המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

כדורסל ישראלי 20/21 V1

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: כדורסל ישראלי 20/21 V1

הודעהעל ידי Adam » 05 אוגוסט 2020, 12:59

בימים האחרונים יוצא לי לחשוב על 2 שחקנים שלדעתי מכבי פספסה אותם, ובכלל גם הכדורסל הישראלי. אני מדבר על שון דאוסון וסילבן לנדסברג.
לנדסברג היה כאן לא מעט שנים ואותו כולנו מכירים. עם זאת, אני חושב שבסיטואציה אחרת, עם מאמן אחר (לא בלאט או גודס) - הוא היה יכול לפרוח. יש לו יכולות התקפיות שלא נופלות מאף זר ששיחק במכבי. הגנתית, עם השיטה הנכונה, הוא היה יכול לתת לדוגמה יותר מדורסי לדעתי.
דאוסון זה שחקן שלא ברור לי איך לא הגיע למכבי אחרי העונות בראשל"צ. הבחירה שלו ללכת לשחק בספרד בקבוצת אמצע-סוף טבלה לדעתי לא הייתה נכונה (אני חושב שהיא אפילו לא משחקת באיזו מסגרת אירופית). לאחר מכן הקריירה שלו עברה המון משברים, בעיקר חוסר מזל עם פציעות שהשביתו אותו כבר 2 עונות. הוא עדיין צעיר ועדיין יש לו מה לתת לכדורסל הישראלי, כך שאני מקווה שהוא יפרוץ עונה הבאה בספרד ובכל זאת נראה אותו כאן.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 05 אוגוסט 2020, 14:05

שון דוסון הוא אולי ''פספוס'' בכללי ושל עצמו, אבל לא של מכבי

לא עבד קשה בשביל לשפר את מה שהיה צריך ומעבר לזה הפציעות שלו זה לא חוסר מזל, זה גנטי, דובר על זה בזמנו
הוא יהיה שחקן פציע כל הקריירה

לנדסברג..תרשה לי לא להרחיב
ראינו בדיוק מה הוא שווה ביורוליג
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 05 אוגוסט 2020, 14:06

Adam כתב:בימים האחרונים יוצא לי לחשוב על 2 שחקנים שלדעתי מכבי פספסה אותם, ובכלל גם הכדורסל הישראלי. אני מדבר על שון דאוסון וסילבן לנדסברג.
לנדסברג היה כאן לא מעט שנים ואותו כולנו מכירים. עם זאת, אני חושב שבסיטואציה אחרת, עם מאמן אחר (לא בלאט או גודס) - הוא היה יכול לפרוח. יש לו יכולות התקפיות שלא נופלות מאף זר ששיחק במכבי. הגנתית, עם השיטה הנכונה, הוא היה יכול לתת לדוגמה יותר מדורסי לדעתי.
דאוסון זה שחקן שלא ברור לי איך לא הגיע למכבי אחרי העונות בראשל"צ. הבחירה שלו ללכת לשחק בספרד בקבוצת אמצע-סוף טבלה לדעתי לא הייתה נכונה (אני חושב שהיא אפילו לא משחקת באיזו מסגרת אירופית). לאחר מכן הקריירה שלו עברה המון משברים, בעיקר חוסר מזל עם פציעות שהשביתו אותו כבר 2 עונות. הוא עדיין צעיר ועדיין יש לו מה לתת לכדורסל הישראלי, כך שאני מקווה שהוא יפרוץ עונה הבאה בספרד ובכל זאת נראה אותו כאן.

מסכים לגבי לנדסברג, פחות לגבי דוסון
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי שמואל1 » 05 אוגוסט 2020, 14:40

ווילי וורקמן חתם בהפועל חולון
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Adam » 05 אוגוסט 2020, 15:27

Holiday_Armadillo כתב:שון דוסון הוא אולי ''פספוס'' בכללי ושל עצמו, אבל לא של מכבי

לא עבד קשה בשביל לשפר את מה שהיה צריך ומעבר לזה הפציעות שלו זה לא חוסר מזל, זה גנטי, דובר על זה בזמנו

בנוגע לשון דאוסון - אני דווקא חושב שבכל שנה הוא כן השתפר, ראו את זה בעיקר בריבאונד ובאחוזי קליעה. בנוגע לעניין הגנטי - אשמח לקבל קצת פירוט על מה דובר בזמנו כי אני לא מכיר את הפרטים. אבא שלו היה פציע גם כן?

בעניין לנדסברג - ראינו אותו ביורוליג תחת בלאט וגודס. אני כן חושב שיש לו פוטנציאל להיות אחלה שחקן יורוליג תחת מאמן אחר. גם פיני גרשון אמר לא פעם שלנדסברג בין השחקנים עם יכולות ההתקפה הטובות שהוא ראה.
תמונה
מכבי תל אביב 23/24:
PG: בראון, בלאט
SG: בולדווין, דיברתולומאו, קליבלנד
SF: קולסון, מנקו, פניני
PF: ווב, סורקין, כהן
C: ניבו, ריברו
Adam

הודעהעל ידי שופי שוף » 05 אוגוסט 2020, 15:33

לנדסברג הוא פספוס ענק חד משמעית.

הוא נקלע לשנים הרעות של מכבי אז נוצרה התחושה שהוא חלק מהבעיה. הוא לא היה חלק מהפיתרון אבל אני מאמין שבקבוצה הבריאה כמו של השנה אצל יאניס הוא היה יכול להיות אקס פקטור גם ברמת היורליג כשהוא עולה מהספסל.

בסופו של יום שחקן עם דרכון ישראלי שמסיים עם כמעט 20 נק' בממוצע למשחק בליגה הספרדית ובליגה הטורקית צריך להיות בסגל של מכבי.
סמל אישי של המשתמש
שופי שוף

הודעהעל ידי A.Parker » 05 אוגוסט 2020, 15:59

לנדסברג מוכשר מאוד, אבל היה גם לא יציב במשך כל התקופה (וגם שמר רע). עדיין שחקן טוב הישראלי, רק שזה לא רלוונטי עם הסכומים שהוא מרוויח עכשיו.
A.Parker

הודעהעל ידי felix_r » 05 אוגוסט 2020, 17:28

Adam כתב:
Holiday_Armadillo כתב:שון דוסון הוא אולי ''פספוס'' בכללי ושל עצמו, אבל לא של מכבי

בנוגע לשון דאוסון - אני דווקא חושב שבכל שנה הוא כן השתפר, ראו את זה בעיקר בריבאונד ובאחוזי קליעה. בנוגע לעניין הגנטי - אשמח לקבל קצת פירוט על מה דובר בזמנו כי אני לא מכיר את הפרטים. אבא שלו היה פציע גם כן?

בעניין לנדסברג - ראינו אותו ביורוליג תחת בלאט וגודס. אני כן חושב שיש לו פוטנציאל להיות אחלה שחקן יורוליג תחת מאמן אחר. גם פיני גרשון אמר לא פעם שלנדסברג בין השחקנים עם יכולות ההתקפה הטובות שהוא ראה.

אבא של דאוסון לא היה קפיץ כמו הבן. הוא היה גם משחק בעמדה אחרת. הזכיר במשהו את דריל מונרו. גם כן היה אנדר-סייז עם המון חוכמת משחק.
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי אדגר פו » 05 אוגוסט 2020, 17:52

לאנדסברג גמר פה די רע, אני זוכר משחקים אפילו בליגה שהרבה שלושת פנויות כבר לא נכנסו לו ואנשים חטפן ממנו קריזה.
אני לא בעד השחקן הזה בקונסטלציה הנוכחית עם קו אחורי עמוס. לא בטוח שיש לו את האופי המתאים להיות שחקן משלים בקבוצה המתהווה. זה יכול להיות מתכון
גם לצרות.

כן, האבא דוסון היה סוג של 4 נמוך כזה, בארקלי לליגת העל שלנו. סקורר גדול.

שון לא מתאים למכבי עם כל העומס הפיזי האדיר על שחקני מכבי.
סמל אישי של המשתמש
אדגר פו

הודעהעל ידי my man » 05 אוגוסט 2020, 21:04

איזה רפש הוציא גיל אמיתי על זילברשטיין..
גועל נפש
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 05 אוגוסט 2020, 21:16

my man כתב:איזה רפש הוציא גיל אמיתי על זילברשטיין..
גועל נפש
מה היה? גיל אמיתי אחד המציקים
כמות הקשקושים שלו מעולם לא הייתה שווה לכמות הכישרון

מה קרה? ממורמר שהוא לא רצה אותו בנס ציונה?
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי my man » 05 אוגוסט 2020, 21:24

"אני לא רומז כלום. לא סובל את הבנאדם. אפס מאופס, שקרן ורמאי. לא תמצא שחקן אחד שעבר אצלו ואפילו מחבב אותו. לא חושב שיש קונצנזוס כזה על מאמן בהיסטוריה. למה? אני יכול לכתוב ספר על מה שהיה מהרגע שעלינו ליגה (בפעם האחרונה) עד הרגע שעברתי לאשדוד. וזה בלי לדבר על מה היה לפני".

בטוויטר
"אם נחרבנו ונחרב העולם עמנו, על ידי שנאת חינם, נשוב להיבנות והעולם עמנו ייבנה, על ידי אהבת חינם!" (הראי"ה קוק)
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 05 אוגוסט 2020, 21:25

my man כתב:
"אני לא רומז כלום. לא סובל את הבנאדם. אפס מאופס, שקרן ורמאי. לא תמצא שחקן אחד שעבר אצלו ואפילו מחבב אותו. לא חושב שיש קונצנזוס כזה על מאמן בהיסטוריה. למה? אני יכול לכתוב ספר על מה שהיה מהרגע שעלינו ליגה (בפעם האחרונה) עד הרגע שעברתי לאשדוד. וזה בלי לדבר על מה היה לפני".

בטוויטר
איכס
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי MTA2311 » 05 אוגוסט 2020, 21:26

לא מאמין
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי my man » 05 אוגוסט 2020, 21:28

תמונה
סמל אישי של המשתמש
my man

הודעהעל ידי TAYO » 05 אוגוסט 2020, 22:48

יש שחקן יותר מיותר מגיל אמיתי בסצינת הכדורסל הישראלית?

Sent from my iPhone using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
TAYO

הודעהעל ידי שמואל1 » 05 אוגוסט 2020, 23:32

מי זה גיל אמיתי בכלל? ועל מי הוא מדבר?
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 05 אוגוסט 2020, 23:34

felix_r כתב:
Adam כתב:

אבא של דאוסון לא היה קפיץ כמו הבן. הוא היה גם משחק בעמדה אחרת. הזכיר במשהו את דריל מונרו. גם כן היה אנדר-סייז עם המון חוכמת משחק.

אבא שלו היה גם איש ברזל. שיחק עד אחרי גיל ארבעים לדעתי.
אהבתי אותו מאוד.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי jol9 » 05 אוגוסט 2020, 23:37

Adam כתב:בימים האחרונים יוצא לי לחשוב על 2 שחקנים שלדעתי מכבי פספסה אותם, ובכלל גם הכדורסל הישראלי. אני מדבר על שון דאוסון וסילבן לנדסברג.

לנדסברג מסוגל לעשות מה שהוא רוצה על המגרש. הבעיה שלו היתה בראש. קצת כמו הלפרין.

תמיד נחמד שיש גאנר כזה על הספסל אבל...

אני דווקא מאוד אהבתי את הישראלים שהיו לנו השנה... לא שמענו מהם שום דבר למעט כדורסל.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי itai7 » 06 אוגוסט 2020, 09:48

כריס ג'ונסון אקס ירושלים, חתם בחולון
itai7

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Avi1508 ו־32 אורחים