המשחק הקרוב: הפועל חיפה נגד מכבי Playtika ת"א, 18 באפריל, חמישי, 20:45

דני אבדיה נבחר במקום ה 9 ע"י וושינגטון וויזארדס

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: דני אבדיה נבחר במקום ה 9 ע"י וושינגטון וויזארדס

הודעהעל ידי אחדשיודע » 02 ינואר 2021, 07:00

עידן כתב:
אחדשיודע כתב:
ShiriV כתב:האם דני יגיע סוף סוף לדו ספרתי במשחק רשמי? את זה נראה

ראה שלברון רשם 1000 רצופים כאלו. היה חייב אחד.

אבל ברצינות, סוף סוף מוביל מתפרצות. החוכמה עכשיו ליישם את זה גם ליד ווסטברוק וביל.

אני מתחיל לחשוב שעדיף לו להתחיל משחקים על הספסל ולהיות השחקן המוביל משם

אני גם חשבתי שאולי זה יהיה עדיף מבחינתו, בטח בהתחלה, אבל בסוף למאמן יש את השיקולים שלו.

העיקר שהם יודעים מה לעשות בהגנה
https://twitter.com/ChaseHughesNBCS/sta ... 7304803330

אם לא ישאל, איך ידע?
Bradley Beal on Deni Avdija: “They told us when he first got here, he’s a man of a million questions. Deni asks a lot of questions."
אחדשיודע

הודעהעל ידי שועל » 02 ינואר 2021, 11:00

Shay_uzan כתב:אפשר לסכם להיום?
דני עם 27:14 דקות, 11 נקודות (3 מ5 לשלוש), 7 ריבאונדים, 3 אסיסטים, 3 חטיפות (על איבוד) פלוס מינוס 32 ו3 עבירות.

רוב הנקודות עמוק בגארבג' טיים
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי עידן » 02 ינואר 2021, 15:21

אחדשיודע כתב:
עידן כתב:
אחדשיודע כתב:
ShiriV כתב:אם לא ישאל, איך ידע?
Bradley Beal on Deni Avdija: “They told us when he first got here, he’s a man of a million questions. Deni asks a lot of questions."

אני מניח שלא חתכת את הציטוט בכוונה, נכון? כי מייד אחרי הציטוט שחתכת הוא אמר שזה מעולה שהוא שואל שאלות והוא ממשיך ממש להחמיא לו
עידן

הודעהעל ידי Shay_uzan » 02 ינואר 2021, 15:54

שועל כתב:
דני עם 27:14 דקות, 11 נקודות (3 מ5 לשלוש), 7 ריבאונדים, 3 אסיסטים, 3 חטיפות (על איבוד) פלוס מינוס 32 ו3 עבירות.

6 באמצע הרבע השלישי, 3 בתחילת המשחק, 2 בסופו (אחריהן ירד).
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי שמואל1 » 02 ינואר 2021, 16:56

אבדיה היה יותר משוחרר היום, אבל אם 11 נקודות זה משחק טוב אז הוא עדיין לא במקום שהייתי רוצה לראות אותו.
הוא צריך לשאוף ל 15-20 במשחקיו הטובים.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי Shay_uzan » 02 ינואר 2021, 16:58

דני עם פלוס מינוס עונתי של 52+, הוא מקום 14 בליגה כאשר הקבוצה שלו עם מאזן 5:1 שלילי
תמונה
סמל אישי של המשתמש
Shay_uzan

הודעהעל ידי MTA2311 » 02 ינואר 2021, 17:06

שמואל1 כתב:אבדיה היה יותר משוחרר היום, אבל אם 11 נקודות זה משחק טוב אז הוא עדיין לא במקום שהייתי רוצה לראות אותו.

אתם סתם מגזימים
תמונה
דיוויד פדרמן במסע"ת, 2016: "זאת העונה הגרועה בתולדות המועדון. עשינו המון טעויות. כתוצאה מכך- נמשיך לפעול בדיוק באותה צורה"
סמל אישי של המשתמש
MTA2311
גיק

Re: דני אבדיה נבחר במקום ה 9 ע

הודעהעל ידי ShiriV » 02 ינואר 2021, 18:19

שמואל1 כתב:אבדיה היה יותר משוחרר היום, אבל אם 11 נקודות זה משחק טוב אז הוא עדיין לא במקום שהייתי רוצה לראות אותו.

אתה כרגיל מגזים. משחק טוב זה לא רק לייצר נקודות ואתה יודע את זה. אבדיה היה אחד האחראיים לריצה היפה של הוויזארדס ברבע השלישי המצוין עם מהלכים הגנתיים, חטיפות ואסיסטים. סיים עם הפלוס מינוס הכי גבוה, לא מספיק בשביל רוקי בשלב הזה?
דני לא יהיה (לפחות בשלב הזה) שחקן של +20 נק' וזה בסדר. יש אחרים מוכשרים יותר שיקלעו.
נערך לאחרונה על ידי ShiriV בתאריך 02 ינואר 2021, 18:19, נערך פעם אחת בסך הכל.
מחליקה על מדבקה
סמל אישי של המשתמש
ShiriV

הודעהעל ידי אחדשיודע » 02 ינואר 2021, 18:19

עידן כתב:
אחדשיודע כתב:
עידן כתב:
אחדשיודע כתב:
ShiriV כתב:אם לא ישאל, איך ידע?

אני מניח שלא חתכת את הציטוט בכוונה, נכון? כי מייד אחרי הציטוט שחתכת הוא אמר שזה מעולה שהוא שואל שאלות והוא ממשיך ממש להחמיא לו

קראתי את הציטוט המלא כמובן. אבל זה היה הקטע המצחיק בו. חוץ מזה שזה משהו חיובי.
אחדשיודע

הודעהעל ידי אחדשיודע » 02 ינואר 2021, 18:31

שועל כתב:

אם זה היה בגארבג' טיים, מה נגיד על הנקודות של אדוארדס עמוק בתוך הרבע הרביעי? אבדיה קלע את הנקודות שלו עוד כשהמשחק היה חי, למרות שההפרש היה גבוה (בזכותו בין היתר). הם כבר הפסידו 17 הפרש ברבע הרביעי מול אורלנדו.

ובכלל, זה טוב לביטחון שלו לקראת ההמשך. סימן וי.
אחדשיודע

הודעהעל ידי שמואל1 » 02 ינואר 2021, 18:41

ShiriV כתב:

אתה כרגיל מגזים. משחק טוב זה לא רק לייצר נקודות ואתה יודע את זה. אבדיה היה אחד האחראיים לריצה היפה של הוויזארדס ברבע השלישי המצוין עם מהלכים הגנתיים, חטיפות ואסיסטים. סיים עם הפלוס מינוס הכי גבוה, לא מספיק בשביל רוקי בשלב הזה?
דני לא יהיה (לפחות בשלב הזה) שחקן של +20 נק' וזה בסדר. יש אחרים מוכשרים יותר שיקלעו.
ועדיין היו דקות שלמות על המגרש שהוא היה פסיבי, וגם היום הוא סיים עם ה usage הנמוך ביותר בקבוצה.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי עידן » 02 ינואר 2021, 20:23

אבדיה ממש לא בשלב בקריירה שלו שהוא מסוגל לקלוע 20 נקודות למשחק בנבא. גם לא 15. לא מבין את הציפיות ההזויות פה של חלק מהאנשים. בליגה הישראלית הוא לא קלע 15 למשחק, אז בנבא?

אם הוא יסיים את העונה עם אזור ה-12 נקודות למשחק זה יהיה מעולה. הוא צריך להמשיך להשתפר ממשחק למשחק ולעבוד על האספקטים החלשים שלו, זה הכי חשוב כרגע.
עידן

הודעהעל ידי אחדשיודע » 02 ינואר 2021, 20:42

עידן כתב:אבדיה ממש לא בשלב בקריירה שלו שהוא מסוגל לקלוע 20 נקודות למשחק בנבא. גם לא 15. לא מבין את הציפיות ההזויות פה של חלק מהאנשים. בליגה הישראלית הוא לא קלע 15 למשחק, אז בנבא?

הוא כמובן לא שחקן של 15-20 נקודות ב-NBA בשלב הזה של הקריירה, אבל צריך להגיד שמה שהוא עשה בישראל/באירופה שנה קודם לא מעיד על ממוצעים עתידיים ב-NBA. המשחק ב-NBA ארוך יותר, התקפי יותר, מהיר יותר, מרווח יותר. והשחקן עצמו בוגר בשנה. אם הוא עשה X בישראל, לא אומר שהוא אוטומטית שווה פחות מ-X בארה"ב. האירופאים הבכירים בדאלאס (דונצ'יץ' את פורזינגיס) למשל יעידו הפוך, כאשר הגדילו ואף כמעט הכפילו את ממוצעי הנקודות שהיו להם במסגרת המקומית בספרד. יש פה הרבה עניין של אופי וסיטואציה.
נערך לאחרונה על ידי אחדשיודע בתאריך 02 ינואר 2021, 20:46, נערך פעם אחת בסך הכל.
אחדשיודע

הודעהעל ידי עידן » 02 ינואר 2021, 20:45

אחדשיודע כתב:
עידן כתב:אבדיה ממש לא בשלב בקריירה שלו שהוא מסוגל לקלוע 20 נקודות למשחק בנבא. גם לא 15. לא מבין את הציפיות ההזויות פה של חלק מהאנשים. בליגה הישראלית הוא לא קלע 15 למשחק, אז בנבא?

הוא כמובן לא שחקן של 15-20 נקודות ב-NBA בשלב הזה של הקריירה, אבל צריך להגיד שמה שהוא עשה בישראל/באירופה שנה קודם לא מעיד על ממוצעים עתידיים ב-NBA. המשחק ב-NBA ארוך יותר, התקפי יותר, מהיר יותר. והשחקן עצמו בוגר בשנה. אם אם הוא עשה X בישראל, לא אומר שהוא אוטומטית שווה פחות מ-X בארה"ב. האירופאים הבכירים בדאלאס (דונצ'יץ' את פורזינגיס) למשל יעידו הפוך. יש פה הרבה עניין של אופי וסיטואציה.

עם כל הכבוד לליגה הישראלית (ואין לי יותר מידי כבוד) - היא לא יורוליג. אם דני היה קולע 15 נקודות למשחק ביורוליג הייתי מדבר אחרת. דונצ'יץ' קלע 16 למשחק בעונה האחרונה שלו ביורוליג.
עידן

הודעהעל ידי אחדשיודע » 02 ינואר 2021, 20:48

עידן כתב:
עם כל הכבוד לליגה הישראלית (ואין לי יותר מידי כבוד) - היא לא יורוליג. אם דני היה קולע 15 נקודות למשחק ביורוליג הייתי מדבר אחרת. דונצ'יץ' קלע 16 למשחק בעונה האחרונה שלו ביורוליג.

לא דיברתי על יורוליג, דיברתי על ספרד. וכן, היא חזקה יותר מהליגה הישראלית, אבל היא לא קרובה בשום צורה ל-NBA. גם היורוליג לא. ועדיין מבחינת ממוצעים, רבים הוכיחו שאפשר לעשות קפיצה בממוצעים במעבר ל-NBA.
אחדשיודע

הודעהעל ידי עידן » 02 ינואר 2021, 20:56

אחדשיודע כתב:
עידן כתב:

לא דיברתי על יורוליג, דיברתי על ספרד. וכן, היא חזקה יותר מהליגה הישראלית, אבל היא לא קרובה בשום צורה ל-NBA. גם היורוליג לא. ועדיין מבחינת ממוצעים, רבים הוכיחו שאפשר לעשות קפיצה בממוצעים במעבר ל-NBA.

לא הבנתי למה אתה לא מתייחס לנקודות בליגה החזקה שהשחקן השתתף בה, אבל נניח.

אפשר לעשות קפיצה בממוצעים, אבל אם בליגה הישראלית החלשה בה דני קיבל תפקיד מרכזי יחסית הוא קלע 13 נקודות, הציפיות ממנו שיקלע 15-20 נקודות בנבא בעונת הרוקי שלו, כשהוא אופציה רביעית או שלישית בהתקפה במקרה הטוב הן לא ריאליות בלשון המעטה. וכן, גם אם המשחק ארוך יותר וההגנות משאירות אותו חופשי וכן הלאה.

ולא אמרתי שהוא לא יכול להגיע ל-15 נקודות בקריירה בשלב כלשהו בהמשך. דיברתי על העונה הזו בלבד.
עידן

הודעהעל ידי אחדשיודע » 02 ינואר 2021, 21:11

עידן כתב:
אחדשיודע כתב:
עידן כתב:

לא הבנתי למה אתה לא מתייחס לנקודות בליגה החזקה שהשחקן השתתף בה, אבל נניח.

אפשר לעשות קפיצה בממוצעים, אבל אם בליגה הישראלית החלשה בה דני קיבל תפקיד מרכזי יחסית הוא קלע 13 נקודות, הציפיות ממנו שיקלע 15-20 נקודות בנבא בעונת הרוקי שלו, כשהוא אופציה רביעית או שלישית בהתקפה במקרה הטוב הן לא ריאליות בלשון המעטה. וכן, גם אם המשחק ארוך יותר וההגנות משאירות אותו חופשי וכן הלאה.

ולא אמרתי שהוא לא יכול להגיע ל-15 נקודות בקריירה בשלב כלשהו בהמשך. דיברתי על העונה הזו בלבד.

למה התייחסתי לספרד ולא ליורוליג? קודם כל כי אתה בעצמך דיברת על המספרים של אבדיה בזירה המקומית, המסגרת התחרותית החלשה יותר (ששם אגב היה קרוב ל-15 נק׳ למשחק, ובמחצית השנייה של העונה כנראה גם רשם את הממוצעים הללו). ודבר שני, כי דיברתי על שני שחקנים אירופאים שונים מדאלאס, שאחד מהם כלל לא שיחק ביורוליג. אבל אם אתה רוצה ללכת למשחקים של דונצ׳יץ׳ ביורוליג - אז גם שם הוא רשם מספרים נמוכים יותר (16 נק׳-5 רב׳-4 אס׳ לעמות 21 נק׳-8 רב׳-6 אס׳) בהשוואה ל-NBA עונה לאחר מכן. אז כאמור, את הקפיצה במספרים אפשר והגיוני שיעשו, לפחות הפרוספקטים האיכותיים יותר שמגיעים מאירופה. רוב האירופיים הבכירים ב-NBA עשו זאת בעונה הראשונה שלהם בליגה (את הקפיצה במספרים).

אני אף פעם לא אמרתי שאבדיה צריך לעשות 15 נק׳ למשחק (למרות שאם היה מגיע לסיטאציה נוחה יותר, ללא כוכבים דומיננטיים כגון ווסטברוק וביל, הוא כנראה היה מקבל את הדחיפה להגיע לממוצעים גבוהים יותר מאלו שיגיע אליהם בוושינגטון). מה שאמרתי, וגם אחרים כאן אמרו, שאבדיה צריך ליזום הרבה יותר ולהיות חצוף יותר במשחק שלו. לא צריך להיעלב בשמו, גם הוא יודע ומבין את זה. הכל טוב. במשחק האחרון בכל אופן היו דברים בכיוון החיובי (בעיקר ברבע השלישי), שגם דיברנו עליהם כאן שהוא צריך לעשות, אבל צריך עוד.

מעבר לכך, שמואל כתב ״15-20 במשחקיו הטובים״. הוא לא דיבר על ממוצעי עונה. ובמקרה הזה, הוא צודק. 11 נקודות (7 רב׳, 3 אס׳ ו-3 חט׳) זה משחק סולידי של שחקן משלים. לא מעבר. אז אם כבר מדברים על יציאה מפורפורציות, צריך לדבר על הכותרות המוגזמות של עיתונאי ישראל. ציון דרך כן, משחק גדול לא.
אחדשיודע

הודעהעל ידי עידן » 02 ינואר 2021, 21:40

אוקיי, אז נתייחס ליורוליג, שם דני קלע 4 נקודות למשחק. אם כך, הוא עשה קפיצה והגיע בנבא כמעט ל-8 נקודות למשחק שזה כפול.

המשחק שלו אתמול היה משחק טוב מאוד. שחקן כמו דני יכול לתת משחק טוב מאוד גם בלי לקלוע 20 נקודות למשחק, ואתמול הוא הביא את זה. וכן, בסופו של יום הוא שחקן משלים והוא הולך להישאר כזה בעתיד הנראה לעין. זה עדיין מספיק לו כדי להיות מדורג בטופ 10 ברוב הקטגוריות של הרוקיז העונה, גם בנקודות.
עידן

הודעהעל ידי אחדשיודע » 02 ינואר 2021, 21:47

עידן כתב:אוקיי, אז נתייחס ליורוליג, שם דני קלע 4 נקודות למשחק. אם כך, הוא עשה קפיצה והגיע בנבא כמעט ל-8 נקודות למשחק שזה כפול.

המשחק שלו אתמול היה משחק טוב מאוד. הוא שחקן משלים והוא הולך להישאר כזה בעתיד הנראה לעין. זה עדיין מספיק לו כדי להיות מדורג בטופ 10 ברוב הקטגוריות של הרוקיז העונה, גם בנקודות.

נו יפה. זה רק מראה שההשוואה של הממוצעים בין אירופה/ישראל ל-NBA לא רלוונטית בשום צורה.

ובכלל, המספרים שאתה מדבר עליהם מהיורוליג, לא לוקחים בחשבון את הקפיצה (ביכולת) שהוא עשה בחזרה מפגרת הקורונה. אז כבר לא היה יורוליג, כך שהמספרים בחלק השני של הליגה הישראלית יותר רלוונטיים מהבחינה הזאת. בטח אם מדברים על אחוזי קליעה.

המשחק אתמול (או היום) ממש לא היה טוב מאוד בעיניי. מחצית ראשונה חלשה, הגנה נרפית ועייפה (לא מאשים) ומוערבות מועטה בהתקפה. רבע שלישי טוב מאוד. אבל זה רבע אחד. עוד לא נתן משחק אחד שבו אתה אומר שהוא הביא את עצמו לחלוטין, וזה צריך להגיע. בינתיים, מפתחית העונה (ושוב - לא מאשים), הוא נותן עבודת הגנה טובה ולא מספיק מעורב בהתקפה.
אחדשיודע

הודעהעל ידי עידן » 02 ינואר 2021, 21:51

אחדשיודע כתב:
והמשחק אתמול ממש לא היה טוב מאוד בעיניי. מחצית ראשונה חלשה, הגנה נרפית ועייפה (לא מאשים) ומוערבות מועטה בהתקפה. רבע שלישי טוב מאוד. אבל זה רבע אחד. עוד לא נתן משחק אחד שבו אתה אומר שהוא הביא את עצמו לחלוטין, וזה צריך להגיע.

למרות המחצית הראשונה החלשה, אני עדיין חושב שזה היה משחק טוב מאוד, אבל זו כבר סמנטיקה אם הוא היה רק "טוב" או "טוב מאוד". נכון לעכשיו, משחקים בהם הוא מציג סטטיסטיקה מגוונת עם אחוזים טובים והגנה טובה הם בעיני משחקים טובים מאוד, שלא לדבר על מדד הפלוס/מינוס שלו.

ואני מאמין שיהיו לו משחקים טובים יותר בהמשך העונה, אני באמת לא דואג. פשוט לא מטריד אותי אם הוא לא קולע בספרות כפולות מידי משחק, ואני לא מחשיב את זה בהכרח כמשחקים רעים. לדעתי גם המאמן וחברי הקבוצה שלו לא מחשיבים אותם ככאלו.
עידן

הקודםהבא

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: A.Parker, Cobra, yon1 ו־49 אורחים