הציפיות שלנו ממנו מוגזמות?

ועכשיו כמה שאלות אישיות אליך:
1) מבין כל התפקידים והעבודות שהיו לך שקשורים לכדורסל- מאיזה הכי נהנת ולמה? ובאיזה מקום למדת הכי הרבה?
2) מי מבין הקולגות שלך בהווה (ערוץ הספורט) או בעבר (אתר וואלה) היה הכי מקצועי ושאפת להתקדם כמוהו ובנוסף לאן פניך מכוונות כעת?
3) אם ובמקרה יש בין "הצופים" שלנו מישהו שמתעניין בכל התחום של התקשורת וערוצי הספורט, וירצה להיכנס לתחום בעתיד. איזה טיפ היית נותן או תכונה מיוחדת שלדעתך נדרשת במקצוע שלך?
4) שמעון מזרחי- האיש והאגדה חגג 80 שנה וערכו לו טקס יפה ומכובד במשחק הערב. אשמח לשמוע אם יש לך איזה סיפור קצר ומעניין שנוגע לשמעון וההיכרות איתו =)
5) אחד העמיתים שלך מתקופת אתר וואלה היה אוהד גרינוולד שהוציא ספר על מכבי בשם "המועדון" לפני מספר שנים. האם היית מעורב איכשהו בעבודה שלו? או האם עלה לך פעם לעסוק בכתיבה מסוג זה בעצמך?
6) אתה חושב שכתב ספורט/פרשן יכול להיות באמת נייטרלי בסיקור ובפרסומים שלו? או שבכל זאת לכל אחד יש קבוצה אהובה בתחום הספורט אותו הוא מסקר? אשמח שתגלה את שלך :)
7) מבין כל הראיונות שערכת עד כה (כאלה שכבר שודרו או שעדיין לא) מאיזה הכי התלהבת וענו או עלו על הציפיות שלך ומאיזה התאכזבת והרגשת אולי שמשקרים אותך? אשמח אם תפרט...
סמל אישי של המשתמש
Mageguns

Re: שאלות קצרות לשי

הודעהעל ידי האוזמן » 18 אוקטובר 2019, 11:09

ג'יזס, הרבה שאלות:

1) עומרי כספי- הרושם שנוצר ממשחקי ההכנה (קדם עונה) היה שהוא הגיע נורא חלוד ולא בכושר משחק, אבל ברגע שהתחילה העונה פתאום ראינו עומרי אחר. כמובן מדובר פה בסוג של הפתעה לטובה, ולמרות כל ההצהרות של הגורמים בקבוצה והוא עצמו שזה עניין של זמן עד שיכנס לכושר מלא. מה דעתך עד כה על החזרה וההופעות של עומרי כספי? והאם הוא באמת "מחביא" את היכולת הטובה?

אף אחד לא ציפה לראות את כספי כל כך טוב כפי שהוא עכשיו. זאת אכן הפתעה גמורה, ולא רק שלכם או שלי. יש כמה נקודות אחריהן צריכים לעקוב בעניין הזה: מצבו הגופני לאורך השנה, היכולת שלו לשמור על קור רוח לאור מה שקורה בקו האחורי וענייני התאמות הגנתיות. בינתיים? שיחוק

2) יובל זוסמן ודני אבדיה- ניתן לראות הבדל ניכר בין ההתנהגות או יש לומר בגישה למשחק של שני הילדים, כאשר זוסמן נראה קצת מנותק וחסר אגרסיות ואילו אבדיה משחק בחוצפה טובה ולא מפחד לקחת מהלכים. לאור העתיד המסתמן של שניהם, כנראה שלאבדיה מקום מובטח בדראפט הקרוב וסיכויים גבוהים יותר להגיע ל-NBA. לדעתך זוסמן גם יכול להגיע לשם או שהוא כבר הגיע לתקרת הזכוכית שלו?

זוסמן שווה מקום ב NBA במודל הנוכחי שלו. זה תלוי בעיקר בו. הוא צריך להחליט אם הוא רוצה להיות שחקן או רוצה להיות ליד

3) טיילר דורסי- אם נחזור שוב למשחקי הקדם עונה, היה ניתן לראות שחקן עם פוטנציאל התקפי גבוהה והתקווה פה בפורום הייתה שנמצא מחליף/שותף לוילבקין. אך כשהחלה העונה נראה כאילו נעלם לחלוטין (בין אם זה בעקבות החזרה של וילבקין שהשפיעה או אי הרישום לליגה המקומית). האם לדעתך מכבי מפספסים אותו והיה עדיף לרשום אותו לליגה? (גם על חשבון תקן זר, מאחר ונושא האזרוח עמו לא ברור)

ברור שנושא הדרכון שאיננו פוגע בדורסי. שאם היה משחק בליגה, היה מצליח אולי לזרז את ההתאקלמות. הבעיה הכי גדולה של דורסי היא שהוא דומה מדי לדברים שכבר ישנן. עוד סופר סקורר (בתאוריה) שרוצה וצריך לייצר בעיקר לעצמו + בעיות הגנתיות.

4) סקוטי וילקבין- השחקן שמכבי הימרה עליו בעונה הקודמת ושילמה סכום כסף לא קטן על מנת להביאו ולהיות האיש שלה על המגרש. האם לדעתך, ולאור ההתרשמות שלך ממנו בדרושאפקה ובמכבי עד כה, זה היה מהלך נכון מצד מכבי? או שהם הימרו על הבן אדם הלא נכון או שבכלל הציפיות שלנו ממנו מוגזמות?

אני לא יודע מה הציפיות מווילבקין. ווילבקין יעשה מה שווילבקין אוהב ויודע. ואם לא יהיה פלור מנג'ר לידו שיאזן אותו, אז זה יהפוך את מכבי לקבוצה תלותית. מדי

ועכשיו כמה שאלות אישיות אליך:
1) מבין כל התפקידים והעבודות שהיו לך שקשורים לכדורסל- מאיזה הכי נהנת ולמה? ובאיזה מקום למדת הכי הרבה?
הכי נהנה? לפרשן. ברור. הכי נחמד לדבר כדורסל בדופק אפס.

2) מי מבין הקולגות שלך בהווה (ערוץ הספורט) או בעבר (אתר וואלה) היה הכי מקצועי ושאפת להתקדם כמוהו ובנוסף לאן פניך מכוונות כעת?

אוהב ומעריך את כולם. כמעט. אני מעדיף לבחור דווקא במישהו שהוא לא מהערוץ, להגיד ש my man הוא אודי הירש

3) אם ובמקרה יש בין "הצופים" שלנו מישהו שמתעניין בכל התחום של התקשורת וערוצי הספורט, וירצה להיכנס לתחום בעתיד. איזה טיפ היית נותן או תכונה מיוחדת שלדעתך נדרשת במקצוע שלך?

טיפ? שתקשורת זה לא מי יודע כמה כמקצוע לעתיד. וזה באמת תלוי לאיזו נישה, כך שאין כאן מקום לתשובה כללית.

4) שמעון מזרחי- האיש והאגדה חגג 80 שנה וערכו לו טקס יפה ומכובד במשחק הערב. אשמח לשמוע אם יש לך איזה סיפור קצר ומעניין שנוגע לשמעון וההיכרות איתו =)

יש לי, אבל בוא נתקדם. מעריך את האיש מאוד

5) אחד העמיתים שלך מתקופת אתר וואלה היה אוהד גרינוולד שהוציא ספר על מכבי בשם "המועדון" לפני מספר שנים. האם היית מעורב איכשהו בעבודה שלו? או האם עלה לך פעם לעסוק בכתיבה מסוג זה בעצמך?

לא. לא הייתי מעורב. לכתוב בעצמי? כרגע אני לא מוצא את הזמן. אולי בעתיד.

6) אתה חושב שכתב ספורט/פרשן יכול להיות באמת נייטרלי בסיקור ובפרסומים שלו? או שבכל זאת לכל אחד יש קבוצה אהובה בתחום הספורט אותו הוא מסקר? אשמח שתגלה את שלך :)

אין ניטראלי לגמרי. כולנו אנושיים וכולנו מגיעים עם אי אלו מטענים. אני רוצה להאמין שאני לא שם. שכולם חוטפים ממני באופן שווה. וכן, אני מגיע ממשפחה צהובה לגמרי, כולל זוג אחים שקילל אותי כשהייתי על הספסל של אשדוד בגמר הפיינל פור מול מכבי. כרגע הקבוצה האהובה עלי היא מכבי גן יבנה, כי יש לי בן שמשחק שם.

7) מבין כל הראיונות שערכת עד כה (כאלה שכבר שודרו או שעדיין לא) מאיזה הכי התלהבת וענו או עלו על הציפיות שלך ומאיזה התאכזבת והרגשת אולי שמשקרים אותך? אשמח אם תפרט...

כולם משקרים. כולם. נהניתי, האמת, מהרוב המוחלט של התכניות. כולל מזאת עם משה פונטי, שתשודר הערב
האוזמן

הודעהעל ידי MTAbasket » 18 אוקטובר 2019, 11:10

חייב להגיד שלא הבנתי למה כל כך הרבה זמן לא שלחת תגובה

זאת התשובה
MTAbasket

הודעהעל ידי my man » 18 אוקטובר 2019, 11:16

זוסמן שווה אנביאיי? באיזה עולם?
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי my man » 18 אוקטובר 2019, 11:46

חיבה לציין שאני ממש לא אודי הירש
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי האוזמן » 18 אוקטובר 2019, 12:45

זוסמן שווה NBA. בין היתר, כי ביג דיל. כולה NBA. אני לא חושב שצריך להיות עילוי כדי לשחק שם
האוזמן

חזור אל שי האוזמן מתארח בצהבת 2019

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ואורח אחד