פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
פרסם תגובה

Re: אנטה זיזיץ' - סגר באנדולו

04 יוני 2022, 15:31

לזיזיץ' יש לא מעט חסרונות, ולכן אני בסדר בעיקרון עם זה שהוא עוזב, הבעיה היא שמכבי בסבירות גבוהה מאוד לא תביא תחליף ראוי.

04 יוני 2022, 16:54

עידן כתב:לזיזיץ' יש לא מעט חסרונות, ולכן אני בסדר בעיקרון עם זה שהוא עוזב, הבעיה היא שמכבי בסבירות גבוהה מאוד לא תביא תחליף ראוי.
בקצב הזה מכבי לא תביא מחליף בכלל

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

04 יוני 2022, 16:56

יש לו את החסרונות שלו, אבל אני בטוח במאתייים אחוז שלא נקבל סנטר עם יכולת סקורינג וריבאונד התקפה כמו של זיזיץ'

04 יוני 2022, 17:15

אין ספק שהכל נכון..
הבעיה היא שאי אפשר להמשיך לשדרג ולמחזר שחקנים מחשש שנסיים עם פחות טוב. שדרוג של שחקן הוא ע"ח שאר התמהיל שנבנה מסביב.. אם ככה, בעוד 3 שנים נקבל מכבי עם חמישייה של ווילבקין וכריס ג'ונס ב-3.5מ כ"א, לצד איתי שגב ומשה מזרחי, כי נגמר הכסף.
פחות טוב מהעונה הזאת, אני מקווה, לא יכול להיות.

04 יוני 2022, 17:58

אני בסדר עם זה שזיזיץ'לא ימשיך, אבל לא הוא היה הבעייה השנה, ובלא מעט מקרים הוא היה יתרון.

04 יוני 2022, 18:39

ברור לי שבקרוב נשמע שמכבי תעדיף ' לחכות שיגמרו מחנות האימונים בארה'ב ' בשביל להביא משם מציאות .

04 יוני 2022, 23:00

מקאדו 3 כתב:ברור לי שבקרוב נשמע שמכבי תעדיף ' לחכות שיגמרו מחנות האימונים בארה'ב ' בשביל להביא משם מציאות .

מילא היו מביאים משם מישהו. בדר"כ מחכים קצת, נלחצים ואז מחתימים עוד שחקן בינוני עם "ניסיון יורוליג".

04 יוני 2022, 23:44

רק שלא ילחצו ויחתימו בטעות את האונואקו הלא נכון.

05 יוני 2022, 00:01

מילוס כתב:רק שלא ילחצו ויחתימו בטעות את האונואקו הלא נכון.

Sent from my SM-S908E using Tapatalk

05 יוני 2022, 23:54

אחדשיודע כתב:
מקאדו 3 כתב:ברור לי שבקרוב נשמע שמכבי תעדיף ' לחכות שיגמרו מחנות האימונים בארה'ב ' בשביל להביא משם מציאות .

מילא היו מביאים משם מישהו. בדר"כ מחכים קצת, נלחצים ואז מחתימים עוד שחקן בינוני עם "ניסיון יורוליג".

הנוהל הקבוע

21 יוני 2022, 18:10

רשמית עוזב את מכבי
פרסם תגובה