המשחק הקרוב: הפועל תל אביב נגד מכבי Playtika ת"א, 15 ביוני, שבת, 21:15

אמריקה, טראמפ וכל נושא אחר שקשור

כאן מדברים על הכל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אמריקה, טראמפ וכל נושא אחר שקשור

הודעהעל ידי toja27 » 27 ינואר 2017, 18:14

שועל כתב:
toja27 כתב:לא יודע אם רוסיה או לא רוסיה, בכל אופן מגיע לציבור לדעת שהנשיא או הנשיאה הבאה שלהם היא מישהי שקיבלה(אם אכן הם פני הדברים) כסף ממדינות ערב, שנכון להיום נתפסים כלא פחות שטניים בעולם מכל גורם אחר כולל רוסיה.
אלא אם אני טועה ומדובר על משהו אחר לגמרי :)

לא מכיר את הידיעה הזו, תביא לה מקור מוסמך

מישהו סיפר לי על זה שבעצם מה שהרוסים הדליפו היה מדובר על זה. בכל אופן אני אנסה למצוא.
סמל אישי של המשתמש
toja27

הודעהעל ידי roy1000 » 27 ינואר 2017, 18:15

toja27 כתב:לא יודע אם רוסיה או לא רוסיה, בכל אופן מגיע לציבור לדעת שהנשיא או הנשיאה הבאה שלהם היא מישהי שקיבלה(אם אכן הם פני הדברים) כסף ממדינות ערב, שנכון להיום נתפסים כלא פחות שטניים בעולם מכל גורם אחר כולל רוסיה.

ברור. אבל קלינטון ואובאמה היו צריכים הסברים ללמה הם הפסידו, אז כמו כל אפסים שלא יודעים להפסיד הם האשימו את הרוסים שפרצו להם למחשבים וחשפו את השחיתויות של הדמוקרטים. הם חס וחליליה לא האשימו את עצמם על זה שהם מושחתים, הם האשימו את ה"רוסים" שחשפו את זה.

כמובן שעל זה לא הוכרעו הבחירות, אבל כל זה לא מפריע למכונת ה- fake news של הדמוקרטים. אשכרה תירוצים ברמה של דני פדרמן.
roy1000

הודעהעל ידי שועל » 27 ינואר 2017, 18:16

אז לא, אתה לא יודע לומר טעיתי...
ומלבד זאת אני סבור שיש להחריב את מחלקות ההנהלה והסקאוטינג
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי roy1000 » 27 ינואר 2017, 18:20

שועל כתב:אתה סתם מנסה לבלבל ולהטות את הוויכוח רוי, אף אחד לא אמר שהם הכריעו, כן אמרו שהם התערבו בבחירות, ואלו היו גופים רשמיים של רוסיה, אם זו הייתה מדינה אחרת עם מניעים אחרים זה לא היה נושא.

ואם תאהב את זה או לא, לרוסיה יש כוח צבאי משמעותי, תקציב הביטחון שלה הוא מהגבוהים בעולם, גם ביחס לסין.

אז את מי זה מעניין שהרוסים הפעילו כמה חשבונות טווויטר אם בעצמך אתה מבין שזה לא שינה כלום? על מה כל המהומה? על מה בדיוק בזבת פה עמודים של דיונים?

לרוסיה יש כוח צבאי משמעותי ביחס למי? לספרד? לסוריה? לרוסיה אין שום יכולת להילחם למחמה שרחוקה מהגבולות שלה. רק למדינה אחת בעולם יש יכולת כזו. יש מעצמה צבאית אחת ויחידה בעולם. אין לרוסיה יכולת אפילו לדגדג את ארה"ב מבחינה צבאית, פרט לנשק הגרעיני שיש לה. האמריקאים יכולים לחסל את הצבא הרוסי בתוך דקות אם ירצו.
roy1000

הודעהעל ידי שועל » 27 ינואר 2017, 18:21

toja27 כתב:
שועל כתב:
אלא אם אני טועה ומדובר על משהו אחר לגמרי :)

לא מכיר את הידיעה הזו, תביא לה מקור מוסמך

מישהו סיפר לי על זה שבעצם מה שהרוסים הדליפו היה מדובר על זה. בכל אופן אני אנסה למצוא.

מדובר על קרן הומניטרית בניהול משפחת קלינטון, שקיבלה כסף ממדינות ערביות עשירות כמו איחוד האמירויות הרבה לפני שהיא התמודדה בבחירות, וכל הכספים שימשו למטרות הומניטריות.

לא שאני אוהב את זה ולא שאני מחבב את קלינטון, אבל זה קצת שונה.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי roy1000 » 27 ינואר 2017, 18:21

שועל כתב:אז לא, אתה לא יודע לומר טעיתי...

במה טעיתי?
roy1000

הודעהעל ידי roy1000 » 27 ינואר 2017, 18:22

שועל כתב:מדובר על קרן הומניטרית בניהול משפחת קלינטון, שקיבלה כסף ממדינות ערביות עשירות כמו איחוד האמירויות הרבה לפני שהיא התמודדה בבחירות, וכל הכספים שימשו למטרות הומניטריות.

כן. מטרות "הומניטריות" כמו משכורת עתק לצ'לסי קלינטון. הכל סבבה.
roy1000

הודעהעל ידי שועל » 27 ינואר 2017, 18:26

roy1000 כתב:
שועל כתב:אתה סתם מנסה לבלבל ולהטות את הוויכוח רוי, אף אחד לא אמר שהם הכריעו, כן אמרו שהם התערבו בבחירות, ואלו היו גופים רשמיים של רוסיה, אם זו הייתה מדינה אחרת עם מניעים אחרים זה לא היה נושא.

ואם תאהב את זה או לא, לרוסיה יש כוח צבאי משמעותי, תקציב הביטחון שלה הוא מהגבוהים בעולם, גם ביחס לסין.

אז את מי זה מעניין שהרוסים הפעילו כמה חשבונות טווויטר אם בעצמך אתה מבין שזה לא שינה כלום? על מה כל המהומה? על מה בדיוק בזבת פה עמודים של דיונים?

לרוסיה יש כוח צבאי משמעותי ביחס למי? לספרד? לסוריה? לרוסיה אין שום יכולת להילחם למחמה שרחוקה מהגבולות שלה. רק למדינה אחת בעולם יש יכולת כזו. יש מעצמה צבאית אחת ויחידה בעולם. אין לרוסיה יכולת אפילו לדגדג את ארה"ב מבחינה צבאית, פרט לנשק הגרעיני שיש לה. האמריקאים יכולים לחסל את הצבא הרוסי בתוך דקות אם ירצו.

אוקיי, אז עכשיו עברנו לדון למה זה משנה, כבר התקדמות.
זה חשוב לדעת שלממשלת רוסיה היה אינטרס מובהק שטראמפ יבחר והיא גם פעלה בכיוון בכל הכוח, זה מצטרף ליחסים המוזרים בין טראמפ לפוטין וזה מריח רע מאוד. מה שבעיקר מפריע לי זה שטראמפ לא התנער מהתמיכה האקטיבית הזו או גינה אותה, רוסיה צריכה להיות רחוק מהקונצנזוס.
רוסיה זו לא מדינה שראוי שלנשיא ארה"ב יהיה עמה קשרים במהלך הקמפיין ולאחריו.

הכוח הרוסי הצבאי משמעותי וכך גם הטכנולוגי, לא צריך להיות מעצמה ברמה של ארה"ב בשביל מתקפות סייבר איכותיות.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי roy1000 » 27 ינואר 2017, 18:29

שועל כתב:אוקיי, אז עכשיו עברנו לדון למה זה משנה, כבר התקדמות.
לי זה חשוב לדעת שלממשלת רוסיה היה אינטרס מובהק שטראמפ יבחר והיא גם פעלה בכיוון בכל הכוח, זה מצטרף ליחסים המוזרים בין טראמפ לפוטין וזה מריח רע מאוד. מה שבעיקר מפריע לי זה שטראמפ לא התנער מהתמיכה האקטיבית הזו או גינה אותה, רוסיה צריכה להיות רחוק מהקונצנזוס.

הכוח הרוסי הצבאי משמעותי וכך גם הטכנולוגי, לא צריך להיות מעצמה ברמה של ארה"ב בשביל מתקפות סייבר איכותיות.

תחליף "רוסיה" בישראל ו"פוטין" ב"נתניהו". אני בטוח שגם את ה- fake news הזה הייתה אוכל כי "סוכניות המודיעין" אמרו.

עזוב, לא נגיע לשום מקום. מי שחושב שרוסיה זו מדינה עם איזושהי משמעות פשוט לא מחובר למציאות.
roy1000

הודעהעל ידי שועל » 27 ינואר 2017, 18:29

roy1000 כתב:
שועל כתב:מדובר על קרן הומניטרית בניהול משפחת קלינטון, שקיבלה כסף ממדינות ערביות עשירות כמו איחוד האמירויות הרבה לפני שהיא התמודדה בבחירות, וכל הכספים שימשו למטרות הומניטריות.

כן. מטרות "הומניטריות" כמו משכורת עתק לצ'לסי קלינטון. הכל סבבה.

זה סתם פופליזם, משכורות עתק (אם ישנם) קיימים בכל קרן והיו מתקבלים בלי קשר לתמיכה כזו או אחרת.
אבל אני בהחלט לא מחבב את הילארי ואת דעותיה בהרבה דברים, הכל שאלה של ביחס למי.
נערך לאחרונה על ידי שועל בתאריך 27 ינואר 2017, 18:31, נערך פעם אחת בסך הכל.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שועל » 27 ינואר 2017, 18:30

roy1000 כתב:
לי זה חשוב לדעת שלממשלת רוסיה היה אינטרס מובהק שטראמפ יבחר והיא גם פעלה בכיוון בכל הכוח, זה מצטרף ליחסים המוזרים בין טראמפ לפוטין וזה מריח רע מאוד. מה שבעיקר מפריע לי זה שטראמפ לא התנער מהתמיכה האקטיבית הזו או גינה אותה, רוסיה צריכה להיות רחוק מהקונצנזוס.

תחליף "רוסיה" בישראל ו"פוטין" ב"נתניהו". אני בטוח שגם את ה- fake news הזה הייתה אוכל כי "סוכניות המודיעין" אמרו.

עזוב, לא נגיע לשום מקום. מי שחושב שרוסיה זו מדינה עם איזושהי משמעות פשוט לא מחובר למציאות.

אתה מתעלם מהעובדות ואני לא מחובר למציאות. יפה.
עידן הפוסט אמת והעובדות האלטרנטיביות בעיצומו, אתה כבר שוחה בו כמו דג במים.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי roy1000 » 27 ינואר 2017, 18:36

שועל כתב:
roy1000 כתב:

לא הבאת שום עובדה. יש לך הוכחה אחת שאתה יכול להראות להתערבות ממשלתית רוסית? יש לך הוכחה אחת לאפקטיביות של ההתערבות הזו?

ב"דוחו"ת" שהבאת לא היו שום הוכחות. רק דיבורים.

מי שמאמין שמדינה נחשלת כמו רוסיה יכולה להשפיע על בחירות בארה"ב או לאיים באיזושהי צורה אל ארה"ב בהגדרה לא מחובר למציאות. אתה בדיוק מהאלה שמאמינים בפרוטוקולים של זקני ציון.
roy1000

הודעהעל ידי שועל » 27 ינואר 2017, 18:38

אתה משעשע עם ההקבלות האלו, אי אפשר לקחת את זה ממך...

אבל אפילו אתה לא מאמין לטיעונים של עצמך, אתה גם חזרת מחלק מהם בלי שתשים לב.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי שועל » 27 ינואר 2017, 18:41

roy1000 כתב:
שועל כתב:
roy1000 כתב:

לא הבאת שום עובדה. יש לך הוכחה אחת שאתה יכול להראות להתערבות ממשלתית רוסית? יש לך הוכחה אחת לאפקטיביות של ההתערבות הזו?

ב"דוחו"ת" שהבאת לא היו שום הוכחות. רק דיבורים.

מי שמאמין שמדינה נחשלת כמו רוסיה יכולה להשפיע על בחירות בארה"ב או לאיים באיזושהי צורה אל ארה"ב בהגדרה לא מחובר למציאות. אתה בדיוק מהאלה שמאמינים בפרוטוקולים של זקני ציון.

אני סומך לחלוטין על גופי הביון האמריקאים, על מי אני יסמוך, עליך? על טראמפ?

מי דיבר על אפקטיביות? לא כל מהלך מצליח אבל ההשתדלות שלהם הייתה מעל ומעבר.

מה אתה מצפה שיהיה שם אם לא דיבורים? חומר מסווג? אלו דיבורים אבל מגופים מאוד מוסמכים.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי roy1000 » 27 ינואר 2017, 18:47

שועל כתב:אני סומך לחלוטין על גופי הביון האמריקאים, על מי אני יסמוך, עליך? על טראמפ?

מי דיבר על אפקטיביות? לא כל מהלך מצליח אבל ההשתדלות שלהם הייתה מעל ומעבר.

מה אתה מצפה שיהיה שם אם לא דיבורים? חומר מסווג? אלו דיבורים אבל מגופים מאוד מוסמכים.

סמכת על הגופים האלו גם כשפרסמו את הדוחו"ת על הנשק להשמדה המונית בעיראק? אתה לא חושב שמי שמינה את האנשים שמנהלים את הגופים האלה יכול להזמין כל דו"ח שירצה?

הייתי מצפה שיהיו שמות של אנשים שעסקו בהשפעה על הבחירות הייתי מצפה שתהיה רשימה של חשבונות פייסבוק וטוויטר שכביכול מנוהלים על ידי הרוסים ו- IP רוסי שממנו נשלטו החשבונות האלו. אין שום בעיה להביא הוכחות חותכות גם בלי לחשוף מקורות. הדוחו"ת האלו נכתבו בבהילות ואין בהם שום תוכן.

מי דיבר על אפקטיביות? אתה חושב שפוטין אדיוט? שהוא יבזבז משאבים ויחשוף שיטות פעולה וסוכנים על משהו כזה?

אני עדיין לא מבין על איזה אינטרס אמריקאי רוסיה בדיוק מאיימת? איפה ניגוד האינטרסים בין המדינות? למה בדיוק יש עימות בין רוסיה לארה"ב? אתה יכול להסביר לי את זה?
roy1000

הודעהעל ידי שועל » 27 ינואר 2017, 18:50

אני בהחלט לא הולך לבזבז את יומי רוי בשביל טכניקות הוויכוח הזולות שלך, מי שיקרא את העמודים האחרונים אני חושב שהדברים יהיו לו מאוד ברורים. מי שלא מבין מה הם ניגודי האינטרסים בין עולם שפוי ודמוקרטי לבין רוסיה יש לו חוסר ידע בסיסי מאוד, גם סנטורים רפובליקנים יצאו נגד טראמפ בעניין הזה בכלל ובתמיכה הרוסית בבחירות בפרט, זה נראה רע מאוד. בכל מקרה, לא אמשך עכשיו לעוד נושאים וויכוחים בלתי נגמרים שלא מובילים לכלום.

שבת שלום
סמל אישי של המשתמש
שועל

הודעהעל ידי roy1000 » 27 ינואר 2017, 18:59

שועל כתב:אני בהחלט לא הולך לבזבז את יומי רוי בשביל טכניקות הוויכוח הזולות שלך, מי שיקרא את העמודים האחרונים אני חושב שהדברים יהיו לו מאוד ברורים. מי שלא מבין מה הם ניגודי האינטרסים בין עולם שפוי ודמוקרטי לבין רוסיה יש לו חוסר ידע בסיסי מאוד, גם סנטורים רפובליקנים יצאו נגד טראמפ בעניין הזה בכלל ובתמיכה הרוסית בבחירות בפרט, זה נראה רע מאוד. בכל מקרה, לא אמשך עכשיו לעוד נושאים וויכוחים בלתי נגמרים שלא מובילים לכלום.

שבת שלום

אני מסכים. כמו שאמרתי, תחליף "רוסיה" ב"ישראל" ו"פוטין" ב"נתניהו" והייתי יכול לנהל את אותו הויכוח בדיוק עם בחור שכותב ב- storm front. מי שרוצה להאמין בסיפורי מעשיות אי אפשר לעצור אותו או לשכנע אחרת.

אני בטוח שאתה הראשון לשהתכנע מגבלס.
roy1000

הודעהעל ידי שמואל1 » 27 ינואר 2017, 20:20

טראמפ ממשיך לעבוד: יחתום על צו שאוסר על כניסת פליטים ממדינות מוסלמיות.
תמונה
סמל אישי של המשתמש
שמואל1
חבר צוות

הודעהעל ידי felix_r » 27 ינואר 2017, 20:36

שמואל1 כתב:טראמפ ממשיך לעבוד: יחתום על צו שאוסר על כניסת פליטים ממדינות מוסלמיות.

עדיף לו לאסר גם כניסה של שמאלנים מישראל. הם יותר מסוכנים
- דוקטור, תעזור לי!
- ממה אתה סובל?
- אני לא אוכל, לא שותה, רק בוכה כל הזמן.
- אתה אוהד מכבי בכדורסל?
- כן, דוקטור, איך ידעת?
- חביבי, יש לך מקרה חמור של פדרמאניה-דיפרסיה!
סמל אישי של המשתמש
felix_r

הודעהעל ידי שועל » 27 ינואר 2017, 20:41

משהו שם נשמע לי נמהר מידיי. מדובר בנושאים עם לא מעט היבטים והוא בקושי מכיר את הבית הלבן שלא לדבר על הנושאים שהוא חותם עליהם.
בכל מקרה, ברוב המקרים אין לצווים עצמם הרבה משמעות, זה רק תחילת תהליך.
סמל אישי של המשתמש
שועל

הקודםהבא

חזור אל פורום שכונה

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־13 אורחים