המשחק הקרוב: ENG נגד 1345891214151617181920212432455015 ביונינגד13 ביונינגד7 ביונינגד5 ביונינגד2 ביונינגד31 במאינגד28 במאינגד26 במאינגד24 במאינגד22 במאינגד19 במאינגד16 במאינגד10 במאינגד7 במאינגד4 במאינגד2 במאינגד30 באפרילנגד25 באפרילנגד23 באפרילנגד20 באפרילנגד18 באפרילנגד16 באפרילנגד13 באפרילנגד11 באפרילנגד9 באפרילנגד7 באפרילנגד4 באפרילנגד1 באפרילנגד30 במרץנגד27 במרץנגד24 במרץנגד22 במרץנגד19 במרץנגד16 במרץנגד14 במרץנגד10 במרץנגד7 במרץנגד4 במרץנגד29 בפברוארנגד27 בפברוארנגד18 בפברוארנגד16 בפברוארנגד13 בפברוארנגד11 בפברוארנגד8 בפברוארנגד5 בפברוארנגד3 בפברוארנגד1 בפברוארנגד30 בינוארנגד27 בינוארנגד25 בינוארנגד22 בינוארנגד20 בינוארנגד18 בינוארנגד15 בינוארנגד12 בינוארנגד10 בינוארנגד4 בינוארנגד2 בינוארנגד28 בדצמברנגד25 בדצמברנגד23 בדצמברנגד21 בדצמברנגד19 בדצמברנגד14 בדצמברנגד11 בדצמברנגד8 בדצמברנגד6 בדצמברנגד30 בנובמברנגד28 בנובמברנגד23 בנובמברנגד16 בנובמברנגד14 בנובמברנגד9 בנובמברנגד31 באוקטוברנגד26 באוקטוברנגד20 באוקטוברנגד18 באוקטוברנגד5 באוקטוברנגד1 באוקטוברנגד28 בספטמברנגד26 בספטמברנגד23 בספטמברנגד22 בספטמברנגד17 בספטמברנגד15 בספטמברנגד7 בספטמברנגדArt-Up,

אדריאטית: מכבי נגד צ'דביטה זאגרב - שבת, 19:00, ספורט 5

פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל

המנהלים: jol9, Holiday_Armadillo, rc4991

Re: אדריאטית: מכבי נגד צ'דביטה זאגרב - שבת, 19:00, ספורט 5

הודעהעל ידי nzitser » 26 נובמבר 2011, 23:15

היה לי את הכבוד להיות במשחק הזה...כנראה האחרון של פארמר במכבי....איזה תשואות קיבל שם פרקינס זה לא יאמן..
nzitser

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 27 נובמבר 2011, 00:21

אני מנסה למצוא לחבר לינק לשידור חוזר של המשחק. למישהו יש?
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי yzafrir » 27 נובמבר 2011, 05:35

דרייפר אומנם לא קלעי גדול משלוש לאורך הקיירה אבל ל-2 הוא מצויין והוא מוסר וחוטף מעולה...הוא היה עונה קודמת ה-MVP של היורוקאפ (הביא את הקבוצה שלו כמעט לגמר...כמעט כמו איידסון שגם לקח את הגביע) וראיתי המון משחקים שלו עונה שעברה . לדעתי הוא יכול להיות אחלה מחליף לפארמר לטווח ארוך...
הבעיה תיהיה כמובן הביי אווט אבל נראה לי שההנהלה חייבת איזה שהוא פיצויי על הבנייה העקומה בקיץ...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי קודי » 27 נובמבר 2011, 07:45

אפילו אתמול מול זאגרב בלטה התלות העצומה של מכבי בפרמאר. הוא היה השחקן היחיד שלא הוחלף במחצית הראשונה עד שכמה דקות לסיום המחצית הוא ביקש מבלאט לנוח (וחזר אחרי שתי דקות אחרי שאוחיון נפצע) ובכל דקה שהוא לא היה על המגרש מכבי שיחקה הרבה פחות טוב. נראה לי גם שקבוצות התחילו להכיר את אוחיון והן נותנות לו לזרוק (ולהחטיא) בחופשיות ועושה רושם שכשהוא על המגרש מכבי משחקת בהתקפה 4 על 5. אין מה לעשות, בסופו של דבר אוחיון הוא כרגע לא יותר מרול פלייר שיכול לשחק לכל היותר 10-15 דקות למשחק ביורוליג, בטח בקבוצה עם שאיפות כמו מכבי. ליד פרמאר הוא היה יכול לשחק יותר מאחר שפרמאר חיפה על הרבה מאוד חסרונות שלו (ושל כל הקבוצה) אבל לא יגיע לכאן שחקן כמו פרמאר בשנים הקרובות, פשוט כי אין כאלה שחקנים באירופה.
13.7- בלאט: "רוט אינו בעדיפות מבחינת ההשקפה של הצוות המקצועי". 14.7- מכבי מודיעה על החתמתו של רוט.
20.6- בלאט: "אישית חשבתי שהנדריקס זה שחקן שצריך להיות במכבי הרבה שנים". 20.7- רקנאטי: "כולם טועים לגבי ריצ'י. לא רצינו אותו."
קודי

הודעהעל ידי er79 » 27 נובמבר 2011, 08:36

אני דווקא לא התרשמתי מדרייפר: אז אמש הוא תפר מכל טווח, אבל גם במקרה שלו מדובר אם הבנתי נכון בהבלחה חד פעמית, סוג של התעלות, מעבר לכך הוא לא הראה לי משהו מיוחד בניהול משחק. אם כבר לגנוב מישהו עם ביי אאוט, הייתי בראש ובראשונה מנסה לגנוב את אארון ג׳קסון.
er79

הודעהעל ידי יוסי22 » 27 נובמבר 2011, 08:40

קודי כתב:אפילו אתמול מול זאגרב בלטה התלות העצומה של מכבי בפרמאר. הוא היה השחקן היחיד שלא הוחלף במחצית הראשונה עד שכמה דקות לסיום המחצית הוא ביקש מבלאט לנוח (וחזר אחרי שתי דקות אחרי שאוחיון נפצע) ובכל דקה שהוא לא היה על המגרש מכבי שיחקה הרבה פחות טוב. נראה לי גם שקבוצות התחילו להכיר את אוחיון והן נותנות לו לזרוק (ולהחטיא) בחופשיות ועושה רושם שכשהוא על המגרש מכבי משחקת בהתקפה 4 על 5. אין מה לעשות, בסופו של דבר אוחיון הוא כרגע לא יותר מרול פלייר שיכול לשחק לכל היותר 10-15 דקות למשחק ביורוליג, בטח בקבוצה עם שאיפות כמו מכבי. ליד פרמאר הוא היה יכול לשחק יותר מאחר שפרמאר חיפה על הרבה מאוד חסרונות שלו (ושל כל הקבוצה) אבל לא יגיע לכאן שחקן כמו פרמאר בשנים הקרובות, פשוט כי אין כאלה שחקנים באירופה.

זה נכון אבל הגורם העיקרי הוא הייבוש התמוה של פאפלוקאס שהיה מצוין כששיחק , אי אפשר לשפוט את מכבי בלי פארמר כששוכחים שפאפלוקאס כמעט ולא קיבל דקות בין השאר בגלל הנוכחות של פארמר.
יוסי22

הודעהעל ידי yarinsaky » 27 נובמבר 2011, 08:49

יוסי22 כתב:
קודי כתב:אפילו אתמול מול זאגרב בלטה התלות העצומה של מכבי בפרמאר. הוא היה השחקן היחיד שלא הוחלף במחצית הראשונה עד שכמה דקות לסיום המחצית הוא ביקש מבלאט לנוח (וחזר אחרי שתי דקות אחרי שאוחיון נפצע) ובכל דקה שהוא לא היה על המגרש מכבי שיחקה הרבה פחות טוב. נראה לי גם שקבוצות התחילו להכיר את אוחיון והן נותנות לו לזרוק (ולהחטיא) בחופשיות ועושה רושם שכשהוא על המגרש מכבי משחקת בהתקפה 4 על 5. אין מה לעשות, בסופו של דבר אוחיון הוא כרגע לא יותר מרול פלייר שיכול לשחק לכל היותר 10-15 דקות למשחק ביורוליג, בטח בקבוצה עם שאיפות כמו מכבי. ליד פרמאר הוא היה יכול לשחק יותר מאחר שפרמאר חיפה על הרבה מאוד חסרונות שלו (ושל כל הקבוצה) אבל לא יגיע לכאן שחקן כמו פרמאר בשנים הקרובות, פשוט כי אין כאלה שחקנים באירופה.

זה נכון אבל הגורם העיקרי הוא הייבוש התמוה של פאפלוקאס שהיה מצוין כששיחק , אי אפשר לשפוט את מכבי בלי פארמר כששוכחים שפאפלוקאס כמעט ולא קיבל דקות בין השאר בגלל הנוכחות של פארמר.

מה הקשר ?
פאפלוקאס יכול לשחק ביחד עם פארמר בהרכב, כפשארמר משחק 2. זו ממש לו הסיבה שפאפאס כמעט לא שיחק. עובדה שאוחיון כן משחק ביחד עם פארמר וכן בהצלחה יחסית.
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי יוסי22 » 27 נובמבר 2011, 08:55

yarinsaky כתב:
יוסי22 כתב:

מה הקשר ?
פאפלוקאס יכול לשחק ביחד עם פארמר בהרכב, כפשארמר משחק 2. זו ממש לו הסיבה שפאפאס כמעט לא שיחק. עובדה שאוחיון כן משחק ביחד עם פארמר וכן בהצלחה יחסית.

זה לא עבד כי שניהם צריכים את הכדור ביד וכי בלאט מאיזושהי סיבה לא מובנת החליט לייבש אותו , עכשיו לא תהיה לו ברירה והוא יתן את הדקות של פארמר לפאפלוקאס ולכן לא יהיה למכבי בור אלא החלפה של פארמר בפאפלוקאס .

ירידה ברמה ? מסכים . קריסה ? ממש ממש לא.
יוסי22

הודעהעל ידי yarinsaky » 27 נובמבר 2011, 08:58

גם אוחיון צריך את הכדור בידיים, זו גם לא הסיבה. בלאט אומר שהוא לא בכושר, לך תתווכח עם מאמן.

לא יודע מה זו קריסה או לא, אבל מכבי הולכת לסדרה של משחקים קשים שבה יצטרכו לחלק את דקות המשחק כדי ששחקנים לא יקרסו , בטח בקו האחורי.
כשאתה מאבד שחקן מרכזי שבלאט ושלף בעצמם אומרים הוא היה הכי מרכזי, מי אנחנו שנהיה אופטימיים יותר מהם ?
הסגל של מכבי ת"א :

רכזיות - בר רפאלי, אליזבת הארלי
קלעיות - מורן אטיאס, ליב טיילור
סמוליות - ג'יזל, קים קרדישיאן
פאווריות- מייגן פוקס, אולגה קורילנקו
סנטריות - פנלופה קרוז, קייט ווינסלט

מאמנות- שרון סטון, - מישל פייפר, ברוק שילדס
yarinsaky

הודעהעל ידי jol9 » 27 נובמבר 2011, 09:08

אכן כך.
לדעתי הסיכוי הכי טוב של מכבי לצאת מהסיפור הזה עם נזק סביר, הוא לעשות סוג של רוויזיה לתכנית המשחק ולגישה הכללית.
זה יכול להיות אפילו חשוב יותר מאשר להביא לכאן עוד שחקן.

הכדורסל צריך להתאים לשחקנים. אי אפשר לבקש מאוחיון, לאנגפורד, טל, פאפאס, סמית' ופניני לתת את מה שפארמר נתן. זה פשוט לא יילך.
הסגנון צריך להשתנות, והצוות המקצועי יצטרך לתת את המענה הזה.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי yzafrir » 27 נובמבר 2011, 09:27

er79 כתב:אני דווקא לא התרשמתי מדרייפר: אז אמש הוא תפר מכל טווח, אבל גם במקרה שלו מדובר אם הבנתי נכון בהבלחה חד פעמית, סוג של התעלות, מעבר לכך הוא לא הראה לי משהו מיוחד בניהול משחק. אם כבר לגנוב מישהו עם ביי אאוט, הייתי בראש ובראשונה מנסה לגנוב את אארון ג׳קסון.

זה ממש לא הבלחה חד פעמית , שנה שעברה הוא הוביל את הקבוצה שלו עם סגל פחות טוב עד לפיינל פור של היורוקאפ וזכה בתואר MVP של היורוקאפ . יש כאלו שיגידו שזה רק יורוקאפ אבל השחקן האחרון ששיחק במכבי וזכה בתואר הזה די הצליח פה...
דרייפר הוא יותר מנהל משחק מאשר סקורר אבל יש לו יכולת לצבור נקודות ואתמול זה לא היה מקרה חד פעמי...
זה הסטט שלו מעונה שעברה :
http://www.eurocupbasketball.com/ulebcu ... code=U2010

שנה שעברה בגמר הוא שימש סוג של פרשן בשידור והיה ממש נחמד לשמוע אותו מדבר...נראה בחור טוב...

לגבי ג'אקסון , גם אני מאוד אוהב אותו אבל נראה לי קלוש...
סגל לעונה הבאה
1-2 : ג'קסון , קול , קיין , דיברת' , רול
3. : תומאס , משעור , זוסמן
4-5 ארט , טיוס , שגב , כהן , בולדן
מאמן : ספאחיה
בכיס של פדרמן : 3 מיליון דולר.
סמל אישי של המשתמש
yzafrir

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 27 נובמבר 2011, 12:32

אני חושבים שמייחסים כאן יותר מדי חשיבות לפאפאס ויוצרים כאן מצב שכאילו אם הוא ישחק יותר, אז המצב ישתפר פלאים.
פאפלוקאס הוא שחקן שיתקשה לשחק יותר מ20 דקות לערב וספק אם הוא ישפיע על המשחק הרבה יותר מאשר אוחיון. את בעיית הקליעה הוא לא יפתור, הוא לא יהפוך לסטופר הגנתי וקשה לי מאוד להאמין שזה השחקן שצריך לרשת את הפארמר.
אגב, אם בלאט מחליט לתת לאוחיון יותר דקות ע"ח פאפאלוקאס, כנראה שיש לכך סיבה.
אחרי הכל בלאט נמצא בכל האימונים ויודע יותר טוב מכולנו מה שווים שחקניו.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 27 נובמבר 2011, 13:32

חביב אורנג'ד כתב:אני חושבים שמייחסים כאן יותר מדי חשיבות לפאפאס ויוצרים כאן מצב שכאילו אם הוא ישחק יותר, אז המצב ישתפר פלאים.
פאפלוקאס הוא שחקן שיתקשה לשחק יותר מ20 דקות לערב וספק אם הוא ישפיע על המשחק הרבה יותר מאשר אוחיון. את בעיית הקליעה הוא לא יפתור, הוא לא יהפוך לסטופר הגנתי וקשה לי מאוד להאמין שזה השחקן שצריך לרשת את הפארמר.
אגב, אם בלאט מחליט לתת לאוחיון יותר דקות ע"ח פאפאלוקאס, כנראה שיש לכך סיבה.
אחרי הכל בלאט נמצא בכל האימונים ויודע יותר טוב מכולנו מה שווים שחקניו.

זה נכון. ואפילו אם כן עבר איזה חתול שחור בין פאפאס לבלאט, והייבוש שלו הוא לא מקצועי לחלוטין, עדיין, יש גבול למה שפאפאס יכול לתת.
אז הוא יהיה סדרן עבודה ורכז חצי מגרש טוב יותר מאוחיון ואולי גם מפארמר. אבל זה לא מספיק. מכבי נשארה ללא השחקן הדומיננטי ביותר
שלה שהשתלב באופן מושלם בקבוצה.
זה חור שיהיה קשה מאוד לסגור.
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי חביב אורנג'ד » 27 נובמבר 2011, 15:01

מה שמעניין השנה במכבי זה שלא רק שיש הרבה שחקנים שלא קולעים, אלא שההשפעה של אותם שחקנים על המשחק היא די נמוכה והם גם לא מגוונים במיוחד.
בעונה שעברה למכבי היה גם את אידסון וגם את פרקינס של הצטיינו יותר מדי במשחק ההתקפה, אך ידעו לתרום היטב בהרבה תחומים אחרים והיתה להם השפעה רבה.
כעת, לאחר שמכבי עיבתה את הקו האחורי ויש לה שחקנים כמו סמית', שאייר, פאפאס ואוחיון (ואולי גם אפשר לציין את בורשטיין שנשאר משנה שעברה), נוצר מצב שבו למכבי יש יותר שחקנים שאינם מצטיינים בהתקפה וגם תורמים פחות מפרקינס ואידסון באספקטים אחרים, משפיעים הרבה פחות על המשחק מהם, והאבסורד הכי גדול, הם קולעים הרבה פחות מאידסון ופרקינס ומתגלים כשחקני התקפה עוד יותר מוגבלים מהם.
כנראה שאיכות תמיד תגבור על כמות.
תמונה
חביב אורנג'ד
חבר כבוד

הודעהעל ידי jol9 » 27 נובמבר 2011, 15:41

חביב אורנג'ד כתב:מה שמעניין השנה במכבי זה שלא רק שיש הרבה שחקנים שלא קולעים, אלא שההשפעה של אותם שחקנים על המשחק היא די נמוכה והם גם לא מגוונים במיוחד.
בעונה שעברה למכבי היה גם את אידסון וגם את פרקינס של הצטיינו יותר מדי במשחק ההתקפה, אך ידעו לתרום היטב בהרבה תחומים אחרים והיתה להם השפעה רבה.
כעת, לאחר שמכבי עיבתה את הקו האחורי ויש לה שחקנים כמו סמית', שאייר, פאפאס ואוחיון (ואולי גם אפשר לציין את בורשטיין שנשאר משנה שעברה), נוצר מצב שבו למכבי יש יותר שחקנים שאינם מצטיינים בהתקפה וגם תורמים פחות מפרקינס ואידסון באספקטים אחרים, משפיעים הרבה פחות על המשחק מהם, והאבסורד הכי גדול, הם קולעים הרבה פחות מאידסון ופרקינס ומתגלים כשחקני התקפה עוד יותר מוגבלים מהם.
כנראה שאיכות תמיד תגבור על כמות.

עם פארמר הכל נראה שונה. בלעדיו התחושה היא שהקבוצה נחלשה מאוד.

אני כן מרוצה מזה שדייויד נותן אמון בלאנגפורד ומנסה להכניס אותו לעניינים
סמל אישי של המשתמש
jol9
חבר צוות

הודעהעל ידי ~Box & 1~ » 27 נובמבר 2011, 16:53

בקשר לארון ג'קסון,

לא יודע, אשתקד לא יצא לי לראות אותו משחק והוא היה השם הכי חם שאנשים הזכירו כמתאים למכבי,
השנה סוף סוף יצא לי לראות אותו משחק באיזה 2 משחקים והבחור ממש לא הרשים אותי,
הוא אפילו נראה קצת מזיק לקבוצה, יכול להיות שצפיתי בשני המשחקים הגרועים בקריירה שלו?
:stoned
~Box & 1~

הודעהעל ידי itai7 » 27 נובמבר 2011, 17:04

הוא באמת לא משחק טוב מתחילת העונה
itai7

הודעהעל ידי rc4991 » 27 נובמבר 2011, 17:48

~Box & 1~ כתב:בקשר לארון ג'קסון,

לא יודע, אשתקד לא יצא לי לראות אותו משחק והוא היה השם הכי חם שאנשים הזכירו כמתאים למכבי,
השנה סוף סוף יצא לי לראות אותו משחק באיזה 2 משחקים והבחור ממש לא הרשים אותי,
הוא אפילו נראה קצת מזיק לקבוצה, יכול להיות שצפיתי בשני המשחקים הגרועים בקריירה שלו?
:stoned

הוא באמת לא משחק טוב השנה אבל בשנה שעברה הוא היה מדהים ואני מאמין שהוא יחזור להיות כזה במכבי
סמל אישי של המשתמש
rc4991
חבר צוות

הקודם

חזור אל פורום אוהדים

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Cobra, felix_r, Google [Bot], עידן ו־23 אורחים