המשחק הקרוב: הפועל גליל עליון נגד מכבי Playtika ת"א, 30 במרץ, שבת, 21:10

אמריקה, טראמפ וכל נושא אחר שקשור

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אמריקה, טראמפ וכל נושא אחר שקשור

הודעהעל ידי Shay_uzan » 30 ספטמבר 2020, 03:11

זה שאתה כל כך בטוח שביידן סנילי כי טראמפ אמר רק אומר למה אסור שטראמפ יבחר שוב...
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 30 ספטמבר 2020, 04:41

זירת התגוששות מביכה, לזה הפכה המעצמה שנקראת ארה''ב

יותר מכל דבר אחר זה פשוט מביך, אין מילה אחרת
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי RomanR » 30 ספטמבר 2020, 09:54

Shay_uzan כתב:
שמואל1 כתב:
Shay_uzan כתב:
felix_r כתב:
שמואל1 כתב:הלילה ב 3:00 שידור ישיר בערוץ 12 של העימות בין טראמפ לביידן.

יש עימות בסוף? הבנתי שהדמוקרטים ניסו להמנע מעימותים כמה שיותר, כדי שלא יראו שביידן הוא סנילי...
מי שטען את זה זה טראמפ, לא צריך לציין שזה שקרי... גועל נפש מה שטראמפ אומר על ביידן, לצערי נראה שגם את הפוליטיקה האמריקאית אפשר לזרוק לפח אחרי מה שטראמפ עשה לקראת העימות, מגעיל ועד כמה שהוא טוב לישראל, החרא הזה לא צריך לעמוד בראש שום מדינה
הבעיה שביידן לא מועמד טוב. אני מעדיף עוד קדנציה של טראמפ (שימשיך את התנופה של הסכמי השלום) ואולי בעוד 4 שנים יגיעו מועמדים ראויים יותר (משני צידי המפה הפוליטית).
קשה עד לא אפשרי להיות פחות טוב מטראמפ. מתנצל אבל אני הולך לומר משהו שאנשים פה בפורום יזרקו עלי נעליים: נשיא אמריקאי לא נשפט אך ורק על ידי תמיכתו לישראל.
בואו, טראמפ לא ראוי, הבן אדם הצליח לעלות את המאושפזים בבתי חולים אמריקאים עקב שתיית אקונומיקה. הבן אדם *נזק* ממשי לכדור הארץ בגלל הגישות הקונספרטיביות שלו נגד המדע. הבן אדם מפלג מהגדולים שיש והשקר הזה שאם לא הוא ונתניהו היחס בין ישראל לאמריקה היה נפגע הוא שקרי.
זה שהימין הישראלי התחיל להחרים את הדמוקרטים בגלל שטראמפ יאהב אותנו יותר זה לא טוב לישראל. ישראל לא חברה של טראמפ אלא של אמריקה וללא טראמפ ונתניהו התמיכה ביהדות התפוצות עם ישראל הייתה מזנקת, שתבינו מבין כל המועומדים האמריקאים ב5 שנים האחרונות, רק אחד מהם היה רע לישראל.
טראמפ נשיא רע ובור והדברים שהוא מפיץ על ביידן הם זוועתיים (מזכיר לי מישהו אחר בפוליטיקה הישראלית) ואני מעדיף את ביידן 700 מונים על טראמפ גם אם הוא לא מושלם.
***ערכתי***
ממש סקרן לדעת על מה אתה מבסס את האהדה הרבה שלך לג'ו ביידן?
מעבר להיותו זקן ובנו היה מעורב בדברים מפוקפקים, הוא גם היה הסגן של אחד הנשיאים הגרועים.
להגיד שהיחסים עם ארה"ב לא היו נהיים גרועים יותר לולא טראמפ זה מנותק לא פחות מלהגיד שהוא הציל את היחסים שלנו איתם.
אובמה לא היה מאוהדי ישראל,בלשון המעטה, והוא מייצג לא רע את הרוח הנושבת במסדרונות המפלגה הדמוקרטית בארה"ב

Sent from my Redmi Note 8 using Tapatalk
סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 ספטמבר 2020, 12:30

Holiday_Armadillo כתב:זירת התגוששות מביכה, לזה הפכה המעצמה שנקראת ארה''ב

יותר מכל דבר אחר זה פשוט מביך, אין מילה אחרת

דווקא בנסיבות האלה זה היה אמור להיות די קל לביידן לספק הופעה לפחות סבירה אבל הוא לא הצליח לעשות את זה.

בכל מקרה עימותים לא ממש משפיעים על התוצאות, יש על זה לא מעט מחקרים. זה סתם משהו שנחמד לראות.
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 ספטמבר 2020, 14:33

ואפשר לסכם את זה ככה:
בן אדם אמריקאי שמצביע לטראמפ- מטומטם
בן אדם ישראלי שלא רוצה שטראמפ ימשיך להיות נשיא- מטומטם
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Shay_uzan » 30 ספטמבר 2020, 14:34

RomanR כתב:
Shay_uzan כתב:
שמואל1 כתב:
Shay_uzan כתב:
felix_r כתב:
יש עימות בסוף? הבנתי שהדמוקרטים ניסו להמנע מעימותים כמה שיותר, כדי שלא יראו שביידן הוא סנילי...
מי שטען את זה זה טראמפ, לא צריך לציין שזה שקרי... גועל נפש מה שטראמפ אומר על ביידן, לצערי נראה שגם את הפוליטיקה האמריקאית אפשר לזרוק לפח אחרי מה שטראמפ עשה לקראת העימות, מגעיל ועד כמה שהוא טוב לישראל, החרא הזה לא צריך לעמוד בראש שום מדינה
הבעיה שביידן לא מועמד טוב. אני מעדיף עוד קדנציה של טראמפ (שימשיך את התנופה של הסכמי השלום) ואולי בעוד 4 שנים יגיעו מועמדים ראויים יותר (משני צידי המפה הפוליטית).
קשה עד לא אפשרי להיות פחות טוב מטראמפ. מתנצל אבל אני הולך לומר משהו שאנשים פה בפורום יזרקו עלי נעליים: נשיא אמריקאי לא נשפט אך ורק על ידי תמיכתו לישראל.
בואו, טראמפ לא ראוי, הבן אדם הצליח לעלות את המאושפזים בבתי חולים אמריקאים עקב שתיית אקונומיקה. הבן אדם *נזק* ממשי לכדור הארץ בגלל הגישות הקונספרטיביות שלו נגד המדע. הבן אדם מפלג מהגדולים שיש והשקר הזה שאם לא הוא ונתניהו היחס בין ישראל לאמריקה היה נפגע הוא שקרי.
זה שהימין הישראלי התחיל להחרים את הדמוקרטים בגלל שטראמפ יאהב אותנו יותר זה לא טוב לישראל. ישראל לא חברה של טראמפ אלא של אמריקה וללא טראמפ ונתניהו התמיכה ביהדות התפוצות עם ישראל הייתה מזנקת, שתבינו מבין כל המועומדים האמריקאים ב5 שנים האחרונות, רק אחד מהם היה רע לישראל.
טראמפ נשיא רע ובור והדברים שהוא מפיץ על ביידן הם זוועתיים (מזכיר לי מישהו אחר בפוליטיקה הישראלית) ואני מעדיף את ביידן 700 מונים על טראמפ גם אם הוא לא מושלם.
***ערכתי***
ממש סקרן לדעת על מה אתה מבסס את האהדה הרבה שלך לג'ו ביידן?
מעבר להיותו זקן ובנו היה מעורב בדברים מפוקפקים, הוא גם היה הסגן של אחד הנשיאים הגרועים.
להגיד שהיחסים עם ארה"ב לא היו נהיים גרועים יותר לולא טראמפ זה מנותק לא פחות מלהגיד שהוא הציל את היחסים שלנו איתם.
אובמה לא היה מאוהדי ישראל,בלשון המעטה, והוא מייצג לא רע את הרוח הנושבת במסדרונות המפלגה הדמוקרטית בארה"ב

איפה בדיוק ראית אהדה עצומה לביידן?
אני כאזרח העולם החופשי חושב שטראמפ הוא נזק לא יאמן לעולם הזה וצריך אדם כמו סנדרס בשביל שאומר "נו טוב, שיבחרו בטראמפ".
לקרוא לביידן זקן זה לא מרשים אותי בזמן שטראמפ צעיר ממנו ב4 שנים ובלי קשר, תעשו פאקט צק על כל מה שטראמפ אומר על ביידן, עד כה לא מצאתי שטות אחת שהוא אמר ואתם חוזרים עליה פה שהיא לא עוותה או שיקרית.
ושוב, יש עוד נושאים בעולם הזה חוץ מישראל וגם נשיא שלא מסתדר עם היושב בבלפור לא יגרור לסוף העולם או מדינה.

טראמפ הוא אדם עם סלידה לעובדות ומדע, דברים שעד לפני חצי עשור העולם החופשי האמין בהם, בן אדם שאומר להזיק כלור, לשתות אקונומיקה ושהתמותה במדינה שלו מהנמוכות בעולם (כאשר היא אחראית על 20% מהתמותה העולמית), פשוט *לא ראוי* לעמוד בנשיאות המדינה הזאת.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Shay_uzan » 30 ספטמבר 2020, 14:41

MTA2311 כתב:ואפשר לסכם את זה ככה:
בן אדם אמריקאי שמצביע לטראמפ- מטומטם
בן אדם ישראלי שלא רוצה שטראמפ ימשיך להיות נשיא- מטומטם
זאת תפיסה מאוד מעוותת.
החלופה עדיפה אם נחיה בעולם יותר טוב בכמה מונים. זה לא שמדובר במישהו שפועולותיו הן אנטישמיות ופרו פלסטיניות (גם לא סגניתו), הם ידועים בחיבתם לישראל, למרות שכולם פה אוהבים לומר אחרת.
לדעתי גם ככל שאמריקה תהיה יותר מפולגת וקיצונית בדיעותיה, ככה זה פחות טוב לנו, האנטישמים באמריקה נמצאים ב2 הקצוות של המפה הפוליטית שם, לטווח הארוך עדיף גם לישראל שיהיה שם מישהו פחות משסה.
אגב, שלא נתחיל לדבר על כך שברית טראמפ-נתניהו-בולסנרו תדמיתית, לא עושה לנו טוב בעולם
טראמפ זה לא רק ישראל, טראמפ זה הרבה דברים נוספים שלומר אליהם שהוא רע זה בלשון המעטה
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 ספטמבר 2020, 14:55

זאת תפיסה ריאליסטית ומפוכחת. טראמפ הוא הנשיא הכי פרו ישראלי בהיסטוריה ובתור בן אדם ישראלי שחי בישראל וכל מרכז החיים שלך בישראל זה הדבר העיקרי אם לא היחיד שצריך לעניין אותך. למי אכפת אם הוא לא מאמין במשבר האקלים או שהוא מדבר כמו אוטיסט? למי אכפת אם הוא מנהל את ארצות הברית כמו שהיית רוצה שינהלו אותה אם היית אמריקאי? הדברים האלה לא משפיעים על החיים שלך בשום צורה חוץ מיכולת לצקצק באינטרנט מדי פעם.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Jack55 » 30 ספטמבר 2020, 14:58

ישראלי שגר בישראל צריך להיות אכפת לו אך ורק מהמדינה שלו, לא אמור לעניין בכלל מה שהולך בארצות הברית.
טראמפ כמו שאמרו פה הוא הנשיא הכי טוב שהיה לישראל בפער עצום והוא מגן עלייך ועוזר לך ביטחונית, אין בכלל מה להרחיב בנושא הזה.
אזרח ישראלי שלא רוצה שטראמפ יבחר הוא טיפש שמנותק מהמציאות וכנראה שישראל לא בעדיפות ראשונה אצלו, וזאת כבר בעיה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Jack55

הודעהעל ידי Shay_uzan » 30 ספטמבר 2020, 15:18

הם דיי משפיעים על העולם שלי, על העולם של כולם, באופן ברור, גם אם לא תמיד ישיר וזה נאיבי לומר שלא. זה לא שמדובר במקרה שהחלופה רעה לנו כמו סנדרס.
(הפסקה הזאת היא דוגמה) אם ככה אתה עובד אז גם אם יהיה מועומד לנשיאות ארצות הברית שהוא פרו ישראל באופן עיוור מצד אחד אבל מהצד השני הוא גם תומך בשואת היספנים בגבולותיו, אז אני צריך לתמוך בו באופן עיוור, גם אם התמיכה של אמריקה תהפוך ללא לגיטימית בכל אירופה כי אירופה פחות מעונינת שיטבחו בהיספנים ומולו מתמודד מועומד כמו ביידן.
אני מנחש שאם זה היה המצב, אתה לא כזה היית תומך באותו מועומד פקטיבי, אני מנחש שגם לך יש קו אדום, בכל הנושאים ואת הקו האדום בכל נושא שהוא לא ישראל, את הקווים שלי טראמפ עבר בהרבה, ביידן, לא עובר במבחינתי קווים אדומים, בכלום.

אגב, טראמפ או לא, עדיף לשחרר את חיבוק הדוב הזה ותמיכה עיוורת פומבית בטראמפ וברפובליקנים, כי עזבו את אירופה ומדינות אחרות, מלא יהודי תפוצות מרימים גבה והקשר בינהם אלינו נפגע נואשות מאז טראמפ (ולצערי לא רק בגלל טראמפ אלא גם בגלל יחס הממשלה לאחרונה), יהודי ארצות הברית מכנים את אמירות של טראמפ של: אתם יהודים; לכן הנושא היחידי שחשוב לכם זה ישראל; אתם חייבים להצביע לי, כאנטישמיות. לא משהו שתורם לישראל

יחסי ארצות הברית-ישראל מסתכמות ביותר מ2 המילים "דונלאד טראמפ" וביידן הוא לא סכנה ליחסים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי MTA2311 » 30 ספטמבר 2020, 15:26

יש שני דברים חשובים בהקשר הזה. תמיכה בישראל והמשך היותה של ארצות הברית המעצמה הגדולה בעולם בשביל שהתמיכה בישראל תמשיך להיות רלוונטית. אנחנו אחרי 4 שנים של טראמפ וארצות הברית עדיין המעצמה הגדולה בעולם, ותמשיך להיות כזאת גם עוד 4 שנים לא משנה מי ינהל אותה. מה שלא בטוח יהיה זה תמיכה בישראל. מוזמן לבדוק קצת לעומק איזה תהליכים קורים במפלגה הדמוקרטית. תמיכה דו מםלגתית זה קונספט חשוב, אבל יש שם תהליכים שלא קשורים אלינו בשום צורה.

בכל מקרה, מי שנאיבי זה ישראלי שחושב שאיך שנשיא ארצות הברית מנהל את המדינה שלו ברמת המיקרו משפיע על החיים שלו באיזשהי צורה.

זכותך להציב איזה קו אדום שאתה רוצה איפה שאתה רוצה. מה שאני חושב על זה כבר אמרתי.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Shay_uzan » 30 ספטמבר 2020, 15:35

לא שחסר תהלכים בצד השני של המפה הפוליטית. התמיכה האמריקאית בישראל היא נמצאת בעיקר במרכז המפה שלהם, גם בקצה הרפובליקני קשה לקרוא למה שיש שם אהבת ישראל.
הבחירוצ בארצות הברית הן יותר מישראל וההשפעה שלהן יותר מרק ישראל וככה אני אתייחס אליהן כל עוד בגישה לישראל יש 2 מועומדים לגיטימיים ותומכי ישראל.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי felix_r » 30 ספטמבר 2020, 23:15

- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי RomanR » 01 אוקטובר 2020, 00:40

Shay_uzan כתב:לא שחסר תהלכים בצד השני של המפה הפוליטית. התמיכה האמריקאית בישראל היא נמצאת בעיקר במרכז המפה שלהם, גם בקצה הרפובליקני קשה לקרוא למה שיש שם אהבת ישראל.
הבחירוצ בארצות הברית הן יותר מישראל וההשפעה שלהן יותר מרק ישראל וככה אני אתייחס אליהן כל עוד בגישה לישראל יש 2 מועומדים לגיטימיים ותומכי ישראל.
אתה ממשיך להגיד שביידן אוהב ישראל.. האמת היא שהוא היה הסגן של אחד הנשיאים המסוכנים לישראל - מר ברק חוסיין אובמה.
אז כן טראמפ הוא פופוליסט, וכן טראמפ קצת מטורלל אבל כמו שאמרו למעלה - מה שמעניין אותי בתור ישראלי זה איך הוא משפיע עלינו, ונכון להיום הוא אחד הנשיאים האוהדים יותר, אם לא האוהד שבהם, שהתרומה שלו תתברר בשנים הבאות

סמל אישי של המשתמש
RomanR

הודעהעל ידי Shay_uzan » 01 אוקטובר 2020, 06:52

מה לעשות שלפי העובודת בשטח, ביידן עשה פעולות בעד ישראל...
אז אובמה לא אהוב במדינה שלנו, זה לא הופך את כל הדמוקרטים לאנטישמים שונאי ישראל
אני מתעניין בנושא בתור ישראלי ואזרח העולם החופשי, מה לעשות, אני חי בישראל ובכדור הארץ בו זמנית. בחלק הראשון אני יכול לחיות עם שניהם, בשני לא, בזה מוטת הכף שלי. היחסים בין ארצות הברית לישראל הם הרבה יותר ממה שהיה עם אובמה ומה שיש עם טראמפ ואם ביידן יבחר זה לא יזרוק את ביחסים בין המדינות לפח ולא יסכן אותן.
אני עובד עם מוסר ועם העובדות שיש לי, סליחה אבל אין לי שום דרך מוסרית להצדיק את טראמפ או את הפעולות שלו ב99.9 אחוז מהנושאים שהוא אחראי אליהם. הנזק שהוא עלול לעשות ב4 שנים במשרה הזאת לא יגרמו לי לעודד את הבחירה שלו ובטח שהעובודת הן בצד של ביידן. לדעתי הבחירות האמריקאיות משפיעות אלינו הרבה יותר ממי תומך של ישראל ומי תומך בקטע שנהיה קריפי של ישראל, הנטישה של הכורדים והגשת האיזור לטורקיה על מגש של כסף זאת דוגמה.
נטישת אמריקה מכל תוכנית בין לאומית גם אם היא אמורה להיות בעדיפות ראשונה היא גם דוגמה.
ארצות הברית לדעתי היא יותר מהכרה בשטח שכל העולם מכיר בו או דברים כאלה. היא אחת מ3 המעצמות הכי משפיעות על העולם הזה וחוסר טראמפ בשילטון שם לא יחסל את היחסים עם אמריקה. ואם אתם חושבים שעוד 4 שנים שכל המערב מקבל אנטיגוניזם לכל מה שטראמפ מיצג זה טוב לישראל אז גם בזה אתם לא ממש צודקים...
תראו כמה אנשים מתו בברזיל מקורונה, אבל בלוסונרו אוהב ישראל ושנוא בעולם והעולם מסתכל עם גבה מורמת על כל מדינה שביחסים עם ברזיל... אז יאללה אני עם בלסנרו. בחלק ניכר ממערב אירופה נשלט על ידי מפלגות ימניות קיצוניות הנגועות באנטישמיות שהן מתנגדות למוסלמים ולכן הם בצד של ישראח בכל הנוגע לסיכסוך, אבל למי אכפת מכמה אנטישמים הם, יאללה, נלך איתם. סורי, אני לא עובד ככה, אני מעדיף תמיכה מאנשים לגיטימים

אגב, אם אתם חושבים שמ2 המפלגות בעוד 4 שנים יבוא מישהו שביחסו לישראל הוא עדיף מביידן, אתם טועים ואם אתם חושבים שבעוד 4 שנים תקבלו מישהו בשיחסו לישראל גרוע מביידן, אם ביידן יבחר, אתם גם טועים (אם טראמפ יבחר אני דווקא לא אופתע מכל פגיעה במרקם האמריקאי)

בנוסף לכל החפירה אני רוצה שבעוד 4 שנים, יהיה לישראל עם מי לעבוד, לא עם מדינה פגועה ומפולגת שהעולם הרים גבה על כל מה שהיא עשתה ב4 שנים האחרונות, אני לא יודע איזו אמריקה נקבל בסוף עוד 4 שנים עם טראמפ, עם ביידן אני יודע טוב מאוד וזה לא תהיה ארצות הברית שמתחילה להתנגד לדעות מסויימות רק כי טראמפ אמר משהו לפה או לשם. אנחנו חיים בעולם שאנטיגוניזם מנצח
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Asf » 01 אוקטובר 2020, 09:30

איך מוציאים דרכון של העולם החופשי? שואל בשביל חבר...

Sent from my Nokia 3210 using Fapatalk
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Asf

הודעהעל ידי MTA2311 » 01 אוקטובר 2020, 11:26

Asf כתב:איך מוציאים דרכון של העולם החופשי? שואל בשביל חבר...

Sent from my Nokia 3210 using Fapatalk
צריך להיות ממש ממש מוסרי ונאור 3 שנים, לשים תמונה של אובאמה מתחת לכרית בלילה של ירח מלא ואז בלאק סנטה שם לך את הדרכון בתחת בזמן השינה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

הודעהעל ידי Shay_uzan » 01 אוקטובר 2020, 16:25

ואו הרגתם... שפוך פה על הרצפה.
אני לא יכול לתמוך באדם הזה שרבים מכם צחקתם לפני חודש על זה שהוא אמר לאזרחים שלו להזריק לעצמם כלור לוריד. ואני לא איישר את הדעות שלי לדעתכם כי זה מה שנוח לכם. הלאטרנטיבה, לא רעה לישראל למרות שכיף לכם לומר את זה. לא כל מטומטם קונספרטיבי ראוי לתפקיד הזה במיוחד שהשני ראוי לתפקיד הזה גם ביחסו לישראל.
לא אני ולא אתם בעלי זכות הצבעה ולכן מבחינתי פה נגמר הדיון שאתם לא כזה יודעים לנהל בצורה נורמאלית.
שיח מבחיל שלכם.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי Holiday_Armadillo » 02 אוקטובר 2020, 08:00

אולי אם היה משתמש במסכה...

הדבר הכי גרוע לאמריקאים יהיה אם הוא יעבור את זה כאסימפטומטי או חולה קל
הוא ובסיס התומכים שלו יהפכו אפילו יותר נאצים בכל מה שקשור לנושא, בדיוק כמו בולסונארו

אבל, יש לנו מספיק צרות עם זה, לא אכפת לי אם בארה''ב יילכו עם מסכה או לא (בפרנציפ כן אבל לא מעבר)
:alan:
סמל אישי של המשתמש
Holiday_Armadillo
חבר צוות

הודעהעל ידי שמואל1 » 02 אוקטובר 2020, 12:44

Holiday_Armadillo כתב:אולי אם היה משתמש במסכה...

הדבר הכי גרוע לאמריקאים יהיה אם הוא יעבור את זה כאסימפטומטי או חולה קל
הוא ובסיס התומכים שלו יהפכו אפילו יותר נאצים בכל מה שקשור לנושא, בדיוק כמו בולסונארו

אבל, יש לנו מספיק צרות עם זה, לא אכפת לי אם בארה''ב יילכו עם מסכה או לא (בפרנציפ כן אבל לא מעבר)

מעניין איך זה ישפיע על מערכת הבחירות.
טראמפ נכנס לבידוד בדיוק בישורת האחרונה של מערכת הבחירות, בזמן הכי קריטי. כנראה לא יוכל להתייצב לעימות הטלוויזיוני הבא.
ביידן יכול לנצל זאת לטובתו.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־39 אורחים