פורום האוהדים של מכבי תל-אביב בכדורסל
נושא נעול

Re: מחשבות לקראת עונת 2021/22

07 יוני 2021, 19:55

Mitelka כתב:בישראל היום טוענים ל"סיכויים טובים" שג'ורדן מיקי יגיע למכבי.

Sent from my M2007J3SY using Tapatalk
מוסיף קישור לכתבה - https://www.israelhayom.co.il/sport/isr ... e/1917700/

אז אכן על פי יעקב מאיר יש מגעים חיוביים ומתקדמים עם גורדן מיקי, מעניין מאוד כי יעקב מאיר הוא מקור שבדרך כלל אמין
מקווה מאוד שזה יקרה, החתמה כזאת תשדרג באופן משמעותי את הקו הקדמי שלנו

07 יוני 2021, 20:29

felix_r כתב:לא אבכה אם ווקאפ לא יגיע למכבי. כמה שחקנים עפורים/בינוניים אפשר להביא? עוד קלויארו אחד, רק בעמדה אחרת

מסכים איתך בהחלט. מעדיף לקחת את קינן אוואנס על חוזה נוח יותר מאשר את ווקאפ. פוטנציאל יורוליג עצום לדעתי. גם ברמת ההתאמה לסגל במכבי ובעיקר לווילבקין.

07 יוני 2021, 20:59

Weems13 כתב:
felix_r כתב:לא אבכה אם ווקאפ לא יגיע למכבי. כמה שחקנים עפורים/בינוניים אפשר להביא? עוד קלויארו אחד, רק בעמדה אחרת

מסכים איתך בהחלט. מעדיף לקחת את קינן אוואנס על חוזה נוח יותר מאשר את ווקאפ. פוטנציאל יורוליג עצום לדעתי. גם ברמת ההתאמה לסגל במכבי ובעיקר לווילבקין.

לגמרי. לא מבין למה לא הוחתם כבר.

07 יוני 2021, 21:53

יפתח זיו זה ישראלי שאשמח שיהיה אצלנו. אחלה רכז

Sent from my iPhone using Tapatalk

07 יוני 2021, 22:29

Jack55 כתב:הזוי... לפי יורוהופס מכבי ואנדולו המועמדות המובילות להחתים את תומאס ווקאפ
בנוסף בכתבה מצוין שגם אולימפיאקוס מעוניינת בו, ולשם שינוי מילאנו בכלל לא מוזכרת בכתבה, בקיצור נראה שהסיפור איתו עדיין לא גמור

https://www.eurohoops.net/en/euroleague ... as-walkup/
אנאדולו מאבדת את מיצ'יץ' האפור וזיהתה יורש אפור אחר. בדיוק כמו שהוא מתאים לווילבקין, הוא מתאים גם ללארקין.

Sent from my SM-N985F using Tapatalk

08 יוני 2021, 08:25

החתמה של מיקי תהיה משמעותית מאוד, אם כי אני לא בטוח על מידת התאמתו. בכל מקרה הייתי משחק איתו בעיקר כסנטר.

08 יוני 2021, 13:34

בנדר :
https://www.israelhayom.co.il/sport/article/1942746/

מישהוא סומך על מכבי בעניין פציעות ? זה כמו לסמוך על מילה של פוליטקאי. כי דצמבר יהפוך לינואר, ואז לפברואר או מרץ. ואז פתאום נגמרת העונה ואין שחקן.

יש לי הרגשה שאף 4 מוביל לא יחתום גם הקיץ.

08 יוני 2021, 14:10

אם בנדר נשאר..
בעצם לא משנה. ברור שהוא יישאר.

שהאחרון יכבה את האור

08 יוני 2021, 14:15

אין לי שום בעיה אם הוא יישאר על חוזה מאוד נמוך כזר תשיעי, לאף אחד זה לא אמור להפריע בתכלס

08 יוני 2021, 14:16

אדגר פו כתב:בנדר :

מישהוא סומך על מכבי בעניין פציעות ? זה כמו לסמוך על מילה של פוליטקאי. כי דצמבר יהפוך לינואר, ואז לפברואר או מרץ. ואז פתאום נגמרת העונה ואין שחקן.

אם נשאיר את העניין המקצועי בצד, אני חושב שזה צעד נכון מבחינת מכבי לדאוג לשיקום שלו. מבחינה אתית. הוא גדל פה, הוא נפצע פה. לא נכון פשוט לזרוק אותו. אבל ברור שאי אפשר לסמוך על מכבי שיעשו את שאר הדברים נכון.

08 יוני 2021, 16:22

Jack55 כתב:אין לי שום בעיה אם הוא יישאר על חוזה מאוד נמוך כזר תשיעי, לאף אחד זה לא אמור להפריע בתכלס

מסכים, יחלים יהיה חרא נעיף, יחלים ויהיה טוב הרי זה משובח
כל עוד לא נוגע בתקציב למה לא

08 יוני 2021, 22:59

הבנת הנקרא
נכון כולנו מכירים את מכבי אבל אני הבנתי שישתקם במכבי יראו איך הוא ואיך חוזר ויחליטו אם ימשיך אם יקבל דקות או חוזה נמוך .
מכבי רוצים להיות לויאלים שחקן שגדל פה, מבחינתי גם בלי הפציעה לחתוך.

09 יוני 2021, 16:59

שמוליק כתב:
Weems13 כתב:

לגמרי. לא מבין למה לא הוחתם כבר.

אני מאמין שיש לו הצעות יותר טובות ביורוליג.

09 יוני 2021, 17:00

A.Parker כתב:החתמה של מיקי תהיה משמעותית מאוד, אם כי אני לא בטוח על מידת התאמתו. בכל מקרה הייתי משחק איתו בעיקר כסנטר.

בל נשכח שמיקי בשנתיים האחרונות שיחק בקבוצת ההגנה הכי גרועה ביורוליג , מאד לא הרשים הגנתית

09 יוני 2021, 17:03

אחדשיודע כתב:

אם נשאיר את העניין המקצועי בצד, אני חושב שזה צעד נכון מבחינת מכבי לדאוג לשיקום שלו. מבחינה אתית. הוא גדל פה, הוא נפצע פה. לא נכון פשוט לזרוק אותו. אבל ברור שאי אפשר לסמוך על מכבי שיעשו את שאר הדברים נכון.

מכבי זרקה מספיק שחקנים שנפצעו בשורותיה , רק מהזכרון , פרקינס וציון תומאס , בנדר לא אמור להיות שונה , אבל הוא קרואטי.

09 יוני 2021, 18:04

ankram כתב:
A.Parker כתב:החתמה של מיקי תהיה משמעותית מאוד, אם כי אני לא בטוח על מידת התאמתו. בכל מקרה הייתי משחק איתו בעיקר כסנטר.

בל נשכח שמיקי בשנתיים האחרונות שיחק בקבוצת ההגנה הכי גרועה ביורוליג , מאד לא הרשים הגנתית

*עונה לפני הוא היה בריאל

וכן, הוא לא איזה שומר דגול ומבחינתי הוא הרבה יותר סנטר מ-4. אם הוא מגיע כארבע זו יכולה להיות החתמה בעייתית.

09 יוני 2021, 21:49

דיווח של כתב אמין בטוויטר Sam Amico, כותב כי מכבי וברצלונה מעוניינות באייסי(לא משנה שעברה, דיווח חדש)

09 יוני 2021, 22:36

ankram כתב:
אחדשיודע כתב:

מכבי זרקה מספיק שחקנים שנפצעו בשורותיה , רק מהזכרון , פרקינס וציון תומאס , בנדר לא אמור להיות שונה , אבל הוא קרואטי.

מי אמר שאז היא נהגה בהכרח נכון מבחינה אתית?
מעבר לכך, זה לא אותו מקרה. אף אחד מהם לא גדל במכבי מגיל 15-16.

אגב, למיטב זכרוני, לפחות לפרקינס הוצע חוזה אחרי הפציעה. הוא פשוט רצה יותר כסף.

10 יוני 2021, 10:02

איזה יופי שווקאפ האפור והמשעמם הולך לאכול גבינות קשות בפיראוס , מצב הרוח שלי השתפר פלאים
גם ג'ורדן מקי זו חדשה נהדרת
עכשיו החתמה כירורוגית של דארון הילארד ופעימות הלב שלי יקבלו קצב חדש

נראה שג'יילין סמית דרכו סלולה ליד אליהו אבל לא יפתיע אותי עם בראון מפנר יקפוץ לבקר

10 יוני 2021, 10:23

Neo כתב:איזה יופי שווקאפ האפור והמשעמם הולך לאכול גבינות קשות בפיראוס , מצב הרוח שלי השתפר פלאים
גם ג'ורדן מקי זו חדשה נהדרת
עכשיו החתמה כירורוגית של דארון הילארד ופעימות הלב שלי יקבלו קצב חדש

נראה שג'יילין סמית דרכו סלולה ליד אליהו אבל לא יפתיע אותי עם בראון מפנר יקפוץ לבקר

הילארד - אפס. אסור להחתים אותו רק בגלל שנתן משחק טוב נגד מכבי.
נושא נעול